The office PL

 • The Office PL. Nowy serial na podstawie kultowej produkcji

  The Office PL. Nowy serial na podstawie kultowej produkcji

  Serial "The Office" to marka znana na całym świecie. Zaczęło się 20 lat temu od pomysłu znanego komika Ricky'ego Gervaisa i jego kolegi, żeby w nieco prześmiewczy sposób silący się na realizm pokazać marne życie pracowników przeciętnego biura. Niedługo potem Amerykanie stworzyli swoją wersję, która zyskała miano kultowej. Teraz reżyser Maciej Bochniak zaprasza widzów do siedziby firmy Kropliczanka w Siedlcach, gdzie umieszczono polskie "The Office".

  Materiał partnera
 • POPKultura Extra. Piotr Polak: Nie widziałem siebie w "The Office PL". Okazało się, że to marzenie do spełnienia

  POPKultura Extra. Piotr Polak: Nie widziałem siebie w "The Office PL". Okazało się, że to marzenie do spełnienia

  "The Office PL" to jedna z najgłośniejszych polskich premier serialowych tego roku. Rodzima adaptacja słynnego anglojęzycznego formatu okazała się niemałym sukcesem, a to m.in. za sprawą świetnych aktorskich kreacji. W Michała Holca, najgorszego szefa świata, wcielił się tam Piotr Polak. - Jeszcze zanim dostałem tę rolę, myślałem: "matko, w co ja się pakuję", ale odciąłem się od porównań do oryginału. Wiedziałem, że ten scenariusz jest czymś zupełnie innym - opowiada aktor w rozmowie z Gazeta.pl.

  Justyna Bryczkowska
 • POPKultura Extra. Adam Woronowicz: "The Office" to szukanie sposobów, jak pracować, żeby nie pracować

  POPKultura Extra. Adam Woronowicz: "The Office" to szukanie sposobów, jak pracować, żeby nie pracować

  W polskiej wersji "The Office" Adamowi Woronowiczowi przypadła rola Darka, odpowiednika charyzmatycznego i arcylojalnego wobec szefa Dwighta Schrute'a. - Darek jest starszy niż Dwight - trochę z niego taki dziaders. A ponieważ jest starszy od swojego szefa, ich relacja też wygląda inaczej niż w pierwowzorze - mówił o postaci Woronowicza scenarzysta Łukasz Sychowicz. Przekonajcie się, co na temat Darka, ale i m.in. pracy w biurze czy improwizacji na planie powiedział Gazeta.pl sam aktor.

  Justyna Bryczkowska
 • Adam Woronowicz wymiata z monologiem o jajkach. W serialach jak "The Office" to obsada jest kluczowa [POPKultura+]

  Adam Woronowicz wymiata z monologiem o jajkach. W serialach jak "The Office" to obsada jest kluczowa [POPKultura+]

  Od 22 października można obejrzeć wszystkie odcinki polskiej wersji "The Office" w sieci. Zadanie było karkołomne, bo oryginał serialu i jego amerykańska wersja są wręcz owiane legendą, więc oczekiwania widzów są ogromne. Twórcy na szczęście zdecydowali się zatrudnić Adama Woronowicza, który w serialu gra niejakiego Darka. I to jak gra! Marta pokochała go już w chwili, kiedy usłyszała jego monolog o jajkach i roszczeniowej młodzieży. A takich smaczków jest dużo więcej.

  Marta Korycka, Justyna Bryczkowska
 • Polska wersja "The Office" będzie inna niż to, co znacie. Plan zatwierdził sam Ricky Gervais

  Polska wersja "The Office" będzie inna niż to, co znacie. Plan zatwierdził sam Ricky Gervais

  - Byliśmy w stałym kontakcie z Rickym Gervaisem i przekazał nam najważniejsze rzeczy o DNA "The Office" - mówi w rozmowie z Gazeta.pl Łukasz Sychowicz. To główny scenarzysta polskiej adaptacji serialu o zwykłych pracownikach biurowych, których ciągle śledzi kamera. Polacy, jak to Polacy, scenariusz woleli pisać po swojemu. Twórca oryginału pilnował więc, żeby pomimo zmian całość pasowała klimatem do jego pomysłu.

  Justyna Bryczkowska
 • Vanessa Aleksander: W "The Office PL" trudne jest to, że nie możemy grać idiotów. Oni mają tylko tak zostać odebrani

  Vanessa Aleksander: W "The Office PL" trudne jest to, że nie możemy grać idiotów. Oni mają tylko tak zostać odebrani

  Vanessa Aleksander to młoda aktorka, o której tylko ostatnio zrobiło się głośno po wstrząsającym filmie Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter". W "The Office PL" wciela się w niejaką Patrycję, nową wiceprezeskę Kropliczanki, która biznesu nauczyła się ze wszystkich haseł motywacyjnych świata i wie, że "do sukcesu brakuje jej tylko sukcesu". O tym, jak wyglądała praca na planie, Aleksander opowiedziała w wywiadzie z Gazeta.pl.

  Justyna Bryczkowska
 • Damięckiego trudno poznać w "Furiozie". Polscy aktorki i aktorzy coraz śmielej zmieniają wygląd dla ról
 • "The Office PL". Jest pierwszy zwiastun polskiej wersji serialu

  "The Office PL". Jest pierwszy zwiastun polskiej wersji serialu

  Już 22 października premiera "The Office PL", a zanim będziemy mogli sprawdzić, jak radzą sobie twórcy polskiej wersji, można zobaczyć zwiastun i sprawdzić (lub przypomnieć sobie), jak z tematem poradzili sobie Amerykanie. W serwisie CANAL+ online pojawią się wszystkie sezony amerykańskiego "The Office".

  inf. prasowa oprac. mko
 • Polskie "The Office" i Zalewski unplugged. Październik w CANAL+ online

  Polskie "The Office" i Zalewski unplugged. Październik w CANAL+ online

  "The Office PL" ma być niezwykłym serialem na licencji - autorzy dostali bowiem zgodę na napisanie scenariuszy właściwie od nowa. Poza tym w październiku w CANAL+ online będzie można zobaczyć m.in. "Sweat" z Magdaleną Koleśnik i koncert "MTV Unplugged" Krzysztofa Zalewskiego.

  Marta Korycka
Więcej o:

The office PL