Viaplay

 • Z Polski zniknie popularny serwis streamingowy. Jest oficjalny komunikat Viaplay

  Z Polski zniknie popularny serwis streamingowy. Jest oficjalny komunikat Viaplay

  Viaplay to popularna platforma streamingowa, na której możemy obejrzeć transmisje sportowe, ale także filmy i seriale. Właściciele właśnie opublikowali najnowszy plan strategiczny, który zakłada m.in. wyjście z Polski, które - jak wynika z komunikatu - ma być przeprowadzone wieloetapowo. Serwis streamingowy chce się teraz skupić na rodzimym rynku skandynawskim i Holandii.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Netflix najpopularniejszy w Polsce, a kto drugi? Są dwa serwisy, jeden zaskakuje

  Netflix najpopularniejszy w Polsce, a kto drugi? Są dwa serwisy, jeden zaskakuje

  Netflix to zdecydowanie najpopularniejszy serwis streamingowy w Polsce. W sierpniu odwiedziło go około trzy razy więcej internautów niż kolejny w rankingu - wynika z badań Megapanel dla Wirtualnych Mediów. Ludzie spędzają na nim też zdecydowanie więcej czasu niż na oglądaniu oferty konkurencji.

  Marta Korycka
 • 'Kos'. Jacek Braciak w roli Tadeusza Kościuszki. Mamy pierwsze zdjęcia z planu

  "Kos". Jacek Braciak w roli Tadeusza Kościuszki. Mamy pierwsze zdjęcia z planu

  Jacek Braciak jako Tadeusz "Kos" Kościuszko, Bartosz Bielenia jako szlachecki bękart walczący o marzenia, Jason Mitchell w roli byłego niewolnika, kompana Kościuszki, Robert Więckiewicz w roli rosyjskiego rotmistrza i debiutująca Matylda Giegżno w roli Pocztylionki. Poznajcie głównych bohaterów "Kosa" - najnowszego filmu historycznego Pawła Maślony. Obraz wejdzie na ekrany kin w 2023 roku.

  karomian
 • Viaplay zapowiada trzy polskie seriale. Wśród nich adaptacja książki Katarzyny Bondy

  Viaplay zapowiada trzy polskie seriale. Wśród nich adaptacja książki Katarzyny Bondy

  Trzy nowe polskie seriale powstaną dla serwisu Viaplay, który właśnie pojawił się na polskim rynku. Subskrybenci platformy będą mogli zobaczyć produkcje "Czarny pies" i "Wolność jaskółki", a także "Polskie morderczynie". Ostatnia powstanie na kanwie bestsellerowej książki Katarzyny Bondy pod tym samym tytułem.

  oprac. Karolina Mianecka
Więcej o:

Viaplay