vito bambino

 • Męskie Granie: Mrozu, Igo i Vito Bambino wykonali cover hitu Illusion. Lipa ocenił. 'Żeby było jasne...'
 • 'Wchodzi jak woda, kopie jak prąd!'. Pierwsze reakcje na nowy singiel Męskiego Grania 2023

  "Wchodzi jak woda, kopie jak prąd!". Pierwsze reakcje na nowy singiel Męskiego Grania 2023

  "Supermoce", które razem zaśpiewali Igo, Mrozu i Vito Bambino to piosenka, która promuje już 14. edycję Męskiego Grania. Jak pokazują pierwsze komentarze pod teledyskiem nakręconym w Warszawie, słuchacze z efektów ich współpracy są bardziej niż zadowoleni. "Wpada w ucho po jednej nutce", "Polubiłem to od pierwszej sekundy", "Nóżka chodzi od pierwszego przesłuchania" - piszą pod teledyskiem.

  Justyna Bryczkowska
 • Męskie Granie 2023. Singiel 'Supermoce' to 14. hymn trasy - teledysk zaskakuje

  Męskie Granie 2023. Singiel "Supermoce" to 14. hymn trasy - teledysk zaskakuje

  "Supermoce" to tytuł piosenki, która promuje 14. edycję trasy koncertowej Męskie Granie. Premiera singla jak zwykle odbyła się z pompą - słuchacze po raz pierwszy teledysk mogli zobaczyć dokładnie w południe 17 maja. Razem opracowali go wchodzący w skład Męskie Granie Orkiestra 2023 doświadczeni już w boju Igo i Vito Bambino, a także debiutujący w głównym składzie Mrozu.

  Justyna Bryczkowska
 • Vito Bambino i sanah znowu to zrobili! 'Mustang' jest porywający

  Vito Bambino i sanah znowu to zrobili! "Mustang" jest porywający

  Vito Bambino już po raz trzeci śpiewa razem z sanah. Artyści najwyraźniej bardzo lubią ze sobą współpracować. W 2021 roku zaśpiewali wspólnie "Ale jazz!", a rok później wydali razem piosenkę "Oscar". Obie znalazły się na albumach artystki, a teraz Vito zaprosił ją do współpracy przy utworze "Mustang", który zapowiada jego najnowszy album zatytułowany "Pracownia".

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Muzyczne wakacje startują od zaraz! Mrozu i Vito Bambino z klipem do numeru 'Za daleko'
 • Young Leosia, Sarsa, Vito Bambino i Igo dołączają do akcji Stand Up fot Ukraine
 • Natalia Szroeder i Vito Bambino o tych najszczerszych rozmowach. 'Świat potrzebuje prawdy'

  Natalia Szroeder i Vito Bambino o tych najszczerszych rozmowach. "Świat potrzebuje prawdy"

  "Późne godziny" to ostatni, szósty singiel z płyty "Pogłos". Natalia zaprosiła do współpracy Vito Bambino. Powstała piękna, emocjonalna ballada, jeszcze mocniejsza w wyrazie niż wersja albumowa. Utwór ukazuje się niemal rok po wydaniu platynowego już singla "Powinnam?". Status złotego singla uzyskały także świetnie przyjęte "Para" oraz "Przypływy", niezwykły duet z Ralphem Kaminskim.

  Maja Piskadło, Informacja prasowa
 • Polskie Znaki ratują pamięć polskich pieśni ludowych. Vito Bambino zaśpiewał z nimi 'Niech monarchowie'

  Polskie Znaki ratują pamięć polskich pieśni ludowych. Vito Bambino zaśpiewał z nimi "Niech monarchowie"

  Ważne postacie polskiej popkultury pod przewodnictwem Radka Łukasiewicza (Bisz/Radex, Pustki, Artur Rojek), Jarka Ważnego (Kult) oraz Janusza Zdunka (Kult) ratują polskie pieśni ludowe przed wyginięciem, poruszając niezwykle ważny, ale trudny temat. Do tej pory ukazały się trzy utwory nagrane wraz z Sanah, Matyldą Damięcką i Michałem Szpakiem. Kolejną odsłoną jest utwór "Niech monarchowie" z udziałem Vito Bambino. To wzruszająca pieśni o równości ludzi wobec śmierci.

  Informacja prasowa
 • Dwudniowy finał trasy Męskie Granie 2021 już za nami. Ponad milion odtworzeń transmisji z koncertu

  Dwudniowy finał trasy Męskie Granie 2021 już za nami. Ponad milion odtworzeń transmisji z koncertu

  Dwa dni koncertów, dwie orkiestry, kilkudziesięciu polskich muzyków i ponad milion odtworzeń streamingu w internecie - za nami finał dwunastej edycji Męskiego Grania sponsorowanego przez markę Żywiec. Cała trasa pełna była wielkich emocji - zarówno artyści, jak i zebrani pod sceną fani nie kryli radości z możliwości ponownego spotkania się na koncertach po roku pandemii. W żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem wystąpili m.in. Męskie Granie Orkiestra 2020, Męskie Granie Orkiestra 2021 oraz Dawid Podsiadło, Kwiat Jabłoni, ZALEWSKI i RALPH KAMINSKI.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Męskie Granie 2021. Takiej wersji 'Małgośki' jeszcze nie słyszeliście!
Więcej o:

vito bambino