popkultura

 • POPKultura Extra. Iza Kuna: Poznaliśmy się z mężem w teatrze. Powiedziałam sobie, że więcej u niego nie zagram

  POPKultura Extra. Iza Kuna: Poznaliśmy się z mężem w teatrze. Powiedziałam sobie, że więcej u niego nie zagram

  Odwiedziliśmy z kamerą plan filmu "Teściowie", gdzie mieliśmy okazję przepytać odtwórców tytułowych ról. Iza Kuna wciela się w Wandę, matkę dziewczyny, której ślub nie dochodzi do skutku. - Czuję się jak każda matka, która oddaje dziecko w czyjąś opiekę. Moja córka ma 24 lata... Będę miała słabo, jeśli nie spodoba mi się jej narzeczony - żartuje aktorka, która w rozmowie z Gazeta.pl opowiada też m.in. o tym, jak się pracuje z tekstem, który napisał ktoś bliski.

  Justyna Bryczkowska
 • POPKultura Extra. Męskie Granie poszerza muzyczne horyzonty. Tych artystów warto mieć na oku

  POPKultura Extra. Męskie Granie poszerza muzyczne horyzonty. Tych artystów warto mieć na oku

  Męskie Granie od lat jest znane nie tylko z tego, że zabiera w trasę najbardziej znane i lubiane nazwiska polskiej sceny, ale i tego, że pokazuje słuchaczom nazwiska nowe, świeże, takie, z którymi wcześniej być może jeszcze się nie spotkali. Nie inaczej jest w tym roku - w POPKulturze poświęcamy miejsce utalentowanym muzykom, którzy dołączyli do ekipy Męskiego Grania 2021 i których warto poznać.

  Maja Piskadło, Marta Korycka
 • Męskie Granie 2021. "I Ciebie też, bardzo" to zupełnie inny singiel, niż się spodziewaliśmy. I bardzo dobrze

  Męskie Granie 2021. "I Ciebie też, bardzo" to zupełnie inny singiel, niż się spodziewaliśmy. I bardzo dobrze

  Dobrze móc to znowu powiedzieć: Męskie Granie powraca! W tym roku trasa sponsorowana przez Żywiec będzie mieć zdwojoną siłę. Podwójne koncerty w czterech miastach dadzą i artystom, i publiczności mnóstwo wrażeń. W centrum wydarzeń: oni - Męskie Granie Orkiestra. W piątki szansę na zaprezentowanie świetnego materiału dostanie ubiegłoroczny skład, czyli król, Igo i Daria Zawiałow, natomiast w soboty pałeczkę przejmuje MGO 2021. Im właśnie poświęcamy nową POPKulturę.

  Marta Korycka, Maja Piskadło
Więcej o:

popkultura