Muzyka

 • DOMi & JD Beck debiutują w wytwórni Andersona .Paaka. Tytuł ich pierwszej płyty jest mylący

  DOMi & JD Beck debiutują w wytwórni Andersona .Paaka. Tytuł ich pierwszej płyty jest mylący

  Czy ich pierwszy album jest "NOT TiGHT"? Wręcz przeciwnie - to płyta dopięta na ostatni guzik, która wciąga bez reszty. DOMi & JD BECK, nowe nadzieje współczesnego jazzu, debiutują w wytwórni Andersona .Paaka - APESHIT. Na liście gości specjalnych same gwiazdy - to m.in. Snoop Dogg, Busta Rhymes, Herbie Hancock, Thundercat, Mac DeMarco oraz Kurt Rosenwinkel.

  Maja Piskadło
 • Trwa Olsztyn Green Festival. To najbardziej zielona muzyczna impreza w kraju

  Trwa Olsztyn Green Festival. To najbardziej zielona muzyczna impreza w kraju

  24 koncerty, rozmowy z artystami i naukowcami o ochronie środowiska, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych oraz mnóstwo aktywności dla całej rodziny. To tylko kilka przykładów atrakcji, które czekają uczestników tegorocznej edycji Olsztyn Green Festival - największego polskiego festiwalu łączącego muzykę ze zrównoważonym stylem życia, który od ośmiu lat przyciąga blisko 30-tysięczną widownię. Najnowsza edycja wydarzenia odbywa się w dniach 12-14 sierpnia w Centrum Rekreacyjno-Sportowym "Ukiel" w Olsztynie na plażach nad samym jeziorem, wśród zieleni i drzew.

  Maja Piskadło
 • Jessie Ware uwolni twoje kolory teledyskiem do 'Free Yourself'

  Jessie Ware uwolni twoje kolory teledyskiem do "Free Yourself"

  "Uwolnij się!" - woła Jessie Ware w najnowszym singlu. Wyreżyserowany przez Vicky Lawton klip do piosenki "Free Yourself" jest pełen zaraźliwej energii i radości z bycia sobą. Odziana w czerwony jedwab Ware taje na piedestale, aby uwolnić niezwykłe kolory okrytych czarnymi szatami gości.

  Maja Piskadło
 • Politycy PiS królują w Polskim Radiu. Podliczyliśmy - to tak, jakby mówili bez przerwy przez 1,5 doby
 • Daria Zawiałow ogłasza rok przerwy po trasie: 'Zrobię w końcu prawko'. Rusza sprzedaż biletów
 • Bedoes zrobił sobie tatuaż podczas koncertu. OFF Festival: 'Więcej dymu'

  Bedoes zrobił sobie tatuaż podczas koncertu. OFF Festival: "Więcej dymu"

  Tegoroczny OFF Festival już się zakończył, ale emocje, które wzbudzili w publiczności wykonawcy, wciąż są żywe. Oprócz poruszających słów Iggy'ego Popa i szeroko komentowanego występu grupy Papa Dance, w pamięci widzów pozostanie także występ Bedoesa. Artysta pojawił się na scenie w towarzystwie tatuażysty.

  Iga Gromska
 • Taylor Swift oskarżona o plagiat piosenki z 2000 roku. 'Miałam wtedy 10 lat'

  Taylor Swift oskarżona o plagiat piosenki z 2000 roku. "Miałam wtedy 10 lat"

  Taylor Swift została oskarżona o to, że splagiatowała tekst swojego utworu "Shake It Off", który podbijał światowe listy przebojów w 2014 roku. Muzycy z grupy 3LW uważają, że piosenkarka ukradła 20 proc. słów z ich piosenki "Playas Gon Play", którą nagrali w 2000 roku. Swift złożyła w sądzie papiery z wyjaśnieniami w sprawie.

  Justyna Bryczkowska
 • Fińska kapela Korpiklaani headlinerem festiwalu Rockowa Noc X Faine Misto w Rzeszowie

  Fińska kapela Korpiklaani headlinerem festiwalu Rockowa Noc X Faine Misto w Rzeszowie

  Rockowa Noc x Faine Misto odbędzie się już 26-28 sierpnia na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, które zmieni się w Rock City z koncertami i strefami różnych rockowych aktywności. W line-upie można znaleźć muzyczne perełki z Polski i zagranicy. Organizatorzy właśnie ogłosili headlinera festiwalu - to znani na całym świecie fińscy folkmetalowcy z Korpiklaani.

  Materiał promocyjny
 • OFF Festival 2022. Iggy Pop: Niedługo umrę, ale zanim to nastąpi, chcę się bawić [RELACJA]
 • Festiwale wróciły po pandemii. Na dobre i na złe

  Festiwale wróciły po pandemii. Na dobre i na złe

  To jest pierwszy od lat sezon festiwalowy. Trudny i pełen problemów. W Europie zaczął się mocnym akcentem w postaci barcelońskiej Primavery Sound, skończy się serią skandynawskich imprez z odbywającym się w Oslo Oya Festivalen na czele.

  Mateusz Sikora