Storytel

 • 'Strażnik wraca do domu, wypija litr tequili i krzyczy w poduszkę, żeby dzieci nie słyszały'

  "Strażnik wraca do domu, wypija litr tequili i krzyczy w poduszkę, żeby dzieci nie słyszały"

  "Podczas tej pracy bardzo ważne były słowa. Cały czas tonęliśmy w dwóch płaszczyznach języka. Władza na mur mówiła 'zapora'. 'Zona' była zawsze w ich ustach 'strefą', podczas gdy tak naprawdę od początku była miejscem nie tylko zakazanym, ale też miejscem opresji, w którym nie działało prawo. Prawem był każdy poszczególny człowiek w mundurze, często każdy z nich był innym. Najgorsze, że zona stanowiła opresję nie tylko dla ludzi, którzy chcieli się tam dostać z zewnątrz, ale także dla mieszkańców, co było kompletnie nie do przyjęcia. Albo mamy prawo w tym kraju, albo nie mamy".

  Materiał promocyjny
 • Nowe przygody Sherlocka Holmesa tym razem jako audiobooki. Powstaną trzy historie

  Nowe przygody Sherlocka Holmesa tym razem jako audiobooki. Powstaną trzy historie

  - Te historie pokażą Sherlocka Holmesa z zupełnie nowej perspektywy, a choć pozostaną wierne duchowi książek - zapowiada pisarz Anthony Horowitz, który ma kierować zespołem pracującym nad audiobookami z nowymi śledztwami legendarnego detektywa. To wynik umowy podpisanej między Storytelem i The Conan Doyle Estate.

  oprac. Marta Korycka
 • Ten Typ Mes debiutuje w Storytel. Raper wziął na warsztat 'Dysforię'

  Ten Typ Mes debiutuje w Storytel. Raper wziął na warsztat "Dysforię"

  Do grona artystów, którzy w Storytel czytają ważne dla nich książki dołączył Ten Typ Mes. Raper wziął na warsztat cykl reportaży Marcina Kołodziejczyka zatytułowany "Dysforia. Przypadki mieszczan polskich". Według artysty to książka wciąż aktualna i jak sam przyznaje bardzo mu bliska.

  Materiały prasowe
Więcej o:

Storytel