Oppenheimer

 • Nie wiesz, co łączy Barbie i Oppenheimera? Dawno nie byłeś w internecie

  Nie wiesz, co łączy Barbie i Oppenheimera? Dawno nie byłeś w internecie

  Tego samego dnia do światowych kin wchodzą dwa skrajnie odmienne w tematyce filmy: wyreżyserowana przez Gretę Gerwig różowa do bólu "Barbie" i mroczny "Oppenheimer" od Christophera Nolana, który widzom przybliży życiorys twórcy bomby atomowej. Podwójna premiera tak głośnych produkcji została szybko okrzyknięta najważniejszym wydarzeniem tego lata i narodził się nowy trend - Barbieheimer, który ma też drugie dno.

  Justyna Bryczkowska
 • Córka Nolana zagrała w 'Oppenheimerze'. Jej bohaterka wprawi nas w osłupienie!

  Córka Nolana zagrała w "Oppenheimerze". Jej bohaterka wprawi nas w osłupienie!

  Najnowszy film Christophera Nolana "Oppenheimer" będzie walczyć z "Barbie" Grety Gerwig o miano najgorętszej premiery wakacji. Chociaż oba filmy mogą się pochwalić gwiazdorską obsadą, to reżyser filmu o wybitnym naukowcu zdradził, że w swojej produkcji dał rolę córce - i to nie byle jaką!

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Matt Damon zmagał się z depresją. Pracował nad filmem, w który nie wierzył. 'Co ja zrobiłem?'

  Matt Damon zmagał się z depresją. Pracował nad filmem, w który nie wierzył. "Co ja zrobiłem?"

  Już wkrótce będziemy mogli ponownie zobaczyć Matta Damona na ekranach kin w "Oppenheimerze". W związku z premierą filmu udzielił ostatnio wywiadu, w którym zdradził, że podczas pracy na planie jednej z produkcji zmagał się z depresją. Chociaż nie zdradził, co to za tytuł, to media zza oceanu nie mają wątpliwości, o jaki film może chodzić.

  Bartłomiej Marcinkowski
Więcej o:

Oppenheimer