zendaya

 • Spider-Man 3. Aktorzy wrzucili pierwsze zdjęcia i żartują sobie z fanów
 • 'Malcolm i Marie'. To nie jest film o miłości [RECENZJA]

  "Malcolm i Marie". To nie jest film o miłości [RECENZJA]

  Ufam aktorskiej intuicji Zendayi i Johna Davida Washingtona niemal bezgranicznie. Liczyłam na to, że ich występy w filmie "Malcolm i Marie" spełnią przedpremierowe oczekiwania i rzeczywiście będą godne deszczu nagród. Nie zawiedli mnie. Niestety jednak, choć moje podejście do "Malcolma & Marie" nie było dyktowane wyłącznie aktorskimi nadziejami, ostatecznie obejrzałam tę produkcję do końca tylko dla aktorów. Na poziomie scenariusza coś poszło nie tak.

  Maja Piskadło
 • Netflix. Nowości w lutym 2021 - co i kiedy obejrzysz? Filmy i seriale

  Netflix. Nowości w lutym 2021 - co i kiedy obejrzysz? Filmy i seriale

  Netflix nawet na najkrótszy miesiąc w roku szykuje sporo nowości - luty 2021 to takie filmy i seriale jak m.in. powrót bohaterów "Do wszystkich chłopców...", "Malcolm i Marie" z Zendayą czy pierwsza polska komedia romantyczna wyprodukowana dla serwisu.

  Marta Korycka
 • 'Malcolm i Marie'. Nakręcony w pandemii film Netfliksa skończy z Oscarem? Takie są typy po zwiastunie

  "Malcolm i Marie". Nakręcony w pandemii film Netfliksa skończy z Oscarem? Takie są typy po zwiastunie

  W zeszłym roku pojawiły się pierwsze wieści o tym, że Sam Levinson, który zasłynął z serialu HBO "Euforia", wyreżyserował w trakcie pandemii film z Zendayą i Johnem Davidem Washingtonem w głównych i jedynych rolach. Po długim oczekiwaniu pojawił się zwiastun produkcji "Malcolm i Marie", która ukaże się na Netfliksie w lutym. Widzowie już są zachwyceni, a "Variety" wróży nominacje do Oscarów.

  oprac. Maja Piskadło
 • HBO GO pokaże dwa specjalne odcinki 'Euforii'. Pierwszy w grudniu
 • HBO zamawia drugi sezon serialu 'Euforia'
 • 'Euforia' HBO wciąga, ale i uwiera. Hipnotyzująca Zendaya w serialu, którego wolałabym nie musieć nigdy oglądać [RECENZJA]
Więcej o:

zendaya