rafał pacześ

 • Co jest kwintesencją dubbingu? Odpowiedź w najnowszym 'Pacześ Show'

  Co jest kwintesencją dubbingu? Odpowiedź w najnowszym "Pacześ Show"

  Rafał Pacześ to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów, który też prowadzi swój autorski program rozrywkowy "Pacześ Show". Produkcja utrzymana jest w konwencji amerykańskiego late-night talk-show i doczekała się już swojego drugiego sezonu. Zobacz kto jest gościem programu i jego najciekawsze fragmenty.

  AZ
 • Tokarczuk, Mata i Komasa wśród nominowanych do Bestsellerów Empiku 2020

  Tokarczuk, Mata i Komasa wśród nominowanych do Bestsellerów Empiku 2020

  2020 był zdecydowanie rokiem audiobooków. Znaczący wzrost popularności tej cyfrowej formy literatury sprawił, że obok udźwiękowionych wersji książek, wśród nominowanych do Bestsellerów Empiku w tym roku znajdziemy także seriale i superprodukcje audio bazujące na oryginalnych treściach. Drugą obok audiobooków kategorią świata cyfrowej kultury jest w tym roku streaming, debiutujący w ramach Bestsellerów w kategorii Muzyka.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Rafał Pacześ na moment przestaje śmieszkować. Napisał debiutancką powieść

  Rafał Pacześ na moment przestaje śmieszkować. Napisał debiutancką powieść

  14 października br. nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się książka Rafała Paczesia, najpopularniejszego polskiego stand-upera, zatytułowana "Grube wióry". To brawurowa i zabawna powieść o współczesnych mężczyznach, trudnym dojrzewaniu i o tym, że najlepsze lekcje w życiu dają prawdziwi przyjaciele.

  inf. prasowa oprac. mpi
Więcej o:

rafał pacześ