różowe lata 90.

 • Mila Kunis powiedziała Ashtonowi Kutcherowi: Zagramy w tym serialu, nawet jeśli scenariusz jest do bani!
 • Ashton Kutcher komentuje niezręczną różnicę wieku. Kiedy grali z Kunis parę, on miał 20 a ona 14 lat

  Ashton Kutcher komentuje niezręczną różnicę wieku. Kiedy grali z Kunis parę, on miał 20 a ona 14 lat

  Ashton Kutcher i Mila Kunis przez osiem lat grali w "Różowych latach 70." parę. Choć w 2015 roku wzięli ślub, to oboje podkreślają, że przez pierwszą dekadę znajomości nic tego nie zapowiadało. Tym dziwniejszy był dla nich powrót do grania tych postaci w nakręconych przez Netflix "Różowych latach 90.". "To było dzikie i nostalgiczne doświadczenie" - opowiada Kutcher w najnowszym wywiadzie i odnosi się do dzielącej ich różnicy wieku.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Różowe lata 90.' teraz jest na topie. Najpierw były 'Różowe lata 70.'. Gdzie obejrzeć?
 • 'Różowe lata 90.' już na Netfliksie. Żerowanie na nostalgii czy pouczający powrót do przeszłości? Oceniamy

  "Różowe lata 90." już na Netfliksie. Żerowanie na nostalgii czy pouczający powrót do przeszłości? Oceniamy

  Hello Wisconsin! Po 25 latach od emisji pierwszego odcinka sitcomu o nastolatkach z Point Place wracamy do tej samej pamiętnej kuchni, w której krząta się Kitty (Debra Jo Rupp) a pod nosem złorzeczy Red (Kurtwood Smith). Nieco pusty ostatnio dom Formanów znowu wypełniają głosy. Te długo niesłyszane i te całkiem nowe. W przerwie od szkolnych zajęć do dziadków przyjeżdża Leia (Callie Haverda), córka Erica (Topher Grace) i Donny (Laura Prepon), która marzy nie tylko o wakacyjnej przygodzie, ale również o akceptacji rówieśników i znalezieniu swojego miejsca w szarej rzeczywistości. Pierwszy sezon "Różowych lat 90." jest już dostępny na Netfliksie. Sprawdziliśmy, czy serial to tylko żerowanie na nostalgii widza, czy może pouczający powrót do przeszłości.

  Joanna Chojnacka
 • Obsada 'Różowych lat 70.' powróciła na ekrany, ale bez ulubieńca widzów. Grozi mu 45 lat więzienia

  Obsada "Różowych lat 70." powróciła na ekrany, ale bez ulubieńca widzów. Grozi mu 45 lat więzienia

  Bohaterowie "Różowych lat 70." powracają! Na Netfliksie zadebiutowała kontynuacja popularnego serialu o nastolatkach z fikcyjnego miasteczka Point Place. W obsadzie pojawili się niemal wszyscy aktorzy znani z oryginalnej serii. W "Różowych latach 90." zabrakło jednak uwielbianego przez widzów Hyde'a, w którego przez lata wcielał się Danny Masterson. Gwiazdor czeka na wyrok w sprawie gwałtów.

  Joanna Chojnacka
Więcej o:

różowe lata 90.