19:30

  • Politycy PiS zakończyli bojkot TVP. Marek Czyż odpowiada [TYLKO U NAS]

    Politycy PiS zakończyli bojkot TVP. Marek Czyż odpowiada [TYLKO U NAS]

    Od ponad trzech miesięcy Telewizja Polska funkcjonuje w nowej, odpolitycznionej formie. Marek Czyż, który prowadzi dziennik telewizyjny "19:30" w TVP1, w rozmowie z Gazeta.pl nawiązał do końca "bojkotu" Telewizji Polskiej przez polityków Zjednocznej Prawicy. - Zawsze powtarzałem, że miejsce polityków PiS-u jest w Telewizji Polskiej. Zawsze je tam mieliście, panie i panowie. Po prostu było przychodzić - ocenił. Stwierdził także, że robienie misji bez oglądalności nie ma sensu.

    Bartłomiej Marcinkowski,
  • Marek Czyż krótko o zarzucających brak 'czystej wody' w '19.30'. 'Głupki' [TYLKO U NAS]
  • Czy Marek Czyż umówiłby się z Danutą Holecką na kawę? [TYLKO U NAS]