witold paszt

 • Nagły zwrot w sporze o Vox. Córka Witolda Paszta apeluje: 'Mamy wspólny cel'

  Nagły zwrot w sporze o Vox. Córka Witolda Paszta apeluje: "Mamy wspólny cel"

  Rozłamy i konflikty wewnętrzne w grupach muzycznych zdarzają się niezwykle często, podobnie jak bitwy o dorobek artystów po ich śmierci. Niedawno media obiegła informacja o walce członków Republiki z żoną Grzegorza Ciechowskiego, która zażądała od muzyków wykupienia licencji na utwory męża. Chwilę później pojawiły się doniesienia o sporze w sprawie grupy Vox.

  Joanna Chojnacka
 • Spór o Vox. Córka Witolda Paszta chce zastrzec nazwę? Pojawił się sprzeciw: 'Wynajęliśmy prawników'

  Spór o Vox. Córka Witolda Paszta chce zastrzec nazwę? Pojawił się sprzeciw: "Wynajęliśmy prawników"

  Konflikty o dorobek muzyczny to w polskiej rozrywce żadna nowość. Przez niesnaski między członkami zespołów mieliśmy już rozłam w grupie Kat, Kombi, De Mono, Batushka, Łzy czy Oddział Zamknięty. Walka o prawa do nazwy i dorobku artystycznego często trwa latami, a jak widać po wymienionych przykładach, czasami szanse na rozwiązanie konfliktów są nikłe. Tym razem problem dotyczy grupy Vox.

  Joanna Chojnacka
 • Alicja Majewska uhonoruje zmarłego jurora 'The Voice Senior'. Mówi też o stanie zdrowia

  Alicja Majewska uhonoruje zmarłego jurora "The Voice Senior". Mówi też o stanie zdrowia

  Alicja Majewska postanowiła nagrać wideo, na którym dementuje plotki o rzekomo ciężkim stanie zdrowia po przebyciu COVID-19 w grudniu 2022 roku. Zaprasza fanów na koncerty i informuje, że bierze też udział w wyjątkowym projekcie mającym uhonorować zmarłego Witolda Paszta, lidera grupy VOX, który podobnie jak ona zasiadał w jury programu TVP "The Voice Senior".

  Iga Gromska
 • Witold Paszt nie żyje. Wokalistę żegnają przyjaciele. 'Był ze mną od zawsze'

  Witold Paszt nie żyje. Wokalistę żegnają przyjaciele. "Był ze mną od zawsze"

  W sobotę przed południem potwierdzono informację, że Witold Paszt nie żyje. Natalia i Aleksandra Paszt, córki lidera zespołu VOX, napisały na Facebooku, że "odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych zwierząt". W mediach społecznościowych żegnają go znajomi i przyjaciele, m.in. Piotr Gąsowski i Alicja Majewska.

  mpi
 • Witold Paszt nie żyje. Lider zespołu VOX miał 68 lat

  Witold Paszt nie żyje. Lider zespołu VOX miał 68 lat

  Nie żyje Witold Paszt. Założyciel i wokalista zespołu VOX zmarł 18 lutego w wieku 68 lat. W ostatnich miesiącach zmagał się z poważną chorobą. Wiadomość o śmierci artysty potwierdziły jego córki.

  mpi
 • Witold Paszt dołącza do akcji #KulturalnaStrefa. To będzie jego pierwszy raz w takim wydaniu
Więcej o:

witold paszt