MATERIAŁY PR

 • PAT GUZIK z pokazem na największym na świecie konkursie dedykowanym modzie zrównoważonej

  PAT GUZIK z pokazem na największym na świecie konkursie dedykowanym modzie zrównoważonej

  Na krakowskim podwórku Pat Guzik w ostatnim czas sporo się dzieje. Dopiero co wydała nową kolekcję "I miss the sun I need that tone I love the image that has been gone", po to by dosłownie kilka dni po premierze wyjechać z nią do Hong Kongu - jednego ze swoich ulubionych miast. Wizyta ta wiązała się z kilkoma ważnymi wydarzeniami - pokazem podczas największego na świecie konkursu dla projektantów mody zrównoważonej, Redress Design Awards 2023, udziałem w tygodniowym pop-upie ze swoją autorską kolekcją z "odpadów" i wreszcie prezentacją swojej najnowszej kolekcji w trakcie Shenzen Fashion Week!

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • W nich cała nadzieja! Poznaliśmy laureatów nagrody Klimatyczny Film za najbardziej ekologiczne produkcje filmowe

  W nich cała nadzieja! Poznaliśmy laureatów nagrody Klimatyczny Film za najbardziej ekologiczne produkcje filmowe

  W piątek 22 września br. podczas Młodej Gali 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni poznaliśmy laureatów nagrody "Klimatyczny Film". Werdyktem jury nagroda trafiła do twórców filmu "W nich cała nadzieja" w reż. Piotra Biedronia w kategorii filmów pełnometrażowych i "Wspaniałe kilka minut" w reż. Huberta Patynowskiego w kategorii filmów krótkometrażowych. Nagrodę zainicjowała i ufundowała marka Electrolux. Partnerem merytorycznym nagrody "Klimatyczny Film" jest Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, a partnerem wspierającym inicjatywa Film dla Klimatu.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • THE 1975 WYSTĄPIĄ W WARSZAWIE!
 • Wraca jeden z najdłużej nadawanych talent show w Polsce. Co stanowi o sukcesach programów z rodziny 'The Voice'?

  Wraca jeden z najdłużej nadawanych talent show w Polsce. Co stanowi o sukcesach programów z rodziny "The Voice"?

  Kuźnia prawdziwych talentów, które odwracają fotele siłą swojego głosu. W sobotę, 2 września w TVP2 rusza kolejny już rok z rodziną programów "The Voice". O tym, w czym tkwi fenomen talent show, które: zmieniają oblicze polskiej sceny muzycznej, tworzą największą grupę młodych gwiazd w polskim show-biznesie, dają szansę na spełnianie marzeń i łączą pokolenia przed telewizorami, opowiadają ludzie, którzy stoją za jego sukcesem.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • TRWA NABÓR ZGŁOSZEŃ DO NAGRODY KLIMATYCZNY FILM - PIERWSZEJ I JEDYNEJ W POLSCE NAGRODY DLA NAJBARDZIEJ EKOLOGICZNYCH PRODUKCJI FILMOWYCH

  TRWA NABÓR ZGŁOSZEŃ DO NAGRODY KLIMATYCZNY FILM - PIERWSZEJ I JEDYNEJ W POLSCE NAGRODY DLA NAJBARDZIEJ EKOLOGICZNYCH PRODUKCJI FILMOWYCH

  Klimatyczny Film to nagroda, której pomysłodawcą i fundatorem jest szwedzka marka Electrolux, Partner Główny 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Przyznawana w tym roku po raz drugi, nagradza filmy za wdrażanie i promowanie zielonych praktyk na planie filmowym, na każdym etapie produkcji: od scenariusza, przez przygotowania, plan, zdjęcia, aż po postprodukcję. W tegorocznej edycji o nagrodę mogą ubiegać się wszystkie filmy zgłoszone do Konkursu Głównego 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, Konkursu Filmów Krótkometrażowych i Konkursu Filmów Mikrobudżetowych. Zwycięzcy otrzymają statuetki oraz nagrody finansowe w wysokości 15 000 zł każda. Nabór potrwa do 31 sierpnia.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Tegoroczna edycja HOMMAGE a KIEŚLOWSKI już od 25 sierpnia w Sokołowsku!

  Tegoroczna edycja HOMMAGE a KIEŚLOWSKI już od 25 sierpnia w Sokołowsku!

