Netflix

 • Netflix: Bardzo nam zależy na tym, żeby polskie filmy były realizowane po polsku przez twórców i obsadę z Polski

  Netflix: Bardzo nam zależy na tym, żeby polskie filmy były realizowane po polsku przez twórców i obsadę z Polski

  Łukasz Kłuskiewicz pracuje dla serwisu Netflix od prawie trzech lat i jest odpowiedzialny za pozyskiwanie filmów i pomysłów z regionu Europy Środkowowschodniej oraz Rosji. To oznacza, że szuka ciekawych tytułów m.in. w Polsce, Rumunii, Czechach, na Węgrzech i Słowacji. W rozmowie z Gazeta.pl tłumaczy, dlaczego inwestycje w polski przemysł filmowy są dla Netfliksa ważne, zdradza, na co zwraca szczególną uwagę, kiedy czyta scenariusze i które najnowsze polskie filmy oglądały się globalnie.

  Justyna Bryczkowska
 • "Bridgertonowie". Gwiazda serialu - Phoebe Dynevor szczerze o cenie sławy i równowadze psychicznej

  "Bridgertonowie". Gwiazda serialu - Phoebe Dynevor szczerze o cenie sławy i równowadze psychicznej

  26-letnia Phoebe Dynevor nie spodziewała się sławy, jaką przyniósł jej serial "Bridgertonowie". W wywiadzie dla magazynu "Harper's Bazaar" wspomina o odczuwaniu przez nią strachu oraz chaosu, który ją otacza. Mimo że serial nie był jej aktorskim debiutem, Dynevor nie oczekiwała, że przyniesie jej on taką rozpoznawalność, a co za tym idzie poczucie psychicznego dyskomfortu.

  dard
 • "Squid game" jest tak popularny w Korei, że przeciążyło sieć. Pozwali Netfliksa

  "Squid game" jest tak popularny w Korei, że przeciążyło sieć. Pozwali Netfliksa

  Serial "Squid Game" to najnowszy przebój Netfliksa, który zajmuje pierwsze miejsce w światowych rankingach platformy. Produkcja cieszy się także ogromną popularnością w rodzimej Korei Południowej. Ogląda ją tak wielu widzów, że doszło do poważnego przeciążenia łączy. Lokalna firma chce od Netfliksa odszkodowania.

  aj
Więcej o:

Netflix