Męskie Granie

 • Męskie Granie 2021. "I Ciebie też, bardzo" to zupełnie inny singiel, niż się spodziewaliśmy. I bardzo dobrze

  Męskie Granie 2021. "I Ciebie też, bardzo" to zupełnie inny singiel, niż się spodziewaliśmy. I bardzo dobrze

  Dobrze móc to znowu powiedzieć: Męskie Granie powraca! W tym roku trasa sponsorowana przez Żywiec będzie mieć zdwojoną siłę. Podwójne koncerty w czterech miastach dadzą i artystom, i publiczności mnóstwo wrażeń. W centrum wydarzeń: oni - Męskie Granie Orkiestra. W piątki szansę na zaprezentowanie świetnego materiału dostanie ubiegłoroczny skład, czyli król, Igo i Daria Zawiałow, natomiast w soboty pałeczkę przejmuje MGO 2021. Im właśnie poświęcamy nową POPKulturę.

  Marta Korycka, Maja Piskadło
 • Męskie Granie 2021. Daria Zawiałow zaczynała w "Od przedszkola do Opola", dziś gra w dwóch MGO jednocześnie
 • Męskie Granie 2021. Dawid Podsiadło - najpopularniejszy piosenkarz młodego pokolenia i gwiazda MGO!

  Męskie Granie 2021. Dawid Podsiadło - najpopularniejszy piosenkarz młodego pokolenia i gwiazda MGO!

  Męskie Granie 2021 rusza pełną parą! Znamy już wykonawców "I ja Ciebie też, bardzo", czyli tegorocznego hymnu Męskiego Grania. Daria Zawiałow, która śpiewała rok temu "Świt" razem z królem i Igo, wystąpiła w tym roku razem z Vito Bambino i Dawidem Podsiadło. Co warto wiedzieć o Dawidzie, który uznawany jest za jednego z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia?

  Aleksandra Chłapińska
 • Męskie Granie 2021 - skład z Vito Bambino. Kim jest debiutant w MGO?
 • Męskie Granie 2021 - jest nowy singiel! W składzie Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino

  Męskie Granie 2021 - jest nowy singiel! W składzie Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino

  Za nami premiera tegorocznego hymnu trasy Męskie Granie sponsorowanej przez markę Żywiec. 30 czerwca, chwilę po 12.00, fani projektu usłyszeli singiel "I Ciebie też, bardzo" w wykonaniu Męskie Granie Orkiestra 2021. W tym roku zespół tworzą Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino. Do utworu nakręcony został pierwszy na świecie teledysk w pełni zrealizowany z pokładu drona FPV (First Person View) oraz kamery RED Komodo.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Męskie Granie stawia na świeżość. Ci wykonawcy na koncertach zawrócą wam w głowach

  Męskie Granie stawia na świeżość. Ci wykonawcy na koncertach zawrócą wam w głowach

  W tym roku program Męskiego Grania, trasy sponsorowanej przez Żywiec, przewiduje po dwa koncerty w czterech miastach. Udział w wydarzeniu wezmą m.in. Dawid Podsiadło, Brodka, Natalia Przybysz, Maria Peszek, Daria Zawiałow, Vito Bambino i Ralph Kaminski. Publiczność rozgrzeją także artyści, którzy przynajmniej dla części publiczności mogą być nieco zagadkowi, choć koncertują nie od dzisiaj. O kim mowa?

  Maja Piskadło
 • Tego jeszcze nie grali. W tym roku Męskim Graniem zatrzęsą dwie orkiestry, już dziś poznamy skład i singiel MGO

  Tego jeszcze nie grali. W tym roku Męskim Graniem zatrzęsą dwie orkiestry, już dziś poznamy skład i singiel MGO

  Kto bardziej tęsknił za koncertami - artyści czy fani? Odpowiedź na to pytanie może być trudna, ale jedno jest bezsprzeczne: po miesiącach przerwy i jedni, i drudzy są przeszczęśliwi, że mogą spotkać się na żywo. Męskie Granie rusza w trasę w nowej formule - w tym roku nie jeden, a aż dwa składy Męskie Granie Orkiestra będą rozgrzewać publiczność.

