poradnik

 • "Wszystkie pomysły przetestowałam w domu z rodziną" - zapewnia autorka i twierdzi, że ma sposób na niejadki i łakomczuchy
 • Wszystko, co musisz wiedzieć o życiu po czterdziestce [FRAGMENT]

  Wszystko, co musisz wiedzieć o życiu po czterdziestce [FRAGMENT]

  Co to znaczy być kobietą czterdziestoletnią? Co tracimy, a co zyskujemy? Czy winną kryzysu wieku średniego jest biologia czy kultura? Jak go pokonać i zaakceptować nową siebie? I co potem? O tym wszystkim Pamela Druckerman pisze w nowej książce "Piękna czterdziestoletnia".

  Redakcja Publio.pl
 • W jej ogrodach odnajdziemy pradawną Irlandię - dziką, nieokiełznaną. Jej najsłynniejsze dzieło inspirował Yeats
 • Czy na pewno wiemy, co jemy?

  Czy na pewno wiemy, co jemy?

  Jak nie dać się nabrać i świadomie wybierać zdrową żywność? Czy eko jest eko, a gluten jest szkodliwy? O tym w książce "Przeciw naturze. Prawdy i mity o GMO, żywności ekologicznej, glutenie i o tym, co się kryje w naszym jedzeniu" Beatrice Mautino i Dario Bressaninieg.

  Redakcja Publio.pl
 • Jaki jest koreański sekret dobrych relacji z ludźmi?

  Jaki jest koreański sekret dobrych relacji z ludźmi?

  Dlaczego niektórzy brylują w towarzystwie, doskonale dogadują się z innymi, a ty wchodzisz do pokoju pełnego ludzi i nagle wszyscy milkną? Oto strategia życia na miarę XXI wieku, która otworzy przed Tobą drogę do sukcesu. Skorzystaj z koreańskich korepetycji z inteligencji emocjonalnej i świadomości sytuacji

  red.
 • Najciekawsze poradniki - rozwiń swoje pasje i umiejętności

  Najciekawsze poradniki - rozwiń swoje pasje i umiejętności

  Poradnik to książka, która powinna zawierać pewien zakres wiedzy z danej dyscypliny. W ostatnich latach wyraźnie obserwujemy wzrost zainteresowania tematyką rozwoju osobistego, stąd także większa popularność poradników o lepszej organizacji czasu, mindfulness czy coachingu. Na jakie inne poradniki warto zwrócić uwagę?

  ET
 • "Shinrin-Yoku: Sztuka i teoria kąpieli leśnych" czyli jak być szczęśliwszym i otoczyć się naturą