Polsat

 • Co obejrzeć dziś w telewizji? Poniedziałek Wielkanocny - program telewizyjny
 • Co obejrzeć dziś w telewizji? Niedziela Wielkanocna - program telewizyjny

  Co obejrzeć dziś w telewizji? Niedziela Wielkanocna - program telewizyjny

  To już kolejne święta, które z racji sytuacji epidemicznej i obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 spędzamy w domach rodzinnych. W tej sytuacji dość istotne wydaje się, co obejrzeć w telewizji w pierwszy dzień świąt. Sprawdzamy program telewizyjny na Niedzielę Wielkanocną.

  KatK
 • Nina Terentiew po raz pierwszy komentuje, co dalej ze "Światem według Kiepskich"

  Nina Terentiew po raz pierwszy komentuje, co dalej ze "Światem według Kiepskich"

  "Świat według Kiepskich" to jeden z najdłużej nadawanych w polskiej telewizji seriali komediowych, który na antenie gości już przeszło 20 lat. W ostatnich miesiącach zmarło jednak dwóch aktorów - Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys - którzy grali w produkcji istotne role. Długo dyskutowano o tym, czy serial zostanie zakończony. Nina Terentiew pierwszy raz pozwoliła sobie na komentarz medialny w tej sprawie.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Powstał raport o postaciach kobiecych w polskich serialach. "Pułapka" i "Przyjaciółki" to "klasa sama dla siebie"

  Powstał raport o postaciach kobiecych w polskich serialach. "Pułapka" i "Przyjaciółki" to "klasa sama dla siebie"

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zleciła naukowcom z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu projekt badawczy dotyczący wizerunku kobiet w najpopularniejszych polskich serialach. Badacze wzięli pod lupę takie pozycje jak "M jak miłość", "Wojenne dziewczyny", "Przyjaciółki" i "Pułapka". Wyniki wskazują na to, że choć stereotypów w rodzimej telewizji nie brakuje, jest przynajmniej jedna produkcja, która wnosi (poniekąd) nową jakość.

  oprac. Maja Piskadło
 • Media bez wyboru. Dlaczego nie działa TVN, TVN24 czy Polsat?

  Media bez wyboru. Dlaczego nie działa TVN, TVN24 czy Polsat?

  Prywatni nadawcy i wydawcy przystąpili solidarnie do akcji "Media bez wyboru". Z tego powodu widzowie nie przeczytają dziś artykułów, nie posłuchają audycji i nie obejrzą programów w wielu polskich mediach. Które telewizje przyłączyły się do protestu?

  Natalia Pacholczyk
 • Król polskiej TV jest tylko jeden: to Kevin. Te filmy najchętniej oglądaliśmy w 2020 roku
 • Program tv na Święto Trzech Króli 2021. Co obejrzeć w telewizji?

  Program tv na Święto Trzech Króli 2021. Co obejrzeć w telewizji?

  6 stycznia obchodzimy święto Trzech Króli, które od 2011 roku ustawowo oznacza dzień wolny od pracy. Tego dnia główne stacje telewizyjne przygotowały przede wszystkim repertuar rodzinny, a dla osób, które nie będą chciały oglądać skoków narciarskich, znajdzie się uczciwy wybór klasycznych komedii.

  jab
 • Co obejrzeć dziś w telewizji? Nowy Rok - program telewizyjny

  Co obejrzeć dziś w telewizji? Nowy Rok - program telewizyjny

  Po nietypowym sylwestrze rozpoczynamy Nowy Rok. Ponieważ jest to czas, który dla bezpieczeństwa własnego i innych spędzamy w domach, warto sprawdzić, jaką ofertę przygotowały dla nas stacje telewizyjne. Co obejrzeć dziś w telewizji?

  KatK
 • Sylwester w TV. Co obejrzeć w telewizji? Program telewizyjny na sylwestra

  Sylwester w TV. Co obejrzeć w telewizji? Program telewizyjny na sylwestra

  Tegoroczny sylwester będzie prawdopodobnie pierwszym takim w historii. Z racji obowiązujących obostrzeń, wprowadzonej kwarantanny narodowej oraz zakazu przemieszczania się w sylwestrową noc, większość z nas spędzi go w domach. Towarzystwa może nam dotrzymać telewizja. Sprawdźmy, co obejrzeć w TV w sylwestra.

  KatK
 • Sylwester 2020/21. Co zobaczymy w telewizji w sylwestrową noc? [TVP, TVN, Polsat]

  Sylwester 2020/21. Co zobaczymy w telewizji w sylwestrową noc? [TVP, TVN, Polsat]

  Sylwester 2020/21 ze względu na obostrzenia sanitarne związane z pandemią koronawirusa będzie całkowicie inny niż w poprzednich latach. Tym razem nie odbędą się wielkie, plenerowe koncerty z publicznością zgromadzoną w centrach polskich miast. Co w zamian przygotowały największe stacje telewizyjne? Co zobaczymy w telewizji w sylwestrową noc?

  SeR
Więcej o:

Polsat