  Marta Korycka
 • Jak lato, to singiel Męskiego Grania. Tych przebojów długo nie zapomnimy

  Jak lato, to singiel Męskiego Grania. Tych przebojów długo nie zapomnimy

  "Ja nie chcę iść pod wiatr, gdy wieje w dobrą stronę..." - wystarczy przeczytać te słowa i melodia sama wpada do głowy. Dzięki artystom stojącym za Męskim Graniem i corocznymi singlami ten projekt to prawdziwa maszyna do tworzenia letnich hitów. Wspominamy te numery, które najbardziej zapadły szerokiej publiczności w pamięć.

  Maja Piskadło
 • Męskie Granie Orkiestra 2020 to "po prostu bomby". Postawili poprzeczkę naprawdę wysoko i wracają!

  Męskie Granie Orkiestra 2020 to "po prostu bomby". Postawili poprzeczkę naprawdę wysoko i wracają!

  Po finale 11. edycji Męskiego Grania nie ma wątpliwości, że Daria Zawiałow, Igor Walaszek i Błażej Król zapisali się złotymi zgłoskami w historii tego wydarzenia i w sercach publiczności. Członkowie "odświeżonej" MGO pokazali, że stać ich na wiele - nie tylko muzycznie. Na szczęście w tym roku powracają - po raz pierwszy w historii na trasie pojawią się bowiem aż dwie orkiestry.

  Maja Piskadło
 • Męskie Granie 2021. Bilety w przedsprzedaży wyprzedane, startuje regularna sprzedaż

  Męskie Granie 2021. Bilety w przedsprzedaży wyprzedane, startuje regularna sprzedaż

  "Dziękujemy, jesteście niesamowici!" - piszą organizatorzy Męskiego Grania, informując, że w niespełna półtorej godziny wyprzedały się wszystkie bilety na tegoroczną trasę dostępne w przedsprzedaży. Kto chce posłuchać na żywo Męskie Granie Orkiestra 2020 lub Męskie Granie Orkiestra 2021, może polować na bilety w regularnej sprzedaży, od 22 czerwca od 12:00.

  oprac. Marta Korycka
 • Męskie Granie 2021. Znamy pierwszych artystów

  Męskie Granie 2021. Znamy pierwszych artystów

  Dawid Podsiadło, Brodka, Daria Zawiałow, Vito Bambino i Ralph Kaminski - to tylko część artystów, których będzie można usłyszeć podczas sierpniowych koncertów w ramach Męskiego Grania sponsorowanego przez markę Żywiec. Po raz pierwszy w historii na trasie pojawią się aż dwie orkiestry - Męskie Granie Orkiestra 2020 oraz Męskie Granie Orkiestra 2021, której skład zostanie ujawniony 30 czerwca podczas premiery tegorocznego singla. Przedsprzedaż biletów startuje 21 czerwca o 12.00.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Męskie Granie wraca! Będzie osiem koncertów w nowej formule

  Męskie Granie wraca! Będzie osiem koncertów w nowej formule

  Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca trasa koncertowa Męskie Granie. Projekt sponsorowany przez markę Żywiec od lat przełamuje schematy myślenia o muzyce i odważnie łączy różnorodne gatunki i style. W tym roku, ze względu na ograniczenia pandemiczne, muzycy zagrają w czterech miastach. Koncerty odbędą się zarówno w piątki, jak i soboty. Przedsprzedaż biletów została zaplanowana na 21 czerwca, a premiera tegorocznego singla na 30 czerwca.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Męskie Granie 2020 od kulis. Chwilę przed kapitalnym koncertem wyciągnęliśmy od Igo tajemnicę
 • Fani kochają Męskie Granie, ale muzycy też. Organek wspomina wpadkę z Borysewiczem, a inni?
 • Męskie Granie 2020. Nosowska nie tylko z Matą, ale i synem, a co potem? Najlepsze momenty koncertu z Żywca