dom z papieru

 • "Dom z papieru". Znamy już Największego Fana serialu w Polsce. Kto zdobył sztabkę złota?
 • Netflix stworzy spin-off "Domu z papieru". Centralną postacią zostanie Berlin. Kiedy premiera?

  Netflix stworzy spin-off "Domu z papieru". Centralną postacią zostanie Berlin. Kiedy premiera?

  Czy fani "Domu z papieru" pożegnają się z ulubionymi bohaterami? Netflix przekazał dobrą wiadomość. Mimo że w piątek 3 grudnia swój debiut na ekranach będzie miała ostatnia część serialu, to nie koniec tej historii. Platforma postanowiła rozszerzyć "uniwersum" i wrócić z świeżym wydaniem. Powstanie spin-off hiszpańskiej produkcji.

  oprac. Marta Wolf
 • Co fani "Domu z papieru" byliby gotowi zrobić dla Profesora? Kiedy serial wychodzi poza ekran

  Co fani "Domu z papieru" byliby gotowi zrobić dla Profesora? Kiedy serial wychodzi poza ekran

  Kto nigdy nie marzył, żeby wejść do świata swojego ulubionego serialu chociaż na moment? Ekipa Netfliksa i "Domu z papieru" na marzeniach się zna, dlatego z początkiem grudnia pozwoli sześciu osobom z Polski zawalczyć o tytuł Największego Fana w szeregu wymagających konkurencji. Nie trzeba chyba mówić, że dzięki temu śmiałkowie poczują się niczym członkowie ekipy Profesora - dla oddanego widza możliwość wzięcia udziału w serialowej rzeczywistości to przecież największa nagroda.

  oprac. Maja Piskadło
 • Co fani "Domu z papieru" byli gotowi zrobić dla Profesora? Kiedy serial wychodzi poza ekran

  Co fani "Domu z papieru" byli gotowi zrobić dla Profesora? Kiedy serial wychodzi poza ekran

  Kto nigdy nie marzył, żeby wejść do świata swojego ulubionego serialu chociaż na moment? Ekipa Netfliksa i "Domu z papieru" na marzeniach się zna, dlatego z początkiem grudnia pozwolili sześciu osobom z Polski zawalczyć o tytuł Największego Fana w szeregu wymagających konkurencji. Nie trzeba chyba mówić, że dzięki temu śmiałkowie poczuli się niczym członkowie ekipy Profesora - dla oddanego widza możliwość wzięcia udziału w serialowej rzeczywistości to przecież największa nagroda.

  oprac. Maja Piskadło
 • "Dom z papieru". Druga część 5. sezonu trafi na Netfliksa jeszcze w tym roku! [ZWIASTUN]

  "Dom z papieru". Druga część 5. sezonu trafi na Netfliksa jeszcze w tym roku! [ZWIASTUN]

  Netflix opublikował w środę oficjalny zwiastun drugiej części 5. sezonu "Domu z papieru". Nadchodzące epizody będą zwieńczeniem uwielbianej na całym świecie opowieści o największym napadzie w historii. "W obliczu najczarniejszej godziny i największego wyzwania gang opracowuje śmiały plan wydobycia złota" - czytamy w materiałach prasowych Netfliksa. Czy złodziejom się powiedzie?

  oprac. Joanna Szwalikowska
 • "Dom z papieru" - Netflix pokazał zapowiedź drugiej części 5. sezonu. "Koniec nadchodzi"
 • "Dom z papieru". Profesor ogłosił poszukiwania Największego Fana produkcji

  "Dom z papieru". Profesor ogłosił poszukiwania Największego Fana produkcji

  Przed kilkoma dniami w serwisie Netflix pojawiły się pierwsze odcinki piątego i zarazem finałowego sezonu serialu "Dom z papieru". Z tej okazji fani serii mogą wziąć udział w specjalnej zabawie. Profesor ogłosił bowiem poszukiwania Największego Fana serialu. Zwycięzca, oprócz tytułu, zdobędzie kilogramową sztabkę złota.

  oprac. Joanna Szwalikowska
 • Rozmawiamy z piątką aktorów "Domu z papieru". "To nawet nie jest moja najmniej ulubiona scena Arturo, tylko w całym serialu"
 • "Dom z papieru" - 5 sezon. Pierwsza część już dostępna na Netfliksie

  "Dom z papieru" - 5 sezon. Pierwsza część już dostępna na Netfliksie

  Pierwsza część piątego, a zarazem finałowego sezonu "Domu z papieru" trafiła właśnie na Netfliksa. Od piątku 3 września fani serialu Álexa Piny mogą oglądać pięć premierowych odcinków. Co się wydarzy? Kogo zobaczymy na ekranie? Kiedy odbędzie się premiera drugiej części piątego sezonu?

  oprac. Karolina Mianecka
 • Netflix. Wrzesień 2021 to powroty seriali, na które czekały miliony widzów
Więcej o:

dom z papieru