  Najciekawsze i najbardziej wartościowe produkcje filmowe ostatnich lat, ikoniczne dzieła Mistrza, prezentacje filmów inspirowanych twórczością Piera Paolo Pasoliniego i Nanniego Morettiego, a także wyjątkowe spotkania z twórcami oraz ze słynnymi uczniami Kieślowskiego. Na deser, w 35. rocznicę powstania KRÓTKIEGO FILMU O MIŁOŚCI, na scenie Kinoteatru Zdrowie odbędzie się spotkanie z Grażyną Szapołowską i Olafem Lubaszenko, którzy wcielili się w rolę głównych bohaterów jednej z najbardziej znanych części DEKALOGU. W tym roku 12. edycja festiwalu odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Gorąca końcówka lata na Plaży Romantycznej. Wawer zaprasza na rodzinne pikniki tematyczne

  Gorąca końcówka lata na Plaży Romantycznej. Wawer zaprasza na rodzinne pikniki tematyczne

  Moc atrakcji czeka wkrótce na mieszkańców Warszawy i wszystkich zainteresowanych ciekawym spędzeniem wolnego czasu w weekendy. Nadchodzi bowiem seria wydarzeń kulturalnych, które odbędą się w sierpniu i na początku września na wawerskiej Plaży Romantycznej. W planach pikniki dla dużych i małych, tańce, animacje, trochę ekologii i szczypta magii. Nie może was tam zabraknąć!

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Festiwal Warszawa Singera Świętuje 20. edycję niezapomnianymi wydarzeniami muzycznymi

  Festiwal Warszawa Singera Świętuje 20. edycję niezapomnianymi wydarzeniami muzycznymi

  Nadchodząca jubileuszowa edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. zaplanowana od 26 sierpnia do 3 września 2023, sprawi, że Warszawa stanie się centrum fantastycznych koncertów i wydarzeń muzycznych. Niepowtarzalnym wydarzeniem będzie ceremonia otwarcia festiwalu, 27 sierpnia w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej. Tego wieczoru na scenie wystąpią dwie wyjątkowe osobistości świata muzyki - koncertująca na całym świecie izraelska piosenkarka i autorka tekstów Achinoam Nini, występująca jako Noa, z gościnnym udziałem jednej z najbardziej znanych i najoryginalniejszych polskich wokalistek Anny Marii Jopek.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Złap rytm miasta podczas spektakularnej, dwudziestej już edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera!

  Złap rytm miasta podczas spektakularnej, dwudziestej już edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera!

  Tętniąca życiem, pełna energii i kolorów eksplozja kultury żydowskiej opanuje Warszawę między 26 sierpnia a 3 września 2023 roku. Jak zawsze, królować będą dwa filary kultury: muzyka i teatr, co oznacza duże plenerowe koncerty, kameralne występy i recitale. Teatralne premiery i pokazy znanych już sztuk, czytania performatywne i małe formy teatralne. Wszystko to ożywi przestrzeń miasta, przenikając z jego zakątków do serc widzów. Na stronie www.shalom.pl dostępny jest szczegółowy program festiwalu. Od dzisiaj można też kupić bilety na wszystkie wydarzenia.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Nagrodzone w Cannes 'Rodeo' w sierpniu w polskich kinach

  Nagrodzone w Cannes "Rodeo" w sierpniu w polskich kinach

  Reżyserka Lola Quivoron w swoim nowym filmie przygląda się społeczności motocrossowców, do której trafia zakochana w prędkości outsiderka Julia. Nagrodzone na festiwalach w Cannes, Sewilii i Turynie "Rodeo" trafi

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Jim Broadbent w ekranizacji bestsellera Rachel Joyce

  Jim Broadbent w ekranizacji bestsellera Rachel Joyce

  "Niezwykła wędrówka Harolda Fry" opowiada wzruszającą historię podróży w imię miłości, poświęcenia i walki o ocalenie życia bliskiej osoby. Produkcja z Jimem Broadbentem i Penelope Wilton, oparta na bestsellerowej powieści Rachel Joyce trafi do polskich kin już 16 czerwca. Równolegle z premierą filmu, w księgarniach pojawi się powieść "Niezwykła wędrówka Harolda Fry" w tłumaczeniu Tomasza Maciosa.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • OFF Festival Katowice 2023: Gniew i ukojenie

  OFF Festival Katowice 2023: Gniew i ukojenie

  Muzyka z różnych epok, wszystkich zakątków świata i dla wszystkich wrażliwości. Ogłaszamy zestaw nazwisk i nazw, który uzupełnia program tegorocznego OFF Festivalu.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Nowy film z Penélope Cruz - '24 godziny'

  Nowy film z Penélope Cruz - "24 godziny"

