sanah

 • Tokarczuk, Mata i Komasa wśród nominowanych do Bestsellerów Empiku 2020

  Tokarczuk, Mata i Komasa wśród nominowanych do Bestsellerów Empiku 2020

  2020 był zdecydowanie rokiem audiobooków. Znaczący wzrost popularności tej cyfrowej formy literatury sprawił, że obok udźwiękowionych wersji książek, wśród nominowanych do Bestsellerów Empiku w tym roku znajdziemy także seriale i superprodukcje audio bazujące na oryginalnych treściach. Drugą obok audiobooków kategorią świata cyfrowej kultury jest w tym roku streaming, debiutujący w ramach Bestsellerów w kategorii Muzyka.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Sanah to najczęściej oglądana artystka w Polsce. W czołówce materiałów na YouTube 'ostry cień mgły'

  Sanah to najczęściej oglądana artystka w Polsce. W czołówce materiałów na YouTube "ostry cień mgły"

  Sanah jest najczęściej oglądaną artystką w Polsce - wynika z danych opublikowanych przez Vevo, serwis publikujący teledyski, który współpracuje z YouTubem. Klip do jednej z jej piosenek znalazł się na szczycie zestawienia najczęściej oglądanych teledysków - miał aż 47 mln wyświetleń w tym roku. Jeśli chodzi o materiały wideo najczęściej wyświetlane na YouTubie w Polsce w 2020 roku, na drugim miejscu znalazł się występ prezydenta "Andrzej Duda #Hot16Challenge2", w którym padają pamiętne słowa o "ostrym cieniu mgły".

  oprac. Marta Korycka
 • Święta w TV. Polsat szykuje Wielkie Kolędowanie, zaśpiewają m.in. Golec uOrkiestra i Sanah
 • Czego w 2020 roku najchętniej słuchali Polacy? Spotify podsumowuje minione miesiące

  Czego w 2020 roku najchętniej słuchali Polacy? Spotify podsumowuje minione miesiące

  Ależ to był dziwny rok! W oczekiwaniu na to, aż przekroczymy magiczną barierę i zostawimy za sobą ostatnie 12 miesięcy, mimo wszystko można co nieco podsumować. Spotify ochoczo zabrał się do pracy i sprawdził, jakie utwory królowały w słuchawkach i głośnikach podczas pracy zdalnej czy wirtualnych domówek w Polsce i na świecie.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Lady Gaga ma najwięcej nominacji do MTV EMA 2020. Wiemy, kto powalczy w polskiej kategorii
 • POPkultura Extra. Te płyty nie dają nam spokoju, ale zdecydowanie nam to pasuje

  POPkultura Extra. Te płyty nie dają nam spokoju, ale zdecydowanie nam to pasuje

  Wrzesień się kończy, za rogiem październik, a wraz z nim coraz wcześniejsze chłodne wieczory. W POPkulturze Extra podrzucamy wam kilka albumów, które w ostatnich tygodniach grają u nas niemalże non-stop i nie zanosi się na to, by miały przestać. Marta podsuwa dwa polskie tytuły, natomiast Maja czule spogląda w stronę Prince'a i Childisha Gambino.

  Marta Korycka, Maja Piskadło
 • Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

  Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

  Jedna dopiero co podbiła festiwal w Opolu, druga w tym roku wydała płytę, którą rozkochała w sobie pół świata. Teraz możecie zobaczyć ich wirtualne spotkanie. Sanah i Jessie Ware miały do siebie nawzajem kilka pytań - z rozmowy wokalistek dowiecie się m.in., za co Ware najlepiej wspomina Polskę oraz jaki jest jej ulubiony drink, jak również co Sanah chce mieć w swojej garderobie na każdym koncercie.

  Materiały partnera oprac. Maja Piskadło
 • Opole 2020. Sanah z nagrodami za muzykę i tekst, ale to nie ona wygrywa koncert Premier
 • Festiwal w Opolu - nudniej już nie będzie. I lepiej też nie

  Festiwal w Opolu - nudniej już nie będzie. I lepiej też nie

  Festiwal w Opolu - tu popularność zdobywali Ewa Demarczyk, Beata Kozidrak i Bajm czy Kora z Maanamem. Pierwszy wieczór 57. odsłony imprezy był nudny i stał na bardzo słabym poziomie. Drugim organizatorzy udowadniają, że bez gwiazd PRL-u nie byłoby w ogóle co pokazywać.

  Marta Korycka
 • Sanah wygrała w Opolu. Nie docenili jej w talent show. Kim jest 'księżniczka polskiego popu'?

  Sanah wygrała w Opolu. Nie docenili jej w talent show. Kim jest "księżniczka polskiego popu"?

  "Szampan wylewa się, toast mogę wznieść, a ten gość mówi coś - o co mu chodzi?" - chyba wystarczy tylko przeczytać te słowa, by znana z radia melodia od razu wpadła do głowy. A wszystko przez Sanah, czyli 23-letnią Zuzannę Jurczak, która niemalże od roku prężnie pnie się po szczeblach sławy. Doczekała się już takich przydomków jak "księżniczka polskiego popu" czy "Dawid Podsiadło w spódnicy", a w piątek zdobyła nagrodę główną koncertu "Od Opola do Opola". Co o niej wiemy?

  mpi
Więcej o:

sanah