radio 357

 • Radio 357 wystartowało. Gdzie słuchać nowej rozgłośni? Kogo usłyszymy na antenie?
 • 'Top Wszech Czasów' Radia 357 dużym sukcesem. Radiowcy chwalą się imponującymi liczbami

  "Top Wszech Czasów" Radia 357 dużym sukcesem. Radiowcy chwalą się imponującymi liczbami

  1 stycznia w radiu tradycyjnie wybrzmiał "Top Wszech Czasów" - nie był to jednak "Top" Trójki, ale Radia 357, założonego przez byłych dziennikarzy Programu Trzeciego. Piotr Stelmach, Marcin Łukawski i Marek Niedźwiecki przez 12 godzin prezentowali swoje osobiste "topowe" listy, zaś pod koniec dnia Radio 357 pochwaliło się wynikami słuchalności.

  oprac. Maja Piskadło
 • Jest oficjalna data startu Radia 357, a z nią szeroko zakrojone plany

  Jest oficjalna data startu Radia 357, a z nią szeroko zakrojone plany

  Radio 357 wystartuje 5 stycznia - to data nieprzypadkowa, bo odznaczająca trzy miesiące od startu zbiórki na powstanie radia w serwisie Patronite. Radiowcy zapowiedzieli, jak będzie wyglądać pierwszy dzień nadawania oraz ujawnili, że prowadzą rozmowy o współpracy m.in. z Cyfrowym Polsatem i Canal+.

  oprac. Maja Piskadło
 • Marek Niedźwiecki znowu poprowadzi 'Top Wszech Czasów'. Już nie w Trójce

  Marek Niedźwiecki znowu poprowadzi "Top Wszech Czasów". Już nie w Trójce

  1 stycznia wybrzmi co najmniej jeden "Top Wszech Czasów", który powinien się spodobać wiernym fanom Trójki. W Radiu 357 poprowadzą go Piotr Stelmach, Marcin Łukawski oraz Marek Niedźwiecki. Ten ostatni jest pomysłodawcą "Topu", który umilał słuchaczom Programu Trzeciego Polskiego Radia pierwszy dzień nowego roku przez ponad ćwierć wieku.

  oprac. Maja Piskadło
 • Sukces charytatywnej aukcji Radia 357. Ponad 90 tys. słuchaczy i imponująca suma na komputery dla dzieci
 • Radio 357 dziś rusza ze świąteczną licytacją. Prowadzi Kuba Strzyczkowski

  Radio 357 dziś rusza ze świąteczną licytacją. Prowadzi Kuba Strzyczkowski

  23 grudnia o 16:00 na (póki co internetowej) antenie Radia 357 odbędzie się charytatywna świąteczna licytacja. Wzorem tradycyjnych audycji, które przez blisko 30 lat odbywały się w Programie Trzecim Polskiego Radia, wydarzenie z udziałem słuchaczy poprowadzi Kuba Strzyczkowski. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc uczniom pozbawionym dostępu do edukacji zdalnej.

  oprac. Maja Piskadło
 • Wojciech Mann zabiera głos w sprawie konfliktu z Radiem 357: Nie wszystkie zachowania są przeze mnie w pełni rozumiane

  Wojciech Mann zabiera głos w sprawie konfliktu z Radiem 357: Nie wszystkie zachowania są przeze mnie w pełni rozumiane

  W sieci niedawno pojawiło się świąteczne nagranie w wykonaniu redaktorów Radia 357 i zaproszonych gości. Zaproszenie otrzymali także pracownicy Radia Nowy Świat, jednak w piosence się nie pojawili, co wywołało falę spekulacji dotyczących relacji między stacjami. Temat podjęła na Facebooku Patrycja Macjon, członkini zarządu RNŚ, która wyjaśniła, jak z jej perspektywy wyglądała kwestia ewentualnej współpracy z Radiem 357. Dołączył do niej Wojciech Mann.

  oprac. Maja Piskadło, oprac. Marta Korycka
 • Polskie Radio zastrzegło 'Przyjaciół Karpia', ale w radiu 357 i tak śpiewają. 'To nasz wybór, a nie 'konieczność''

  Polskie Radio zastrzegło "Przyjaciół Karpia", ale w radiu 357 i tak śpiewają. "To nasz wybór, a nie 'konieczność'"

  Polskie Radio zastrzegło sformułowanie "Przyjaciele Karpia", pod którym co roku kryła się nowa piosenka śpiewana przez dziennikarzy (lub przez niektórych melorecytowana). Zawsze czekali na nią słuchacze Trójki. Tym razem zaśpiewali redaktorzy stacji 357 z zaproszonymi gośćmi, większość z nich w tym roku pożegnała się z państwową rozgłośnią.

  oprac. Marta Korycka
 • Jest ramówka Radia 357. Do ekipy stacji dołączyli Ernest Zozuń, Agnieszka Szwajgier i Michał Gąsiorowski

  Jest ramówka Radia 357. Do ekipy stacji dołączyli Ernest Zozuń, Agnieszka Szwajgier i Michał Gąsiorowski

  Radio 357 ogłosiło czwartą i ostatnią część planowanej ramówki. Nie podano jeszcze dokładnej daty startu, jednak w rozmowie z portalem WirtualneMedia.pl współtwórca stacji Tomasz Michniewicz zapowiedział, że nie jest wykluczone ogłoszenie tej informacji "z dnia na dzień". Do stacji napływają kolejne znane radiowe nazwiska - jest wśród nich m.in. Ernest Zozuń.

  oprac. Maja Piskadło
 • Daria Zawiałow dołączyła do Radia 357. Będzie też nowy 'Top Wszech Czasów'
Więcej o:

radio 357