film na wieczór

 • "Gwiazdeczki" film z 2020 roku - gdzie obejrzeć?

  "Gwiazdeczki" film z 2020 roku - gdzie obejrzeć?

  "Gwiazdeczki" to film z 2020 roku. Obraz skupia się na historii 11-letniej Amy, która w tańcu próbuje znaleźć odskocznię od problemów. Gdzie obejrzeć "Gwiazdeczki" i jak oceniany jest ten film?

  M. Wołoszyn
 • Film o Tomaszu Komendzie - gdzie można go obejrzeć?

  Film o Tomaszu Komendzie - gdzie można go obejrzeć?

  Film o Tomaszu Komendzie, niesłusznie skazanym na 25 lat pozbawienia wolności, to obraz wzbudzający wiele emocji i skłaniający do refleksji. ''25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy'' nie pozostawia widza obojętnym, szczególnie że nawiązuje do prawdziwej, wstrząsającej historii. Sprawdzamy, gdzie można obejrzeć film o Komendzie.

  KatK
 • Wonder Woman 1984 - film z 2020 roku. Gdzie obejrzeć?

  Wonder Woman 1984 - film z 2020 roku. Gdzie obejrzeć?

  Wonder Woman 1984 to film z 2020 roku. Gdzie obejrzeć, kto w nim gra i czy warto go zobaczyć? Przeczytaj krótką recenzję i dowiedz się, jak wyglądają oceny produkcji, ukazującej dalsze losy superbohaterki.

  Magdalena Zielińska
 • Filmy dla dzieci: które produkcje są szczególnie warte obejrzenia?

  Filmy dla dzieci: które produkcje są szczególnie warte obejrzenia?

  Filmy dla dzieci nie tylko bawią, ale i uczą. Wpływają na rozwój intelektualny dziecka, pobudzają jego wrażliwość i emocjonalność. Ponadto są świetnym pretekstem do tego, by spędzić wspólnie czas - w kinie bądź przed telewizorem - całą rodziną. Jakie filmy dla dzieci warto obejrzeć? Które produkcje dla najmłodszych spodobają się również dorosłym?

  KatK
 • "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" - gdzie obejrzeć? Na Netflixie na razie go nie znajdziemy
 • "Lupin": Netflix. Jeszcze nie widzieliście? Warto nadrobić
 • Filmy dla młodzieży: które filmy o nastolatkach warto obejrzeć?

  Filmy dla młodzieży: które filmy o nastolatkach warto obejrzeć?

  Filmy dla młodzieży są gatunkiem bardzo wymagającym dla ich twórców. Młody widz nie zadowoli się byle czym, a jego punkt widzenia jest często odmienny od sposobu postrzegania rzeczywistości przez dorosłych. Dlatego twórcy muszą sprostać niełatwemu zadaniu, by ich obrazy były wiarygodne dla współczesnej młodzieży. Oto, jakie filmy cieszą się zainteresowaniem nastolatków.

  KatK
 • "Gwiezdne wojny" - kolejność filmów. Jak oglądać sagę?

  "Gwiezdne wojny" - kolejność filmów. Jak oglądać sagę?

  "Gwiezdne wojny" to filmowa saga, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Trudno się z nią nie zetknąć, zwłaszcza że uniwersum stworzone przez George'a Lucasa jest szeroko wykorzystywane w popkulturze od ponad 40 lat. Jednakże kolejność ukazywania się filmów ma niewiele wspólnego z chronologią wydarzeń w nich ukazanych. Jak oglądać sagę, by się w niej nie zagubić?

  KatK
 • Anne Hathaway - sylwetka aktorki, filmy z jej udziałem

  Anne Hathaway - sylwetka aktorki, filmy z jej udziałem

  Anne Hathaway to amerykańska aktorka, która zadebiutowała na szklanym ekranie w wieku lat 17 i wciąż zaskakuje nowymi rolami. Utalentowana aktorka ma na koncie Oscara, ale nie spoczywa na laurach. Przyjrzyjmy się sylwetce aktorki i filmom z udziałem Anne Hathaway.

  KatK
 • Harry Potter - jaka jest kolejność oglądania filmów i czytania książek?

  Harry Potter - jaka jest kolejność oglądania filmów i czytania książek?

  Harry Potter to bohater jednej z najpopularniejszych serii literackich, której autorką jest J. K. Rowling. Nastolatek, który dowiaduje się, że w jego żyłach płynie magiczna krew, od lat jest ulubionym bohaterem młodszych i starszych czytelników, a także kinomanów. Sprawdźmy, jaka jest kolejność czytania książek i oglądania filmów o Harrym Potterze.

  KatK
Więcej o:

film na wieczór