w jak morderstwo

 • Polska komedia w czołówce światowego rankingu Netflix. To nie pierwszy raz

  Polska komedia w czołówce światowego rankingu Netflix. To nie pierwszy raz

  Komedia "Dawid i elfy" to opowieść o chłopcu, który przypadkiem poznaje najprawdziwszego elfa świętego Mikołaja i razem z nim wyrusza w Tatry, by pokazać mu, skąd bierze się prawdziwa magia Świąt. Polska komedia spodobała się nie tylko rodzimej widowni - na początku grudnia film zdobył trzecie miejsce na globalnej liście Netfliksa najczęściej oglądanych filmów nieanglojęzycznych. A to nie jedyny polski tytuł, który oglądali widzowie z całego świata.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Premiery filmowe. Mocny atak polskiego kina i hitowe animacje

  Premiery filmowe. Mocny atak polskiego kina i hitowe animacje

  "Sweat", "Ostatni komers" i "W jak morderstwo" - aż trzy duże polskie premiery filmowe w ten weekend na dużym ekranie. Poza tym widzowie mogą wybrać nową produkcję Disney/Pixar czy animację o przygodach uwielbianego przez dzieci królika Piotrusia.

  Marta Korycka
 • Detektywem był już i ksiądz, i diabeł. Teraz czas na panią weterynarz. 'W jak morderstwo' w kinach
 • Dorota Segda kiedyś 'zabiła' Pazurę, teraz gra w 'W jak morderstwo'. A postać Domagały? 'To taki Jacuś'
 • Anna Smołowik i jej 'Szósty zmysł' w oficjalnym utworze do filmu 'W jak morderstwo'. Sprawdźcie teledysk [TYLKO U NAS]

  Anna Smołowik i jej "Szósty zmysł" w oficjalnym utworze do filmu "W jak morderstwo". Sprawdźcie teledysk [TYLKO U NAS]

  Niezbędny u każdego dobrego detektywa? Szósty zmysł! To również tytuł utworu skomponowanego do komedii kryminalnej "W jak morderstwo". Piosenkę wykonuje Anna Smołowik, która wciela się w postać głównej bohaterki. Na ekranie partnerują jej m.in. Paweł Domagała, Piotr Adamczyk, Rafał Królikowski, Dorota Segda, Szymon Bobrowski, Przemysław Bluszcz, Olga Sarzyńska oraz Jowita Budnik. Co wyśpiewała aktorka? Sprawdźcie przedpremierowo tylko u nas.

  inf. prasowa oprac. mpi
 • Morderstwo jak u Agathy Christie, tylko w Podkowie Leśnej. Jest zwiastun 'W jak morderstwo' [TYLKO U NAS]

  Morderstwo jak u Agathy Christie, tylko w Podkowie Leśnej. Jest zwiastun "W jak morderstwo" [TYLKO U NAS]

  W komedii "W jak morderstwo" perfekcyjnego detektywa tworzy dwójka bohaterów: Magda (Anna Smołowik), "dziewczyna z sąsiedztwa", która prawidła kryminału ma w małym paluszku, i Jacek (Paweł Domagała), komisarz policji, który mdleje na widok krwi. Historia ich śledztwa zaczyna się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie nieprzerwanie rośnie. Premiera filmu w reżyserii Piotra Mularuka już 18 czerwca. Dziś prezentujemy zwiastun filmu.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Podejrzenie pada tu co chwilę na kogo innego, a przy okazji będzie zabawnie. 'W jak morderstwo' w czerwcu w kinach
 • POPKultura Extra. Byliśmy na planie 'W jak morderstwo'. Dorota Segda kusi, że takiej roli jeszcze nie zagrała
 • POPkultura Extra. Paweł Domagała ma wreszcie wolność w wyborze ról. Co się do tego przyczyniło?

  POPkultura Extra. Paweł Domagała ma wreszcie wolność w wyborze ról. Co się do tego przyczyniło?

  Podczas wizyty na planie filmu "W jak morderstwo" porozmawialiśmy z odtwórcą jednej z głównych ról - Pawłem Domagałą, którego przynajmniej od niedawna już mało komu trzeba przedstawiać. Rozchwytywany aktor i wokalista opowiedział nam m.in. o tym, co paradoksalnie dało mu wolność wybierania filmowo-serialowych ról. Uchylił też rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o swój nadchodzący album.

  Justyna Bryczkowska
 • POPkultura Extra. Z którym reżyserem najlepiej się pracowało Szymonowi Bobrowskiemu?

  POPkultura Extra. Z którym reżyserem najlepiej się pracowało Szymonowi Bobrowskiemu?

  Ekipa Gazeta.pl miała okazję odwiedzić plan filmu "W jak morderstwo", komedii kryminalnej w reżyserii Piotra Mularuka. W jej obsadzie znalazł się m.in. Szymon Bobrowski, który opowiedział nam o tym, z którym reżyserem pracowało mu się najlepiej i czy chciałby raz jeszcze zagrać u Patryka Vegi. Zdradził przy okazji, gdzie można go zobaczyć w rolach wrażliwców, bo i takie mu się zdarzają.

  Justyna Bryczkowska