dawid podsiadło

 • Dawid Podsiadło planuje dokonać apostazji. Ksiądz: 'Wkurza mnie'. Nie muzyk, tylko hejterzy
 • Dawid Podsiadło planuje dokonać apostazji. 'Nie chcę zaburzać statystyk'
 • Dawid Podsiadło zamieszkał z dziewczyną z miłości. Tak nazywa go wybranka

  Dawid Podsiadło zamieszkał z dziewczyną z miłości. Tak nazywa go wybranka

  W ramach promocji nowego albumu "Lata Dwudzieste", który jest jedną z najchętniej słuchanych płyt nie tylko w kraju, ale też na świecie, Dawid Podsiadło był gościem podcastu WojewódzkiKędzierski. Choć prowadzący zapewniali, że nie będą poruszać prywatnych aspektów życia wokalisty, zdradził między innymi, że od dawna jest w stałym związku.

  Iga Gromska
 • Polak potrafi. Podsiadło trafił do czołówki światowych premier Spotify. Goni Taylor Swift

  Polak potrafi. Podsiadło trafił do czołówki światowych premier Spotify. Goni Taylor Swift

  21 października ukazał się nowy album Dawida Podsiadły "Lata Dwudzieste". Jak się okazuje, fani muzyka słuchali go z takim zacięciem, że płyta trafiła do pierwszej piątki najpopularniejszych w skali globalnej premier na platformie Spotify. Warto podkreślić, że przed nim są tylko Taylor Swift i zespół Arctic Monkeys. Polak potrafi!

  Justyna Bryczkowska
 • Sanah za pół tysiąca, Dawid Podsiadło od 99 złotych. Czyli można jednak tanio?

  Sanah za pół tysiąca, Dawid Podsiadło od 99 złotych. Czyli można jednak tanio?

  26 sierpnia 2023 roku Dawid Podsiadło ponownie wystąpi na Stadionie Narodowym PGE w Warszawie. Organizatorzy mając w pamięci sukces frekwencyjny z 2019 roku przygotowali prawie 20 tys. wejściówek więcej. Trafiły do sprzedaży w poniedziałek, a ich ceny zaczynają się od 99 złotych.

  Iga Gromska, Julia Sześciło
 • Nowa płyta Dawida Podsiadły już w sprzedaży. Wiemy, gdzie można posłuchać jej za darmo

  Nowa płyta Dawida Podsiadły już w sprzedaży. Wiemy, gdzie można posłuchać jej za darmo

  21 października ukazała się na rynku nowa płyta Dawida Podsiadły. "Lata Dwudzieste" to czwarty album w jego dyskografii i jak zapowiada sam autor, jest też najbardziej przebojowy i taneczny. Na premierę trzeba było czekać cztery długie lata, ale już można kupić fizyczną kopię krążka. Na szczęście nie trzeba się koniecznie wybierać po nią do sklepu ani czekać na dostawę. Wszystkie piosenki można bowiem przesłuchać za darmo.

  Justyna Bryczkowska
 • W latach 90. Juliusz Machulski zrobił serial przełomowy. Wyprzedził epokę o całą długość

  W latach 90. Juliusz Machulski zrobił serial przełomowy. Wyprzedził epokę o całą długość

  Premiera "Gangu zielonej rękawiczki" z Małgorzatą Potocką i Anną Romantowską przypomniała nam, że Polacy mieli swój serial o przebojowych i silnych kobietach na długo, zanim za granicą triumfy święciły takie produkcje jak "Seks w wielkim mieście" czy "Gotowe na wszystko". Stworzone przez Juliusza Machulskiego "Matki, żony i kochanki" przyciągały przed ekrany miliony widzów i do dziś cieszą się ich sympatią. W nowym odcinku "POPkultury" opowiemy też oczywiście o najciekawszych premierach.

  Justyna Bryczkowska, Marta Korycka
 • Dawid Podsiadło urządził sondę uliczną o nowej płycie w pawilonie z torebkami

  Dawid Podsiadło urządził sondę uliczną o nowej płycie w pawilonie z torebkami

  Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier muzycznych tej jesieni już za kilka dni. Dawid Podsiadło nie próżnuje i zabrał się za niestandardową promocję nadchodzącego albumu "Lata dwudzieste". Usiadł w pawilonie z torebkami w warszawskim przejściu podziemnym i zapytał przechodniów o pierwsze recenzje.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Doczekaliśmy się! Dawid Podsiadło prezentuje nowy singiel 'To co masz Ty'
 • Dawid Podsiadło zapowiadał nowość. Znowu udało mu się zmylić fanów

  Dawid Podsiadło zapowiadał nowość. Znowu udało mu się zmylić fanów

  W niedzielę Dawid Podsiadło w mediach społecznościowych opublikował tajemniczy post z zapowiedzią czegoś nowego. Część fanów podejrzewała, że będzie to kolejny singiel z nadchodzącej płyty. Artyście udało się jednak ich zmylić. Wydał co prawda nową piosenkę, ale nie z nowego albumu. A na potrzeby serialu "Cyberpunk: Edgerunners" Netfliksa.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Dawid Podsiadło wrzucił nowy POST. To na pewno coś zwiastuje

  Dawid Podsiadło wrzucił nowy POST. To na pewno coś zwiastuje

  Dawid Podsiadło, jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów ostatnich lat, rzadko coś udostępnia w mediach społecznościowych. Niemal zawsze publikowane posty są związane z jego twórczością. Tak jest też i tym razem.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Wrocławski stadion to studnia bez dna. Nawet do koncertu Podsiadły trzeba dopłacić dwa miliony

  Wrocławski stadion to studnia bez dna. Nawet do koncertu Podsiadły trzeba dopłacić dwa miliony

  "To, że dopłacamy do koncertu z miejskiej kasy, przy pełnym stadionie, nie jest dla mnie normalne" - napisał wrocławski radny Robert Grzechnik, który ujawnił, że Wydział Kultury Urzędu Miejskiego Wrocławia złożył wniosek o przyznanie ponad dwóch milinów złotych na pokrycie kosztów organizacji koncertu Dawida Podsiadły. Nie od dziś wiadomo, że stadion na siebie nie zarabia i miasto tylko do niego dopłaca.

  Justyna Bryczkowska
 • Zapowiedź koncertu Dawida Podsiadły była prorocza. Frekwencja przerosła oczekiwania

  Zapowiedź koncertu Dawida Podsiadły była prorocza. Frekwencja przerosła oczekiwania

  Na oficjalnej stronie Open'er Festival, Dawid Podsiadło i jego występ podczas tegorocznej edycji wydarzenia był promowany jako koncert artysty, który "swą popularnością jest w stanie przyćmić największe zagraniczne gwiazdy". Te słowa okazały się prorocze. Muzyk, promujący materiał z "Leśnej Muzyki", przyciągnął podobną liczbę widzów, co w 2018 roku występując na Main Stage. Nie wszystkim chętnym udało się dostać pod scenę.

  Iga Gromska
Więcej o:

dawid podsiadło