program trzeci polskiego radia

 • Świąteczna licytacja Trójki bez telefonów od słuchaczy. Kuba Strzyczkowski: Smutne, ale do przewidzenia

  Świąteczna licytacja Trójki bez telefonów od słuchaczy. Kuba Strzyczkowski: Smutne, ale do przewidzenia

  20 grudnia Program Trzeci Polskiego Radia w ramach przedświątecznej tradycji przeprowadził licytację na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Policjantach. Uwadze słuchaczy nie umknęło, że na antenie w ciągu kilkugodzinnego bloku wyemitowano zaledwie dwa telefony. Sytuację skomentował w rozmowie z portalem WirtualneMedia.pl Kuba Strzyczkowski, który prowadził "trójkowe" licytacje przez ponad dwie dekady.

  oprac. Maja Piskadło
 • Nowy prowadzący 'LP' Trójki: Powinni tu siedzieć Marek Niedźwiecki i Piotr Baron

  Nowy prowadzący "LP" Trójki: Powinni tu siedzieć Marek Niedźwiecki i Piotr Baron

  - 29 maja powinna odbyć się Lista nr 2000. Dziś jednak w ogóle jej nie będzie. Pojawi się coś co, mam nadzieję, jest tymczasowe. Mam nadzieję, że za jakiś czas wróci prawdziwa Lista Przebojów - tymi słowami piątkowe notowanie Listy Przebojów Programu Trzeciego rozpoczął Mariusz Owczarek. Nowy prowadzący dodał, że na jego miejscu powinni siedzieć Marek Niedźwiecki lub Piotr Baron.

  MLZ
 • Marek Niedźwiecki dokonał wyboru. Zostaje w Trójce i odchodzi z TVN24

  Marek Niedźwiecki dokonał wyboru. Zostaje w Trójce i odchodzi z TVN24

  Po tym, jak Artur Andrus i Robert Kantereit odeszli z radiowej Trójki, kolejny dziennikarz stanął przed trudnym wyborem. Jednak, w przeciwieństwie do swoich kolegów z pracy, Niedźwiecki postanowił zrezygnować z programu w TVN24 i zostać w miejscu, któremu poświęcił 35 lat życia.

  JS
Więcej o:

program trzeci polskiego radia