  Laureatka Oscara Penélope Cruz w nowej, przejmującej roli kobiety walczącej o uratowanie swoich bliskich przed eksmisją z rodzinnego domu. Film "24 godziny" trafi do polskich kin już 2 czerwca

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Światowa premiera w Cannes: nowa produkcja BMW Films pod tytułem 'The Calm' z Pom Klementieff, Umą Thurman i BMW i7 M70 xDrive

  Światowa premiera w Cannes: nowa produkcja BMW Films pod tytułem "The Calm" z Pom Klementieff, Umą Thurman i BMW i7 M70 xDrive

  Premiera trzymającego w napięciu filmu krótkometrażowego z gwiazdorską obsadą na 76. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym +++ Joseph Kosinski jako producent wykonawczy, Sam Hargrave jako reżyser, muzyka wielokrotnie nagradzanego kompozytora Hansa Zimmera +++ Najmocniejszy w pełni elektryczny model BMW tłem dla spektakularnej hollywoodzkiej akcji.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • 'Heaven in Hell' już 19 maja na Amazon Prime Video. Dlaczego Magdalena Boczarska uważa ten film za wyjątkowy?

  "Heaven in Hell" już 19 maja na Amazon Prime Video. Dlaczego Magdalena Boczarska uważa ten film za wyjątkowy?

  Piękna Magdalena Boczarska i niezwykle przystojny Simone Susinna rozpalą zmysły widzów na Amazon Prime Video. "Heaven in Hell" w reżyserii Tomasz Mandesa to najgorętsza polska produkcja ostatnich miesięcy. Najpierw szturmem podbiła widownię na całym świecie, a teraz wchodzi na platformę - już 19 maja! Dlaczego tę produkcję trzeba koniecznie zobaczyć? Powodów jest przynajmniej kilka.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • W hołdzie Grzegorzowi Przemykowi. Obchody upamiętniające 40.rocznicę śmierci

  W hołdzie Grzegorzowi Przemykowi. Obchody upamiętniające 40.rocznicę śmierci

  14 maja mija 40. rocznica śmierci Grzegorza Przemyka. Maturzysty, który zmarł na skutek bestialskiego pobicia przez milicję. Pamięć o niespełna dziewiętnastoletnim młodym poecie wciąż jest żywa. 12 maja w ramach obchodów upamiętniających rocznicę śmierci odbędzie się premiera teledysku do utworu "Grzesiek" autorstwa duetu Emikae x Pehu.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • OFF Festival Katowice 2023: Brzmienie prawdziwej Brytanii

  OFF Festival Katowice 2023: Brzmienie prawdziwej Brytanii

  Od King Krule po joe unknown - mamy w tym roku silną reprezentację nowej muzyki brytyjskiej. Lokalną scenę w tym rozdaniu reprezentują wspaniałe, oryginalne artystki: Daria ze Śląska, Ta Ukrainka i aljas.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Haley Bennett i Sam Riley w nowym filmie

  Haley Bennett i Sam Riley w nowym filmie

  Znana w roli w filmie "Niedosyt" Haley Bennett i gwiazda kultowego "Control" Sam Riley w rolach eks-małżonków, którzy nieoczekiwanie spotykają się po latach. Dramat romantyczny "Ona jest miłością" w kinach już od 28 kwietnia

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Jak zostać genialnym hultajem, czyli mniej ugrzecznione historie genialnych Polaków

  Jak zostać genialnym hultajem, czyli mniej ugrzecznione historie genialnych Polaków

  Jak zostać genialnym hultajem Danuty Nierady i Tobiasza Piątkowskiego - to pięknie ilustrowana książka dla dzieci i młodzieży pełna opowieści o niezwykłych Polkach i Polakach - autorach doniosłych odkryć naukowych, bohaterach niebezpiecznych przygód i skomplikowanych intryg, ludziach z wielkim, ale też sprytnym i przedsiębiorczym sercem, którzy trwale zapisali się w historii świata.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • 'LOL: Kto Się Śmieje Ostatni'. Pierwszy polski show komediowy produkcji własnej Prime Video. Cezary Pazura gospodarzem programu

  "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni". Pierwszy polski show komediowy produkcji własnej Prime Video. Cezary Pazura gospodarzem programu

  "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" podąża za sukcesem globalnego formatu komediowego Prime Video zrealizowanego już w wielu krajach na całym świecie. Dwa pierwsze z sześciu odcinków show komediowego "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" zadebiutują już 14 kwietnia 2023 roku, a kolejne dwa będą emitowane co tydzień. "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" będzie dostępny wyłącznie dla klientów Prime Video w Polsce oraz w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR