szklana pułapka

 • Spot z Brucem Willisem, ale bez Bruce'a Willisa. W rosyjskiej reklamie zastosowano technologię deepfake
 • Kwestia na cztery słowa i zmarszczenie czoła. Dlaczego Bruce Willis zaczął grać w tak złych filmach?

  Kwestia na cztery słowa i zmarszczenie czoła. Dlaczego Bruce Willis zaczął grać w tak złych filmach?

  Bruce Willis ma 66 lat i ciągle określa się go mianem etatowego twardziela Hollywood. Tylko w najbliższym czasie będzie występował jako emerytowany agent wywiadu uciekający przed przestępcami nie w jednym filmie, a w całej trylogii z serii "The Fortress", a do tego pojawi się też jako były członek tajnego oddziału wojskowego tropiący mordercę na zlecenie w thrillerze "Soul Assasin". Mało kto jeszcze jednak wierzy, że będzie warto to oglądać.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Szklana pułapka'. Żeby powstała ta słynna scena, trzeba było oszukać Alana Rickmana

  "Szklana pułapka". Żeby powstała ta słynna scena, trzeba było oszukać Alana Rickmana

  Alan Rickman wykreował cały szpaler niezapomnianych postaci. Bez wątpienia należy do nich Hans Gruber ze "Szklanej pułapki", który w finale filmu toczy karkołomny pojedynek z bohaterem granym przez Bruce'a Willisa. Po latach wyszło na jaw, że Rickman nie miał pojęcia, na co się pisał, kiedy nagrywał sceny bez pomocy kaskadera.

  mpi
 • 'Wojna Harta' - niegrzeczni chłopcy w przypowieści o honorze

  "Wojna Harta" - niegrzeczni chłopcy w przypowieści o honorze

  To miał być wyjątkowy film wojenny. Kameralny, rozgrywający się u schyłku wojny, wśród żołnierzy, dla których walka już się tak naprawdę skończyła. Oparty na powieści Johna Katzenbacha, poruszał niepopularny temat rasizmu w amerykańskiej armii. "Wojna Harta", która w pewnym momencie bardziej od filmu wojennego przypomina dramat sądowy, z pewnością jest ciekawym, oryginalnym spojrzeniem na okres historii, który kino wyeksploatowało niemal do cna. Dziś jednak, po 13 latach od premiery, pamiętana jest głównie jako pierwszy krok Colina Farrella do sławy.

  Karol Barzowski, Stopklatka TV
 • Bruce Willis znów jako John McClane, ale z synem! Jest zwiastun 'Szklanej pułapki 5' [WIDEO]
Więcej o:

szklana pułapka