Festiwale

 • Kabaret Neo-Nówka wystąpił na Pol'and'Rock Festival. 'To nasza Polska w krzywym zwierciadle'
 • Pol'and'Rock. Jedziesz na festiwal? Sprawdź co ze sobą zabrać. Niezbędnik woodstockowicza
 • Pol'and'Rock 2022. Jakie zespoły i artyści wystąpią na festiwalu? [LINE-UP]
 • Pol'and'Rock Festival 2022. Zmiana organizacji ruchu. Jak dojechać?

  Pol'and'Rock Festival 2022. Zmiana organizacji ruchu. Jak dojechać?

  28. edycja Pol'and'Rock Festival nadchodzi wielkimi krokami. Wydarzenie gromadzi rzeszę fanów, których już w czwartek (4.08) przywita Jurek Owsiak. W tym roku po raz pierwszy festiwal odbędzie się na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Jak dojechać? Policja wydała komunikat.

  Marta Wolf
 • Rockowy sklep Lidl Polska ponownie stanie na Pol'and'Rock Festival! Będzie otwarty nieprzerwanie przez ponad 100 godzin

  Rockowy sklep Lidl Polska ponownie stanie na Pol'and'Rock Festival! Będzie otwarty nieprzerwanie przez ponad 100 godzin

  Już 4 sierpnia rozpocznie się kolejna edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata, czyli Pol'and'Rock Festival. W tym roku odbywać się on będzie na terenie lotniska Czaplinek - Broczyno. Niezmiennie na festiwalowiczów czekać będzie jedyny w swoim rodzaju, rockowy sklep Lidl Polska, w którym uczestnicy znajdą nie tylko artykuły spożywcze, ale również wszystkie niezbędne akcesoria biwakowe, jak śpiwory czy namioty!

  Materiał promocyjny
 • BNP Paribas Dwa Brzegi - Festiwal Filmu i Sztuki zaprasza do udziału w wernisażach, koncertach i spotkaniach
 • Koncert Ewy Bem w Janowcu

  Koncert Ewy Bem w Janowcu

  5 sierpnia na Zamku w Janowcu wystąpi artystka, która od pięciu dekad kształtuje oblicze polskiej wokalistyki jazzowej. Koncert Ewy Bem odbywa się w ramach Jazznowiec Festiwal.

  Materiał Promocyjny
 • 20 lat Szkoły Wajdy na 16. BNP Paribas Dwa Brzegi

  20 lat Szkoły Wajdy na 16. BNP Paribas Dwa Brzegi

  Dwadzieścia lat temu, z inicjatywy dwóch mistrzów polskiego kina, Andrzeja Wajdy i Wojciecha Marczewskiego, powstała w Warszawie Mistrzowska Szkoła Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy oraz Fundacja Edukacji Filmowej Andrzeja Wajdy - obecnie Wajda School i Wajda Studio. Na 16. BNP Paribas Dwa Brzegi pokażemy filmy wyprodukowane i rozwijane w Wajda School.

  Materiał Promocyjny
 • Pol'and'Rock Festival 2022 już niebawem. Gdzie się odbędzie? [Line-up]

  Pol'and'Rock Festival 2022 już niebawem. Gdzie się odbędzie? [Line-up]

  "Zaraz będzie ciemno!" - czyli już niebawem wybrzmi 28. edycja Pol'and'Rock Festival z przesłaniem "Wojnie NIE!". Na scenie pojawią się m.in.: pochodząca z Francji punkowa kapela Tagada Jones, amerykański przedstawiciel hard rocka Clutch, Wolf Alice, formacja Nova Twin oraz przedstawiciele polskiej sceny rockowej m.in. Organek czy Kwiat Jabłoni. Kto jeszcze wystąpi? Przedstawiamy line-up imprezy.

  Marta Wolf
 • Open'er Festival 2022. Megan Thee Stallion mówiła o nożowniku na scenie. Policja dementuje
 • Ekoświadomość - natura to nasz dom

  Ekoświadomość - natura to nasz dom

  Nowy cykl Festiwalu został zainicjowany w ubiegłym roku, a poświęcony jest relacji człowieka i przyrody. Prezentowane filmy pokazują unikalne spojrzenie filmowców na naturę, poszerzające horyzonty i pokazujące niedostępne w naszej codzienności spotkania, zderzenia, krajobrazy i problemy.

  materiały reklamowe
 • Program BNP Paribas Dwa Brzegi - 15. Festiwal Filmu i Sztuk

  Program BNP Paribas Dwa Brzegi - 15. Festiwal Filmu i Sztuk

  BNP Paribas Dwa Brzegi - 15. Festiwal Filmu i Sztuki z radością prezentuje pełny PROGRAM POKAZÓW FILMOWYCH tegorocznej edycji. Zapraszamy wszystkich kochających nie tylko X muzę, lecz także miłośników muzyki i literatury do Kazimierza Dolnego, by wspólnie spędzić ponad tydzień na obcowaniu z różnymi formami sztuki. Przygotowany przez nas program filmowy jest niezwykle bogaty.

  materiały reklamowe
 • Muzyka znaczy życie

  Muzyka znaczy życie

  Tegoroczna sekcja Muzyka - moja miłość składa się z siedmiu filmów, z których każdy pokazany zostanie na Dwóch Brzegach po raz pierwszy w Polsce. Paolo Conte, Charles Aznavour, Lucio Dalla, fado śpiewane na ulicach Lizbony, zespół rockowy Fanny, norweska grupa a-ha oraz Teatr Tańca Bangarra - to bohaterowie, którzy w prezentowanych filmach otwierają przed nami swój świat, nie tylko ten zawodowy, ale też prywatny, intymny świat wspomnień zatrzymany w archiwalnych zdjęciach i nagraniach.

  materiały reklamowe