pokolenie Ikea

 • Majka Jeżowska: Moi rówieśnicy mówią 'Majki już nie ma'. To jest strasznie przykre. Ja chcę fruwać

  Majka Jeżowska: Moi rówieśnicy mówią "Majki już nie ma". To jest strasznie przykre. Ja chcę fruwać

  - Ciężko jest osobie takiej jak ja chodzić na castingi i prosić, żeby być dostrzeżoną. To musi przyjść z zewnątrz, musi być jakaś informacja od wszechświata. Ja jestem tą szczęściarą. Choć nie dostaję propozycji od moich rówieśników, którzy mnie przecież dobrze znają, ani od firm producenckich i telewizji, które mnie w ogóle nie postrzegają. Wręcz jak próbuję się gdzieś dostać, to mówią: E, Majka - pasee. Majki już nie ma. To jest strasznie przykre dla kogoś, kto chce cały czas tworzyć - opowiada Majka Jeżowska, która właśnie debiutuje na ekranie rolą w filmie "Pokolenie Ikea".

  Justyna Bryczkowska
 • Pedro Pascal to teraz 'it daddy'. Szaleją za nim wszyscy, ale nic dziwnego!
 • Majka Jeżowska: Patrzę na Jennifer Coolidge, która mówi, że była w ciemnej d... Mówi o tym tak jak ja
 • Edyta Górniak seksu przed koncertami nie uprawia. Majka Jeżowska: To jest bzdura
 • Majka Jeżowska: Czasami jest postrzegane jako szaleństwo, że dojrzała kobieta mówi - Lubię uprawiać seks
 • Ten dialog już w zwiastunie 'Pokolenia Ikea' zszokował widzów. Wymyśliła go Majka Jeżowska

  Ten dialog już w zwiastunie "Pokolenia Ikea" zszokował widzów. Wymyśliła go Majka Jeżowska

  - Dzisiaj nie po*uchasz - mówi do swojego filmowego syna grana przez Majkę Jeżowską bohaterka filmu "Pokolenia Ikea". Od tej kwestii zaczyna się też zwiastun produkcji i skutecznie przykuwa uwagę widzów. Jak zdradziła nam w trakcie wywiadu legendarna piosenkarka, to właśnie ona zaproponowała takie zakończenie dialogu podczas pierwszej czytanej próby z Bartoszem Gelnerem.

  Justyna Bryczkowska
 • Mamy zwiastun filmu 'Pokolenie Ikea'. Majka Jeżowska w roli mamy to dopiero początek

  Mamy zwiastun filmu "Pokolenie Ikea". Majka Jeżowska w roli mamy to dopiero początek

  "Pokolenie Ikea" to, jak zapowiadają twórcy, odważna opowieść o seksualności i pragnieniach współczesnych młodych dorosłych, którym łatwiej przychodzi przerzucanie się liczbą partnerów seksualnych niż przyznanie się, że potrzebują miłości. Adaptacja głośnej i kontrowersyjnej książki Piotra C. to pozycja dla wszystkich, którzy chociaż raz posmakowali randkowania. Zwiastun już w sieci. Reżyseria Dawid Gral. Film w kinach od 3 marca.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Pokolenie Ikea' - o ludziach, którzy z pie***enia uczynili cel życia. Zobacz teaser

  "Pokolenie Ikea" - o ludziach, którzy z pie***enia uczynili cel życia. Zobacz teaser

  Szybki seks nigdy nie był bardziej dostępny - wiedzą o tym bohaterowie "Pokolenia Ikea", ekranizacji bestsellerowej książki o tym samym tytule, autorstwa Piotra C.. W dobie aplikacji randkowych wszystko jest na wyciągnięcie ręki - noc bez zobowiązań, realizacja fantazji, nowa kochanka, nowy partner. Tylko czy to wystarczy? O takim świecie, z dystansem i ironią, opowiada "Pokolenie Ikea". To kino erotyczne skupione na męskim bohaterze. Teaser właśnie trafił do sieci. Film w kinach od 3 marca 2023 roku.

  Justyna Bryczkowska
 • Bartosz Gelner o 'Pokoleniu Ikea': W XXI w. mówienie o tym, że ktoś lubi uprawiać seks, to nic złego

  Bartosz Gelner o "Pokoleniu Ikea": W XXI w. mówienie o tym, że ktoś lubi uprawiać seks, to nic złego

  "Pokolenie Ikea", którego reżyserem jest Dawid Gral, to adaptacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Dla głównego bohatera przygodny seks, fantazje erotyczne i szybkie romanse to punkt wyjścia do opowieści o realiach, w jakich żyją współcześnie młodzi. W rolach głównych Bartosz Gelner i Michalina Olszańska. Film trafi do kin 10 marca 2023 roku.

  Marta Korycka
Więcej o:

pokolenie Ikea