paulina gałązka

 • Zagra młodego Pawlaka w nowych 'Samych swoich'. Największe wyzwanie? 'Nie ubić siekierą Kargula'

  Zagra młodego Pawlaka w nowych "Samych swoich". Największe wyzwanie? "Nie ubić siekierą Kargula"

  Adam Bobik nie ma łatwego zadania, bo wciela się w młodego Kazimierza Pawlaka w reżyserowanej przez Artura Żmijewskiego komedii "Sami swoi. Początek". Co ważne, scenariusz wyszedł spod pióra tego samego autora, co oryginalna filmowa trylogia i ma widzom pokazać, jak zaczął się legendarny spór Kargula i Pawlaka. Młody aktor zachwala pracę ze Żmijewskim i tak się wczuł w klimat opowieści, że zapytany o najtrudniejsze zadanie na planie, ze śmiechem odpowiada, że musi pamiętać o tym, żeby "nie ubić siekierą Kargula".

  Justyna Bryczkowska
 • 'Na twoim miejscu' zobaczyło już ponad 100 000 widzów. A to dopiero pierwszy tydzień
 • Baba udaje chłopa, a chłop babę. Ten film brzmi jak katastrofa, a da się go oglądać z mamą

  Baba udaje chłopa, a chłop babę. Ten film brzmi jak katastrofa, a da się go oglądać z mamą

  Małżeńska komedia o zamianie miejsc - to brzmi jak temat ograny, choć i dość ryzykowny jak na debiut fabularny, bo przecież dobry, a przy okazji niedurny film komediowy jest zrobić bardzo trudno. "Na twoim miejscu" tymczasem bardzo przyjemnie mnie zaskoczyło - to fajna rozrywka, która nie urąga ludzkiej inteligencji. Sprawdziłam to też na własnej mamie: bawiła się doskonale, nie mam pewności, czy aby nie lepiej niż ja.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Na twoim miejscu'. Jagłowski: Nazwaliśmy naszych bohaterów po zamianie Kasiek i Krzysia, by się nie pogubić

  "Na twoim miejscu". Jagłowski: Nazwaliśmy naszych bohaterów po zamianie Kasiek i Krzysia, by się nie pogubić

  Antonio Galdamez w swoim pierwszym fabularnym filmie "Na twoim miejscu" serwuje widzom historię zamiany ciał wielokrotnie już wykorzystywaną w kinie, ale podaną w świeży sposób. - Film (w ogóle sztuka) jest jakby diamentem o wielu płaszczyznach - załamuje i odbija światło. Przystawiasz widzowi taki pryzmat i pokazujesz mu świat, który zna, ale pod innym kątem. I to nadal jest ten sam świat, ale zdekomponowany i poskładany na nowych prawach. Tworzenie tych nowych światów bardzo mnie w filmie pociąga - mówi reżyser.

  Marta Korycka
 • Ona to on, a on to ona... Zobacz zwiastun filmu 'Na twoim miejscu'

  Ona to on, a on to ona... Zobacz zwiastun filmu "Na twoim miejscu"

  6 stycznia 2023 roku w kinach zadebiutuje film "Na twoim miejscu". Ma to być podnosząca na duchu komedia, w której zamiana ciał głównych bohaterów jest tylko pretekstem do opowiedzenia o tym, jak poznanie perspektywy drugiego człowieka może wpłynąć na jakość związków i relacji międzyludzkich.

  Marta Korycka
 • Twórcy 'Gierka' z kolejnym niewypałem. Sale kinowe świeciły pustkami

  Twórcy "Gierka" z kolejnym niewypałem. Sale kinowe świeciły pustkami

  "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" - to miał być nowy przebój twórców takich produkcji, jak całkiem udany "Proceder" i zdecydowanie mniej udany, ale na pewno głośny "Gierek". Jak pokazują wyniki oglądalności, komedia o szalonych czasach transformacji i robieniu nie całkiem legalnych fortun z Małgorzatą Kożuchowską, Agnieszką Więdłochą, Pauliną Gałązką i Dominiką Gwit, nie zainteresowała jednak widzów. Biletów sprzedało się boleśnie mało.

  Justyna Bryczkowska
Więcej o:

paulina gałązka