polsat box go

 • 'Mental' w Polsat Box Go. Nowy serial opowiada o problemach zdrowia psychicznego u młodych

  "Mental" w Polsat Box Go. Nowy serial opowiada o problemach zdrowia psychicznego u młodych

  "Mental" porusza ważny i aktualny temat problemów zdrowia psychicznego. To odważnie pokazane, prosto z mostu i bez cenzury, historie czwórki bohaterów u progu dorosłości, których drogi krzyżują się na oddziale szpitala psychiatrycznego. Serial omawia problemy depresji, uzależnień, schizofrenii oraz innych chorób i zaburzeń psychicznych, które w świetle najnowszych danych dotykają ogromną liczbę młodych osób w Polsce i na świecie.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Nowy serial komediowy 'Backdoor - wyjście awaryjne'. Premiera w piątek w Polsat Box Go

  Nowy serial komediowy "Backdoor - wyjście awaryjne". Premiera w piątek w Polsat Box Go

  "Backdoor - wyjście awaryjne" to serial komediowy, który z humorem, dystansem i bez zbędnego tabu komentuje w serii skeczy relacje międzyludzkie i codzienne sytuacje o tematyce społecznej, kulturalnej czy politycznej. Powstał on dzięki współpracy Grupy Polsat Plus i ViacomCBS Networks Polska. Sam format pochodzi z Brazylii, a autorem jego koncepcji jest grupa Porta Dos Fundos. Premiera serialu już jutro, 17 grudnia br. tylko w Polsat Box Go. W serwisie będą dostępne od razu wszystkie odcinki.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Lichota, Lubos, Ostrowska i Dębska - solidna obsada serialu 'Osaczony'

  Lichota, Lubos, Ostrowska i Dębska - solidna obsada serialu "Osaczony"

  W pozornie spokojnej, szanującej się społeczności dochodzi do morderstwa. Ginie sześcioletni chłopiec z sąsiedztwa. Jego ciało przypadkowo odnajduje jeden z mieszkańców - Michał (Leszek Lichota). Tego dnia życie głównego bohatera zmienia się w koszmar. W serialu "Osaczony" grają też Eryk LUbos, Ilona Ostrowska i Maria Dębska.

  oprac. Marta Korycka
Więcej o:

polsat box go