pogromcy duchów

 • 'Pogromcy duchów: Dziedzictwo' już dostępny na platformach VOD w Polsce

  "Pogromcy duchów: Dziedzictwo" już dostępny na platformach VOD w Polsce

  Pierwsze dwie części filmu "Pogromcy duchów" zarobiły do dziś ponad 290 mln dolarów na całym świecie. W rankingu American Film Institute 100 najlepszych filmowych amerykańskich komedii pogromcy znaleźli się na 28 miejscu, wyprzedzając takie tytuły jak "Gliniarz z Beverly Hills" czy "Good Morning, Vietnam". Po ponad 30 latach oczekiwania powstał film "Ghostbusters. Pogromcy duchów", w którym do walki z duchami stanęły kobiety. W najnowszym sequelu zobaczymy młode pokolenie potomków bohaterów z lat 80-tych, walczących z istotami nadprzyrodzonymi w małym amerykańskim miasteczku. Film "Pogromcy duchów: Dziedzictwo" jest już dostępny na platformach VOD w Polsce.

  Materiał promocyjny
 • Twórca kultowych 'Pogromców duchów' nie żyje. Ivan Reitman miał 75 lat

  Twórca kultowych "Pogromców duchów" nie żyje. Ivan Reitman miał 75 lat

  Ivan Reitman był reżyserem lub producentem najpopularniejszych filmów komediowych lat 80. i początku 90. To on stał za sukcesem "Pogromców duchów", filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem "Junior", "Gliniarz w przedszkolu" i "Bliźniacy". Reitman zmarł w śnie - przekazała mediom rodzina filmowca.

  aj
 • Film 'Pogromcy duchów. Dziedzictwo' widzieli już pierwsi widzowie. 'To sequel, na który czekałem całe życie'

  Film "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" widzieli już pierwsi widzowie. "To sequel, na który czekałem całe życie"

  Studio filmowe Sony zrobiło niespodziankę uczestnikom festiwalu CinemaCon i zorganizowało podczas imprezy niezapowiedziany wcześniej pokaz filmu "Pogromcy duchów. Dziedzictwo". Pierwsi widzowie są zachwyceni tym, co zobaczyli. Założyciel Hollywoodzkiego Związku Krytyków Scott Menzel nawet napisał w sieci: "To był sequel 'Pogromców duchów', na który czekałem całe życie. To dobrze użyta nostalgia".

  aj
 • Remaki - jedni zarabiają na nich miliony, inni wstydzą się przed rodziną
 • Teraz czas na kobiety w akcji. Czy Katniss Everdeen zapoczątkowała rewolucję w Hollywood?
 • Teraz z duchami rozprawią się panie. Jest zdjęcie bohaterek planowanej produkcji 'Pogromców duchów' w uniformach
 • Harold Ramis, jeden z pogromców duchów, nie żyje

  Harold Ramis, jeden z pogromców duchów, nie żyje

  Harold Ramis, znany amerykański aktor i reżyser, zmarł w wieku 69 lat. Znany był przede wszystkim z występów i współtworzenia filmów komediowych, jak "Pogromcy duchów" czy "Dzień Świstaka". Zmarł na rzadką odmianę zapalenia naczyń krwionośnych.

  osi
Więcej o:

pogromcy duchów