The office PL

 • Jest piękny, złoty i godny. W Warszawie stanął pomnik Szefa Idioty

  Jest piękny, złoty i godny. W Warszawie stanął pomnik Szefa Idioty

  Zarządzał, rozporządzał, "przyjanuszał" i wreszcie się doczekał. W Warszawie stanął pomnik Szefa Idioty. Złoty posąg ma charakterystyczną twarz aktora Piotra Polaka - nie bez powodu, bowiem to pomnik Michała Holca, szefa Kropliczanki z serialu "The Office PL".

  Magda Walma
 • Niemal 20 lat temu zagrali w nim Tomasz Kot i Marcin Dorociński. Serial powróci w 2024 roku

  Niemal 20 lat temu zagrali w nim Tomasz Kot i Marcin Dorociński. Serial powróci w 2024 roku

  Nadawany w 2004 roku przez telewizję TVN serial pt. "Camera Cafe" zostanie reaktywowany. Jak podaje portal Wirtualne Media, nowe odcinki sitcomu mają znaleźć się w ofercie serwisu streamingowego Player już w przyszłym roku. Za produkcję nowej serii odpowiada Dorota Kośmicka, która zajmuje się także produkcją polskiej wersji serialu "The Office".

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Daria Widawska o swoim ulubionym wątku z 'The Office PL': Subtelny i delikatny

  Daria Widawska o swoim ulubionym wątku z "The Office PL": Subtelny i delikatny

  W tym roku Daria Widawska oprócz wcielenia się w główną bohaterkę filmu "Święta inaczej", dołączyła także do obsady drugiego sezonu serialu pt. "The Office PL". Aktorka w rozmowie z Gazeta.pl opowiedziała o tym, który wątek z udziałem jej bohaterki jest jej ulubionym.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Daria Widawska zagrała główną rolę w 'Święta inaczej': W wieku 45 lat mam kolejny debiut [WYWIAD]

  Daria Widawska zagrała główną rolę w "Święta inaczej": W wieku 45 lat mam kolejny debiut [WYWIAD]

  - Rzeczywiście nigdy nie grałam postaci, wokół której rozgrywa się cała akcja i cały świat przedstawiony - opowiada w rozmowie z Gazeta.pl Daria Widawska. Aktorka właśnie zagrała główną rolę w filmie "Święta inaczej" i podkreśla, że cieszy ją to, że tym samym zaliczyła w wieku 45 lat kolejny debiut. W wywiadzie mówi także, czym film różni się od innych polskich produkcji, jakie zwyczaje świąteczne łączą ją i jej bohaterkę Ewę, a także m.in. o występie w "The Office PL" czy swoich ulubionych filmach świątecznych.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Piotr Polak o drugim sezonie 'The Office PL': Kocham w tym zawodzie, że nagle mogę być totalnym idiotą

  Piotr Polak o drugim sezonie "The Office PL": Kocham w tym zawodzie, że nagle mogę być totalnym idiotą

  - To jest super postać. Kocham w tym zawodzie, że robię coś, czego nigdy w życiu nie zrobił, a tutaj nagle mogę być totalnym idiotą. W przeciwieństwie do życia, kiedy jestem geniuszem - śmiał się na planie drugiego sezonu "The Office PL" Piotr Polak, który wciela się w Michała Holca - wieloletniego szefa Kropliczanki. Aktor przyznaje, że jego pierwsze dni zdjęciowe nowej serii były przepełnione niepewnością, ale zapewnia, że szybko okazało się, że cała ekipa pracuje jak dobrze naoliwiona maszyna.

  Justyna Bryczkowska
 • Przez lata grała epizody. Sukces odniosła, kiedy przez przypadek wymyśliła 'Pomoc domową'

  Przez lata grała epizody. Sukces odniosła, kiedy przez przypadek wymyśliła "Pomoc domową"

  Pierwsza głośna rola Fran Drescher przyszła razem z premierą kultowego już filmu "Gorączka sobotniej nocy" - aktorka miała tam drobny epizod. Później przyszło jej m.in. współpracować z twórcą legendarnych horrorów Wesem Cravenem, u którego zagrała w filmie "Obcy w naszym domu". Jednak zdecydowanie najlepiej czuła się w rolach komediowych i to na tym gatunku się skupiała przez większość lat 80.

  Justyna Bryczkowska, Marta Korycka
 • Vanessa Aleksander o 2. sezonie 'The Office PL': Zmiana jest gargantuiczna. W pierwszym wracałam do domu i każdego dnia płakałam

  Vanessa Aleksander o 2. sezonie "The Office PL": Zmiana jest gargantuiczna. W pierwszym wracałam do domu i każdego dnia płakałam

  - Mocument to najtrudniejszy format, z jakim musiałam się zmierzyć na swojej drodze zawodowej. Wciąż twierdzę, że to bardzo intuicyjne i niesamowicie trudne do uchwycenia - opowiada o graniu "The Office PL" Vanessa Aleksander. I dodaje, że praca na planie drugiego sezonu przyszłą jej z dużo większą łatwością. - To było intuicyjne i bardzo naturalne - mówi aktorka o powrocie na plan. Jak podkreśla, początki wcale nie należały do łatwych.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Kruk' i 'The Office PL' wrócą z nowymi odcinkami. To naprawdę dobra wiadomość

  "Kruk" i "The Office PL" wrócą z nowymi odcinkami. To naprawdę dobra wiadomość

  Nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa na serial "Kruk" - moim zdaniem druga seria to najlepsza polska produkcja zeszłego roku. Ma jednak poważnego konkurenta - choć z zupełnie innego świata - komediowy "The Office PL". Na szczęście oba tytuły wrócą z nowymi odcinkami jeszcze w tym roku.

