streaming

 • 'Hollywoodzki' film z Natalią Janoszek w streamingu i telewizji. Gdzie go zobaczyć?

  "Hollywoodzki" film z Natalią Janoszek w streamingu i telewizji. Gdzie go zobaczyć?

  Natalia Janoszek przez lata określała się mianem aktorki kina Bollywood, jak i Hollywood. W ostatnim czasie szczyciła się przede wszystkim rolą w filmie "The Swing of Things" z Lukem Wilsonem w roli głównej. Jednak niewielu z nas postanowiło na własne oczy sprawdzić jej kunszt aktorski. Teraz jest szansa to zmienić, ponieważ okazuje się, że produkcja dostępna jest w popularnym serwisie streamingowym, a nawet pokaże go znana stacja telewizyjna.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Z Polski zniknie popularny serwis streamingowy. Jest oficjalny komunikat Viaplay

  Z Polski zniknie popularny serwis streamingowy. Jest oficjalny komunikat Viaplay

  Viaplay to popularna platforma streamingowa, na której możemy obejrzeć transmisje sportowe, ale także filmy i seriale. Właściciele właśnie opublikowali najnowszy plan strategiczny, który zakłada m.in. wyjście z Polski, które - jak wynika z komunikatu - ma być przeprowadzone wieloetapowo. Serwis streamingowy chce się teraz skupić na rodzimym rynku skandynawskim i Holandii.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Seriale HBO w ofercie Netfliksa także w Polsce. Pierwszy z nich pojawi się lada moment

  Seriale HBO w ofercie Netfliksa także w Polsce. Pierwszy z nich pojawi się lada moment

  Na początku lipca informowaliśmy o dużych zmianach na rynku platform streamingowych. W ofercie Netfliksa pojawią się także eriale oryginalne HBO. Początkowo miało do tego dojść jedynie w Stanach Zjednoczonych, ale okazuje się, że polscy subskrybenci również będą mogli oglądać jedną z tych produkcji. I to zdecydowanie szybciej, niż się ktokolwiek spodziewał!

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Netflix zakazuje dzielić się kontem, a HBO Max uderza. Polscy użytkownicy dostali ważnego maila

  Netflix zakazuje dzielić się kontem, a HBO Max uderza. Polscy użytkownicy dostali ważnego maila

  Mnogość serwisów streamingowych przytłacza użytkowników nie tylko ilością treści, na które brakuje treści, ale również kosztami. Abonenci szukają oszczędności, dzieląc konta ze znajomymi, jednak praktyka przynosi straty platformom streamingowym. Netflix niedawno zaczął egzekwować zapis o współdzieleniu kont w obrębie gospodarstwa domowego. Teraz ważnego maila otrzymali użytkownicy HBO Max.

  Joanna Chojnacka
 • Nowy 'Top Gun' i inne hity za zaledwie kilka złotych! Wypożyczalnia Amazona rzuca wyzwanie konkurencji

  Nowy "Top Gun" i inne hity za zaledwie kilka złotych! Wypożyczalnia Amazona rzuca wyzwanie konkurencji

  Serwis streamingowy Amazon Prime Video nie jest w naszym kraju najpopularniejszy, ale robi wiele, aby dostać się do ścisłej czołówki. Tym razem platforma wprowadziła nową funkcję, dzięki której będzie można wykupić bezpośrednio konkretny tytuł. Jednak największą zaletą tej opcji są zaskakująco niskie ceny, których na próżno można szukać w pozostałych platformach.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Ten film w kinach miał mizerne wyniki. Teraz bije rekordy popularności

  Ten film w kinach miał mizerne wyniki. Teraz bije rekordy popularności

  Kolejna polska komedia, która w trakcie dystrybucji kinowej nie zaskarbiła sobie rzeszy widzów, odnosi sukcesy na platformie streamingowej. Na wielkim ekranie mało kto chciał ją oglądać, ale jest przebojem w warunkach domowych. Komedia Andrzeja Saramanowicza "Bejbis" to aktualny numer jeden na Amazon Prime Video.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Lewandowski bardzo przeżył śmierć swojego ojca. Gdzie obejrzeć film 'Lewandowski - Nieznany'?

  Lewandowski bardzo przeżył śmierć swojego ojca. Gdzie obejrzeć film "Lewandowski - Nieznany"?

  We wtorek odbyła się uroczysta przedpremiera filmu dokumentalnego "Lewandowski - Nieznany", który ma odsłonić przed nami nieznane dotąd fakty z życia Roberta Lewandowskiego. Dzięki produkcji, w której zobaczymy wiele niepublikowanych wcześniej materiałów i fotografii, mamy lepiej poznać historię jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Gdzie go obejrzeć i od kiedy będzie dostępny?

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Netflix usuwa kolejne produkcje z oferty. To ostatnia szansa, żeby je zobaczyć

  Netflix usuwa kolejne produkcje z oferty. To ostatnia szansa, żeby je zobaczyć

  Biblioteka Netfliksa składa się nie tylko z produkcji oryginalnych serwisu, ale także z seriali i filmów innych producentów. Poza nowościami, znajdziemy też tam wiele propozycji z poprzednich dekad. Jednak lista dostępnych produkcji co jakiś czas ulega zmianie i regularnie znikają z niej kolejne tytuły. Co w najbliższym czasie przestanie być dostępne w ofercie Netfliksa?

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Netflix skasował Wasz ulubiony serial? Jest sposób, żeby więcej tego nie zrobił
 • Tony Shalhoub wróci jako 'Detektyw Monk' po 14 latach! Tym razem będzie to film

  Tony Shalhoub wróci jako "Detektyw Monk" po 14 latach! Tym razem będzie to film

  "Detektyw Monk" podbił serca widzów. Serial powstał w 2002 roku, a jego produkcja trwała przez następne 7 lat. Łącznie wyemitowano 125 odcinków przygód śledczego cierpiącego na szereg fobii i nerwicę natręctw. 14 lat po premierze ostatniego epizodu, Adrian Monk ma szansę wrócić na ekrany.

  Jakub Pierzak
Więcej o:

streaming