rolling stone

 • 'Żenada!'. Fani oburzeni, że Rolling Stone pominął Céline Dion w rankingu wokalistów wszech czasów

  "Żenada!". Fani oburzeni, że Rolling Stone pominął Céline Dion w rankingu wokalistów wszech czasów

  Wraz z początkiem roku uznane na całym świecie czasopismo "Rolling Stone" zaktualizowało swoją listę "największych wokalistów wszech czasów". W najnowszym zestawieniu redakcja postanowiła usunąć z finałowej dwusetki kanadyjską wokalistkę Céline Dion. Ta decyzja nie umknęła uwadzę internautów, którzy są oburzeni. Fani artystki umieszczają w internecie mnóstwo nagrań, które krytykują lub wyśmiewają ranking. Część z nich stała się viralami.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • 200 najlepszych wokalistów wg Rolling Stone. W czołówce tylko 2 współczesnych. 'To żart'

  200 najlepszych wokalistów wg Rolling Stone. W czołówce tylko 2 współczesnych. "To żart"

  Magazyn "Rolling Stone" zaczął Nowy Rok od podsumowań i zaktualizował zestawienie 200 najlepszych wokalistów wszech czasów. Lista potrafi zaskoczyć, bo choć dominują artyści znani w branży od kilkudziesięciu lat, pojawiły się na niej również nowe nazwiska, które szybko wspięły się na szczyt. Twórcy zestawienia zastrzegają - to subiektywny wybór najważniejszych postaci w historii muzyki, a nie osób z najlepszymi umiejętnościami wokalnymi.

  Iga Gromska
 • Najgorsze piosenki świata. 'Rolling Stone' typuje Boba Dylana i hity TikToka
 • Harry Styles nowym królem popu. Krewny Michaela Jacksona: Dajcie mu własny tytuł!

  Harry Styles nowym królem popu. Krewny Michaela Jacksona: Dajcie mu własny tytuł!

  W najnowszym wydaniu brytyjskiego "Rolling Stone" ku radości fanów Harry'ego Stylesa nazwano "królem popu". Krewni Michaela Jacksona mają jednak na ten temat konserwatywne zdanie. Według nich król jest tylko jeden i nawet śmierć nie sprawiła, że współczesne gwiazdy mogą zasiąść na jego tronie.

  Iga Gromska
 • Kultowa lista magazynu 'Rolling Stone' ma nowego lidera. Nie znasz? Trochę wstyd

  Kultowa lista magazynu "Rolling Stone" ma nowego lidera. Nie znasz? Trochę wstyd

  Magazyn "Rolling Stone" postanowił z okazji 40. rocznicy powstania MTV odświeżyć swoją listę 100 najlepszych teledysków wszech czasów. Kiedy ostatnio ją opublikowano, na pierwszym miejscu królował Peter Gabriel i jego klip "Sledgehammer", a po piętach deptali mu Nirvana i R.E.M. Teraz na czele listy stoi Beyonce, która w ciągu dwóch ostatnich dekad zawładnęła amerykańskim rynkiem muzycznym.

  jab
Więcej o:

rolling stone