  Marta Korycka
 • POPKultura Extra. Piotr Polak: Nie widziałem siebie w 'The Office PL'. Okazało się, że to marzenie do spełnienia

  POPKultura Extra. Piotr Polak: Nie widziałem siebie w "The Office PL". Okazało się, że to marzenie do spełnienia

  "The Office PL" to jedna z najgłośniejszych polskich premier serialowych tego roku. Rodzima adaptacja słynnego anglojęzycznego formatu okazała się niemałym sukcesem, a to m.in. za sprawą świetnych aktorskich kreacji. W Michała Holca, najgorszego szefa świata, wcielił się tam Piotr Polak. - Jeszcze zanim dostałem tę rolę, myślałem: "matko, w co ja się pakuję", ale odciąłem się od porównań do oryginału. Wiedziałem, że ten scenariusz jest czymś zupełnie innym - opowiada aktor w rozmowie z Gazeta.pl.

  Justyna Bryczkowska
 • POPKultura Extra. Adam Woronowicz: 'The Office' to szukanie sposobów, jak pracować, żeby nie pracować

  POPKultura Extra. Adam Woronowicz: "The Office" to szukanie sposobów, jak pracować, żeby nie pracować

  W polskiej wersji "The Office" Adamowi Woronowiczowi przypadła rola Darka, odpowiednika charyzmatycznego i arcylojalnego wobec szefa Dwighta Schrute'a. - Darek jest starszy niż Dwight - trochę z niego taki dziaders. A ponieważ jest starszy od swojego szefa, ich relacja też wygląda inaczej niż w pierwowzorze - mówił o postaci Woronowicza scenarzysta Łukasz Sychowicz. Przekonajcie się, co na temat Darka, ale i m.in. pracy w biurze czy improwizacji na planie powiedział Gazeta.pl sam aktor.

  Justyna Bryczkowska
 • Adam Woronowicz wymiata z monologiem o jajkach. W serialach jak 'The Office' to obsada jest kluczowa [POPKultura+]

  Adam Woronowicz wymiata z monologiem o jajkach. W serialach jak "The Office" to obsada jest kluczowa [POPKultura+]

  Od 22 października można obejrzeć wszystkie odcinki polskiej wersji "The Office" w sieci. Zadanie było karkołomne, bo oryginał serialu i jego amerykańska wersja są wręcz owiane legendą, więc oczekiwania widzów są ogromne. Twórcy na szczęście zdecydowali się zatrudnić Adama Woronowicza, który w serialu gra niejakiego Darka. I to jak gra! Marta pokochała go już w chwili, kiedy usłyszała jego monolog o jajkach i roszczeniowej młodzieży. A takich smaczków jest dużo więcej.

  Marta Korycka, Justyna Bryczkowska
 • Polska wersja 'The Office' będzie inna niż to, co znacie. Plan zatwierdził sam Ricky Gervais

  Polska wersja "The Office" będzie inna niż to, co znacie. Plan zatwierdził sam Ricky Gervais

  - Byliśmy w stałym kontakcie z Rickym Gervaisem i przekazał nam najważniejsze rzeczy o DNA "The Office" - mówi w rozmowie z Gazeta.pl Łukasz Sychowicz. To główny scenarzysta polskiej adaptacji serialu o zwykłych pracownikach biurowych, których ciągle śledzi kamera. Polacy, jak to Polacy, scenariusz woleli pisać po swojemu. Twórca oryginału pilnował więc, żeby pomimo zmian całość pasowała klimatem do jego pomysłu.

  Justyna Bryczkowska
 • Vanessa Aleksander: W 'The Office PL' trudne jest to, że nie możemy grać idiotów. Oni mają tylko tak zostać odebrani

  Vanessa Aleksander: W "The Office PL" trudne jest to, że nie możemy grać idiotów. Oni mają tylko tak zostać odebrani

  Vanessa Aleksander to młoda aktorka, o której tylko ostatnio zrobiło się głośno po wstrząsającym filmie Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter". W "The Office PL" wciela się w niejaką Patrycję, nową wiceprezeskę Kropliczanki, która biznesu nauczyła się ze wszystkich haseł motywacyjnych świata i wie, że "do sukcesu brakuje jej tylko sukcesu". O tym, jak wyglądała praca na planie, Aleksander opowiedziała w wywiadzie z Gazeta.pl.

  Justyna Bryczkowska
 • Damięckiego trudno poznać w 'Furiozie'. Polscy aktorki i aktorzy coraz śmielej zmieniają wygląd dla ról
 • 'The Office PL'. Jest pierwszy zwiastun polskiej wersji serialu

  "The Office PL". Jest pierwszy zwiastun polskiej wersji serialu

  Już 22 października premiera "The Office PL", a zanim będziemy mogli sprawdzić, jak radzą sobie twórcy polskiej wersji, można zobaczyć zwiastun i sprawdzić (lub przypomnieć sobie), jak z tematem poradzili sobie Amerykanie. W serwisie CANAL+ online pojawią się wszystkie sezony amerykańskiego "The Office".

  inf. prasowa oprac. mko
 • Polskie 'The Office' i Zalewski unplugged. Październik w CANAL+ online

  Polskie "The Office" i Zalewski unplugged. Październik w CANAL+ online

  "The Office PL" ma być niezwykłym serialem na licencji - autorzy dostali bowiem zgodę na napisanie scenariuszy właściwie od nowa. Poza tym w październiku w CANAL+ online będzie można zobaczyć m.in. "Sweat" z Magdaleną Koleśnik i koncert "MTV Unplugged" Krzysztofa Zalewskiego.

  Marta Korycka
Więcej o:

The office PL