vito bambino

 • Vito Bambino i sanah znowu to zrobili! 'Mustang' jest porywający

  Vito Bambino i sanah znowu to zrobili! "Mustang" jest porywający

  Vito Bambino już po raz trzeci śpiewa razem z sanah. Artyści najwyraźniej bardzo lubią ze sobą współpracować. W 2021 roku zaśpiewali wspólnie "Ale jazz!", a rok później wydali razem piosenkę "Oscar". Obie znalazły się na albumach artystki, a teraz Vito zaprosił ją do współpracy przy utworze "Mustang", który zapowiada jego najnowszy album zatytułowany "Pracownia".

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Muzyczne wakacje startują od zaraz! Mrozu i Vito Bambino z klipem do numeru 'Za daleko'
 • Young Leosia, Sarsa, Vito Bambino i Igo dołączają do akcji Stand Up fot Ukraine
 • Natalia Szroeder i Vito Bambino o tych najszczerszych rozmowach. 'Świat potrzebuje prawdy'

  Natalia Szroeder i Vito Bambino o tych najszczerszych rozmowach. "Świat potrzebuje prawdy"

  "Późne godziny" to ostatni, szósty singiel z płyty "Pogłos". Natalia zaprosiła do współpracy Vito Bambino. Powstała piękna, emocjonalna ballada, jeszcze mocniejsza w wyrazie niż wersja albumowa. Utwór ukazuje się niemal rok po wydaniu platynowego już singla "Powinnam?". Status złotego singla uzyskały także świetnie przyjęte "Para" oraz "Przypływy", niezwykły duet z Ralphem Kaminskim.

  Maja Piskadło, Informacja prasowa
 • Polskie Znaki ratują pamięć polskich pieśni ludowych. Vito Bambino zaśpiewał z nimi 'Niech monarchowie'

  Polskie Znaki ratują pamięć polskich pieśni ludowych. Vito Bambino zaśpiewał z nimi "Niech monarchowie"

  Ważne postacie polskiej popkultury pod przewodnictwem Radka Łukasiewicza (Bisz/Radex, Pustki, Artur Rojek), Jarka Ważnego (Kult) oraz Janusza Zdunka (Kult) ratują polskie pieśni ludowe przed wyginięciem, poruszając niezwykle ważny, ale trudny temat. Do tej pory ukazały się trzy utwory nagrane wraz z Sanah, Matyldą Damięcką i Michałem Szpakiem. Kolejną odsłoną jest utwór "Niech monarchowie" z udziałem Vito Bambino. To wzruszająca pieśni o równości ludzi wobec śmierci.

  Informacja prasowa
 • Dwudniowy finał trasy Męskie Granie 2021 już za nami. Ponad milion odtworzeń transmisji z koncertu

  Dwudniowy finał trasy Męskie Granie 2021 już za nami. Ponad milion odtworzeń transmisji z koncertu

  Dwa dni koncertów, dwie orkiestry, kilkudziesięciu polskich muzyków i ponad milion odtworzeń streamingu w internecie - za nami finał dwunastej edycji Męskiego Grania sponsorowanego przez markę Żywiec. Cała trasa pełna była wielkich emocji - zarówno artyści, jak i zebrani pod sceną fani nie kryli radości z możliwości ponownego spotkania się na koncertach po roku pandemii. W żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem wystąpili m.in. Męskie Granie Orkiestra 2020, Męskie Granie Orkiestra 2021 oraz Dawid Podsiadło, Kwiat Jabłoni, ZALEWSKI i RALPH KAMINSKI.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Męskie Granie 2021. Takiej wersji 'Małgośki' jeszcze nie słyszeliście!
 • 'I Ciebie też, bardzo' zawróciła ludziom w głowach. 'Takiej właśnie piosenki nam było trzeba'

  "I Ciebie też, bardzo" zawróciła ludziom w głowach. "Takiej właśnie piosenki nam było trzeba"

  "Jak słucham tej piosenki, to chce mi się płakać i śmiać jednocześnie", "Jakie to jest przefajne. Narkotyk podawany przez uszy i oczy", "Nie przypominam sobie, żeby w moim życiu muzyka wywołała kiedykolwiek takie uczucia, jak ten kawałek" - piszą słuchacze, a liczby nie kłamią. Utwór w miesiąc nabił ponad 23 mln odtworzeń na samym YouTubie i naprawdę trudno się od niego uwolnić.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Vito Bambino: Na początku myślałem, że 'Ale jazz!' jest za słodki. Ale wystarczyło, że w pokoju usiadł Dawid Podsiadło
 • Kogo dziś się słucha w Polsce? Sanah urzeka słuchaczy ujmującą sceniczną prezencją i muzyczną lekkością
Więcej o:

vito bambino