mateusz damięcki

 • 'Zostałem przywiązany do kaloryfera'. Sławne osoby opowiedziały o nękaniu w szkole

  "Zostałem przywiązany do kaloryfera". Sławne osoby opowiedziały o nękaniu w szkole

  W internecie pojawiło się przejmujące wideo, na którym znani ludzie opowiadają o tym, jak byli szykanowani w szkole. - Nauczyciel potrafił nazwać mnie przy wszystkich "ciotą" - opowiada Mariusz Kozak. - Koledzy strzelali do mnie z haclówek - wspomina Mateusz Damięcki. - Wyrwali mi mój plecak, rzucili go na ziemię i kopali. Próbowali też zabrać kurtkę - mówi Sylwia Bomba.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Marię Seweryn znają wszyscy. Mało kto wie, że ma utalentowanego brata

  Marię Seweryn znają wszyscy. Mało kto wie, że ma utalentowanego brata

  Od 19 sierpnia w polskich kinach można zobaczyć francuski film "Notre-Dame płonie", który pokazuje, jak strażacy walczyli z ogniem trawiącym jedną z najważniejszych i historycznie doniosłych budowli sakralnych Europy. W jednej z głównych ról występuje Maximillien Seweryn. Nazwisko nie jest przypadkowe - to najmłodszy syn Andrzeja Seweryna, który na co dzień mieszka we Francji.

  Justyna Bryczkowska
 • Płakaliśmy przy tej lekturze, a oni teraz zmieniają zakończenie. Powstaje film 'O psie, który jeździł koleją'
 • Netflix: 'Golden rozszerza działalność'. Kolejny polski film robi furorę na świecie
 • 'Planeta Singli. Osiem historii' - nowy serial CANAL+ online z polskimi gwiazdami

  "Planeta Singli. Osiem historii" - nowy serial CANAL+ online z polskimi gwiazdami

  Po wielkim sukcesie serii filmowej "Planeta Singli" przyszedł czas na poszerzenie uniwersum tych produkcji w postaci serialowej. "Planeta Singli. Osiem historii" to - jak zresztą wskazuje tytuł - osiem różnych opowieści o miłości zmieszczonych w antologii, której obsadę zasiliła plejada polskich gwiazd.

  Materiał partnera
 • POPKultura Extra. Mateusz Damięcki: Egoizm może być pozytywny, ale trzeba dystansu, żeby go ocenić

  POPKultura Extra. Mateusz Damięcki: Egoizm może być pozytywny, ale trzeba dystansu, żeby go ocenić

  - Dużą wartością tego filmu jest to, że wszyscy gramy zwykłych ludzi. Ludzi w sytuacjach, które w tym dzisiejszym, pochrzanionym świecie się zdarzają, bo wszystko traktujemy skrótowo i bez wystarczającej uwagi - opowiada Mateusz Damięcki o bohaterach nowej antologii "Planeta Singli. Osiem historii". Przy okazji premiery aktor opowiedział Gazeta.pl m.in. o "pozytywnym egoizmie" i różnorodności projektów, w które się angażuje.

  Justyna Bryczkowska
 • Mateusz Damięcki o serialowej 'Planecie Singli. Ośmiu historiach': Mimo komediowej otoczki, tacy ludzie naprawdę istnieją

  Mateusz Damięcki o serialowej "Planecie Singli. Ośmiu historiach": Mimo komediowej otoczki, tacy ludzie naprawdę istnieją

  - Bardzo się ucieszyłem, że mój bohater Adam jest postacią z krwi i kości i nie jest oderwany od rzeczywistości. Komizm sytuacji, które następują pomiędzy nim a główną bohaterką Elą, nie jest w żaden sposób wymuszony - mówi Mateusz Damięcki o swojej roli w odcinku "Planeta Singli. Historia trzecia: Test". Jak już można wywnioskować po tytule, cały serial składa z ośmiu różnych epizodów. Każdy z nim ma inną obsadę, innego reżysera i poświęcony jest zupełnie innym bohaterom, który inaczej podchodzą do miłości. Łączy ich wszystkich jednak to, że używają aplikacji randkowej Planeta Singli.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Planeta singli' to był kinowy hit. Teraz wraca jako serial - zobacz zwiastun

  "Planeta singli" to był kinowy hit. Teraz wraca jako serial - zobacz zwiastun

  Osiem osobnych, uniwersalnych historii o miłości, która nie zna granic wieku - ich wspólnym mianownikiem jest to, że bohaterowie każdej z nich poznają się przez aplikacje randkowe - to serial "Planeta singli. Osiem historii". Wszystkie odcinki realizowane są z inną obsadą, przez innego reżysera i twórców. Seria będzie dostępna na antenie CANAL+ i w serwisie CANAL+ online od 19 listopada. Jest zwiastun.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Damięckiego trudno poznać w 'Furiozie'. Polscy aktorki i aktorzy coraz śmielej zmieniają wygląd dla ról
 • Mateusza Damięckiego prawie nie da się rozpoznać! Jest zwiastun filmu 'Furioza' o chuliganach i ultrasach
Więcej o:

mateusz damięcki