program TV

 • 'Żony Warszawy'. Z tego przyjaźni nie będzie. Uczestniczki ostro potraktowały Monikę Goździalską

  "Żony Warszawy". Z tego przyjaźni nie będzie. Uczestniczki ostro potraktowały Monikę Goździalską

  Monika Goździalska dołączyła do programu "The Real Housewives. Żony Warszawy", ale nie została ciepło przywitana przez resztę uczestniczek. Magda Pyć-Leszczuk, Anita Kuś-Munsanje i Ania Szubierajska wymieniały się zgryźliwymi uwagami na jej temat, o czym sama zainteresowana szybko się dowiedziała. Nie zamierzała też przemilczeć zachowania uczestniczek.

  Justyna Krakowiak
 • 'Detektywi' wrócili po latach do TVN. Widzieliśmy nowy odcinek, żebyście wiedzieli, czy warto

  "Detektywi" wrócili po latach do TVN. Widzieliśmy nowy odcinek, żebyście wiedzieli, czy warto

  Stacje telewizyjne coraz chętniej stawiają na powroty sprawdzonych formatów. W tym sezonie TVN zdecydował się reaktywować serial "Detektywi", który był jednym z pierwszych serialów typu docu-crime w Polsce. Postanowiliśmy sprawdzić, jak odświeżono program po 11 latach. Szczerze? Lepiej, gdyby do tego powrotu nie doszło - pisze Bartłomiej Marcinkowski z Gazeta.pl.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • 'Hotel Paradise'. Internauci są oburzeni zachowaniem uczestników wobec Łucji: Plucie jadem

  "Hotel Paradise". Internauci są oburzeni zachowaniem uczestników wobec Łucji: Plucie jadem

  W 4. odcinku nowego sezonu "Hotelu Paradise" do grupy dołączyła Łucja. Wysoka blondynka od razu wzbudziła zaniepokojenie wśród uczestniczek, które nie przywitały jej zbyt ciepło. Klasy nie pokazał również jeden z panów, który ostro potraktował nową koleżankę. Zachowanie uczestników "Hotelu" rozzłościło internautów, którzy wskazują na ich wrogie nastawienie i zamkniętą postawę.

  Justyna Krakowiak
 • Dobrusia nieraz utarła nosa Dodzie w 'Barze', a potem zniknęła z mediów. Co u niej słychać?

  Dobrusia nieraz utarła nosa Dodzie w "Barze", a potem zniknęła z mediów. Co u niej słychać?

  Na początku lat dwutysięcznych nastała prawdziwa rewolucja w ramówkach nadawców telewizyjnych. Właśnie wtedy w Polsce powstały pierwsze formaty typu reality show, a jednym z nich był nadawany na Polsacie "Bar". Jedną z uczestniczek była Dobrosława Zych-Henner, zwana przez wielu "Dobrusią". W trakcie show konkurowała z Dodą, ale w porównaniu do niej nie wykorzystała szansy i po zakończeniu programu usunęła się w cień. Czym się teraz zajmuje?

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Widzowie 'Va Banque' byli w szoku, gdy usłyszeli to pytanie. Od razu wytknęli błąd producentom
 • Uczestnik 'Bachelorette' nie żyje. Josh Seiter miał 36 lat. Ostatni wpis łamie serce
 • Przedwyborcza ofensywa TVP w natarciu. 'Strefa starcia' przechodzi do Jedynki

  Przedwyborcza ofensywa TVP w natarciu. "Strefa starcia" przechodzi do Jedynki

  Kampania wyborcza zaczęła się na dobre, co nie umknęło włodarzom telewizji narodowej. Kontrowersyjny program "Strefa starcia", w którym gwiazdor TVP - Michał Adamczyk uderza w dobre imię polityków opozycji, od teraz będzie emitowany także na głównej antenie, czyli TVP1.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Czy Blue Cafe przyjęliby propozycję w stylu nowego programu Dody? 'To forma edukacji'

  Czy Blue Cafe przyjęliby propozycję w stylu nowego programu Dody? "To forma edukacji"

  Przez scenę tegorocznego Top of the Top Sopot Festival 2023 przewinęły się największe polskie gwiazdy muzyki, które mogły popisać się przed publicznością swoim pomysłem na występ. Reporter Plotka postanowił zapytać zespół Blue Cafe, czy też chcieliby mieć swój program na wzór zapowiadanego przez Polsat "Doda. Dream Show". Odpowiedź muzyków nie pozostawia żadnych wątpliwości, że widzą w tego typu projekcie dużo sensu.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Jej głos wywołuje ciarki na ciele i łzy na policzkach. Niewidoma dziewczyna jest faworytką w 'Mam talent'

  Jej głos wywołuje ciarki na ciele i łzy na policzkach. Niewidoma dziewczyna jest faworytką w "Mam talent"

  Właśnie trwają półfinały amerykańskiego "Mam talent". Jedną z uczestniczek, która walczy o wygraną jest 27-letnia Lavender Darcangelo. Ta niewidoma dziewczyna włada przepotężnym głosem, przez co uznawana jest za jedną z faworytek do zwycięstwa. Teraz zdecydowała się wykonać wielki przebój grupy Foreigner, zachwycając widownię programu i internautów.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Ten program w ramówce TVN utrzymuje się dłużej od 'Na Wspólnej'. Ma tylko 36 odcinków!

  Ten program w ramówce TVN utrzymuje się dłużej od "Na Wspólnej". Ma tylko 36 odcinków!

  Największe stacje telewizyjne co sezon prezentują nowe ramówki, w których znajduje się mnóstwo świeżych propozycji. Żywot niektórych z nich bardzo szybko się kończy i niewielu widzów o nich pamięta. Ale w TVN jest jeden program, którego produkcja zakończyła się 21 lat temu, a stacja nieustannie emituje niespełna 40 odcinków tej produkcji. Swego czasu pokazywano nawet dwa epizody dziennie!

  Bartłomiej Marcinkowski
Więcej o:

program TV