magdalena popławska

 • To, że jest siostrą aktorki, wie wielu osób. Aleksandra Popławska jest żoną gwiazdy 'Na Wspólnej'
 • 'Czarna owca'. Nowy film z Jakubikiem i Popławską zobaczyło już 100 tys. widzów

  "Czarna owca". Nowy film z Jakubikiem i Popławską zobaczyło już 100 tys. widzów

  "Czarna owca" po drugim weekendzie w kinie nadal króluje. Film zobaczyło już ponad 100 tysięcy widzów! To pierwszy taki wynik dla polskiego filmu od czasu otwarcia kin. Film Aleksandra Pietrzaka już podczas pierwszego weekendu wyświetlania odnotował najlepszą frekwencję wśród polskich filmów w tym roku. Wygląda na to, że widzowie pokochali "Czarną owcę", bo jej dobra passa trwa - cieszą się twórcy nowej produkcji TVN Grupy Discovery.

  karomian
 • Arkadiusz Jakubik najpierw był 'debilem z Polsatu', potem 'aktorem drugiego wyboru'. A teraz? To gwarancja dobrego filmu

  Arkadiusz Jakubik najpierw był "debilem z Polsatu", potem "aktorem drugiego wyboru". A teraz? To gwarancja dobrego filmu

  Arkadiusz Jakubik to dziś jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów o tak wszechstronnym talencie, że trudno uwierzyć, iż jest coś, czego nie potrafiłby zagrać. Długo jednak był, jak sam to zdiagnozował, "aktorem drugiego wyboru". Kiedy odbierał Orła za najlepszą rolę drugoplanową w filmie "Chce się żyć" Macieja Pieprzycy, powiedział nawet ze sceny do reżyserów, że "generalnie ma zawsze dużo wolnego czasu", więc jeśli któryś z jego kolegów aktorów był zajęty, to do niego zawsze można śmiało dzwonić z propozycjami. Sporo się od tego czasu zmieniło.

  Justyna Bryczkowska
 • Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska i Kamil Szeptycki w obsadzie. Kto w tej rodzinie jest 'Czarną owcą'?
 • 'Czarna owca'. Jako pierwsi pokazujemy zwiastun nowego filmu z Jakubikiem i Popławską [WIDEO]
 • W tej rodzinie każdy ma czegoś dość. Zobacz zwiastun filmu 'Czarna owca'

  W tej rodzinie każdy ma czegoś dość. Zobacz zwiastun filmu "Czarna owca"

  Magdalena Popławska, Arkadiusz Jakubik, Kamil Szeptycki w filmie o rodzinie, w której każdy wystawiany jest na próbę. "Czasem jedno słowo niesie za sobą lawinę konsekwencji, jedna decyzja jest w stanie zaważyć na dalszym losie całej rodziny. Ale zmiany nie muszą być złe, prawda?" - pytają twórcy. Zobacz pierwszy zwiastun.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Z Sundance na Netflix. Polski film 'Prime Time' już na platformie - o czym jest?

  Z Sundance na Netflix. Polski film "Prime Time" już na platformie - o czym jest?

  Na platformę Netflix trafił właśnie "Prime Time" - kameralna produkcja o młodym mężczyźnie, który bierze zakładników w studiu telewizyjnym. Film był nominowany do nagrody w konkursie World Cinema Dramatic na festiwalu filmowym Sundance, na którym przedstawiane są najlepsze filmy niezależne z całego świata.

  kamlik
 • POPkultura odc. 66. Nawet gdyby Cezary Pazura chciał, to brata by się nie wyparł. Aleksandra Popławska ma tak samo
 • Zagrała Agnieszkę Osiecką. 'Serial sprzedano TVP. Niestety'

  Zagrała Agnieszkę Osiecką. "Serial sprzedano TVP. Niestety"

  Magdalena Popławska jest jedną z aktorek, których twarz miała Agnieszka Osiecka w serialu pokazywanym na antenie TVP. Produkcja budziła kontrowersje, ale do czasu emisji ostatniego odcinka aktorka nie wypowiadała się o niej. Teraz zamieściła wpis na Facebooku.

  Marta Korycka
 • Hanna Bakuła o serialu 'Osiecka': Popławska nie jest najlepsza do roli Agnieszki

  Hanna Bakuła o serialu "Osiecka": Popławska nie jest najlepsza do roli Agnieszki

  Hanna Bakuła przez 17 lat przyjaźniła się z Agnieszką Osiecką. Z dużą uwagą śledzi serial TVP poświęcony poetce i ma do niego liczne zastrzeżenia. W wywiadach zwraca uwagę, że scenarzyści nic nie wiedzieli o życiu artystki i nie zadali sobie nawet trudu, by porozmawiać z ludźmi, którzy ją znali. Nie jest też szczególnie urzeczona rolą Magdaleny Popławskiej, bo ta jej zdaniem wygląda zbyt poważnie, by oddać cały urok poetki.

  oprac. Justyna Bryczkowska
Więcej o:

magdalena popławska