Netflix seriale

 • Aktor z 'Wednesday' oskarżany o rasizm i nazizm. Usuną go z serialu? Są pomysły, kto go zastąpi

  Aktor z "Wednesday" oskarżany o rasizm i nazizm. Usuną go z serialu? Są pomysły, kto go zastąpi

  Percy Hynes White miał problemy już wcześniej, gdy w styczniu został oskarżony o molestowanie seksualne. Fani "Wednesday" domagali się usunięcia aktora z serialu. Choć Netflix nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, a sam White nie odniósł się do sprawy, na jaw wychodzą kolejne fakty, które zdaniem mediów mogą mieć wpływ na dalsze losy wątku Xaviera w produkcji.

  Iga Gromska
 • Premiery kinowe i nadchodzące seriale w 2023. Nie tylko 'Gwiezdne Wojny', Marvel i Indiana Jones
 • Najlepsze seriale - Netflix. Oglądałam dziesiątki, polecam szczęśliwą trzynastkę
 • 'Nie nazywaj mnie suką'. Christina Ricci o zainteresowaniu 'dewiacyjnymi zachowaniami'

  "Nie nazywaj mnie suką". Christina Ricci o zainteresowaniu "dewiacyjnymi zachowaniami"

  Nieprzypadkowo otrzymywała role postaci dziwacznych, sarkastycznych, wyobcowanych i niezrozumianych. Aktorka uwielbiana przez Tima Burtona czy Vincenta Gallo często utożsamiała się ze swoimi bohaterkami. To kwestia dorastania w latach 90., gdy standardy w branży były wyjątkowo brutalne dla dorastających dziewczyn. W jednym z ostatnich wywiadów Ricci opowiedziała, jak wpłynęły na nią te realia i jak się zmieniły.

  Iga Gromska
 • Efekt Netfliksa przy Kate Bush to nic przy tym, co stało się z muzyką z 'Wednesday'. Pobije rekord?

  Efekt Netfliksa przy Kate Bush to nic przy tym, co stało się z muzyką z "Wednesday". Pobije rekord?

  Przebój Kate Bush z 1985 roku, "Running Up That Hill", dzięki "Stranger Things" nie tylko powrócił na listę Billboarda, ale też osiągnął znacznie lepszy wynik, niż w momencie premiery. Drugie życie otrzymał również utwór wykorzystany w ścieżce dźwiękowej największego konkurenta produkcji braci Duffer, "Wednesday" - "Goo Goo Muck" grupy The Cramps, podbijając TikToka. Czy ma szansę powtórzyć sukces Bush?

  Iga Gromska
 • Fani Cavilla w natarciu. Nowy 'Wiedźmin' ma najgorsze oceny w historii produkcji Netfliksa

  Fani Cavilla w natarciu. Nowy "Wiedźmin" ma najgorsze oceny w historii produkcji Netfliksa

  Są już pierwsze recenzje serialu "Wiedźmin: Rodowód krwi", który zadebiutował na Netfliksie w Boże Narodzenie. Zarówno widzowie, jak i profesjonalni krytycy nie mają litości dla prequela, ich zdaniem pełnego luk fabularnych, źle napisanych postaci i znacząco odbiegającego od materiału źródłowego. Produkcja zebrała najgorsze oceny w historii platformy.

  Iga Gromska
 • Roześmiana Wednesday i rozśpiewana Morticia. Netflix opublikował wpadki z serialu

  Roześmiana Wednesday i rozśpiewana Morticia. Netflix opublikował wpadki z serialu

  W makabrycznym świecie Addamsów, który pokochali widzowie, nie brakuje mimo wszystko również humoru, co pokazują nagrania z planu. Niedawno Netflix podzielił się kompilacją wpadek z serialu "Wednesday". Na oficjalnym kanale platformy na YouTube znajduje się jeszcze więcej archiwów. Jaka atmosfera panowała za kulisami?

  Iga Gromska
 • Ortega przy Wednesday z lat 90. czuła się 'najniezręczniej w życiu'. Teraz Ricci oceniła jej rolę

  Ortega przy Wednesday z lat 90. czuła się "najniezręczniej w życiu". Teraz Ricci oceniła jej rolę

  Przed Jenną Ortegą stało niełatwe zadanie: na potrzeby nowej produkcji Netfliksa musiała wcielić się w bohaterkę, którą w latach 90. zawłaszczyła Christina Ricci. Aktorka przyznała, że pracując na planie z byłą odtwórczynią roli Wednesday czuła się niekomfortowo, a wspólne sceny potęgowały stres. W jednym z ostatnich wywiadów Ricci komentuje, jak Ortega poradziła sobie w przełomowym wcieleniu.

  Iga Gromska
 • Lady Gaga odtworzyła taniec Wednesday na TikToku. 'Na miejscu Jenny Ortegi oszalałabym'

  Lady Gaga odtworzyła taniec Wednesday na TikToku. "Na miejscu Jenny Ortegi oszalałabym"

  Twórcy nowego serialu Netfliksa z Timem Burtonem na czele zadbali o estetykę całej produkcji, ale to konkretne sceny wyjątkowo zapadły widzom w pamięć. Jedną z nich jest scena tańca głównej bohaterki. Nietypowy układ choreograficzny próbują powtórzyć internauci z całego świata. Do popularnego trendu dołączyła niedawno również Lady Gaga.

  Iga Gromska
 • Casting do roli Rączki w 'Wednesday' wygrał iluzjonista. Jak przesłuchiwano kandydatów?

  Casting do roli Rączki w "Wednesday" wygrał iluzjonista. Jak przesłuchiwano kandydatów?

  Nie tylko kreacja aktorska Jenny Ortegi zapadła w pamięć widzom "Wednesday", nowego serialu Netfliksa osadzonego w uniwersum Rodziny Addamsów. Ikoniczną postacią jest również Rączka, który debiutował już w latach 60. Za bohaterem również stoi aktor, a jego wyłonienie nie było łatwe. Kogo i w jaki sposób przesłuchiwali twórcy? Najbardziej zaangażowanym był Tim Burton.

  Iga Gromska
Więcej o:

Netflix seriale