tomasz kot

 • Kawulski: Nie wyobrażam sobie robić nowego 'Pana Kleksa' bez poświęcenia od Piotra Fronczewskiego
 • Tomasz Kot to nowy Pan Kleks. 'Najważniejsze to tego nie schrzanić' [WYWIAD]
 • Nowa 'Akademia Pana Kleksa'. Wiemy, kto zastąpi Fronczewskiego w kultowej roli
 • Wojciech Chmielarz: 'Okłamywałem Was od dłuższego czasu'. 'Wyrwa' już się kręci

  Wojciech Chmielarz: "Okłamywałem Was od dłuższego czasu". "Wyrwa" już się kręci

  "Okłamałem Państwa. A właściwie okłamywałem Was od dłuższego czasu" - pisze na Facebooku Wojciech Chmielarz, wyjaśniając od razu, że do niedawna musiał kręcić, gdy ktoś pytał go o ekranizację "Wyrwy". Teraz potwierdził, że taka nie tylko będzie, ale że zdjęcia już się rozpoczęły. W rolach głownych Tomasz Kot, Grzegorz Damięcki i Karolina Gruszka.

  Marta Korycka
 • Tomasz Kot wystąpi w jednym filmie z Diane Kruger. Twórcy są zachwyceni profesjonalizmem Polaków

  Tomasz Kot wystąpi w jednym filmie z Diane Kruger. Twórcy są zachwyceni profesjonalizmem Polaków

  Tomasz Kot wystąpi u boku hollywoodzkiej gwiazdy Diane Kruger w produkcji "Joika". Film opowiadać będzie o Amerykance, której udało się dostać do słynnego moskiewskiego baletu - instytucji znanej z tego, że bardzo trudno się do niej dostać, zwłaszcza obcokrajowcom. Zdjęcia do produkcji już wystartowały. Międzynarodowa ekipa pracuje w Polsce, a twórcy bardzo doceniają to, jak profesjonalni są nasi filmowcy.

  aj
 • 'Nie czas umierać'. Film musi zarobić przynajmniej 900 mln dolarów, żeby nie przynieść strat

  "Nie czas umierać". Film musi zarobić przynajmniej 900 mln dolarów, żeby nie przynieść strat

  "Nie czas umierać" to 25. film o przygodach Jamesa Bonda i jednocześnie ostatnia część serii, w której Daniel Craig wciela się w głównego bohatera. Premiera miała się odbyć jeszcze w 2019 roku, ale w związku ze zmianą reżysera, a potem pandemią producenci musieli ją przesunąć już kilka razy. Już teraz szacuje się, że film musi zarobić prawie miliard dolarów, żeby nie przynieść strat finansowych.

  aj
 • Tomasz Kot zdradza, jak to było z tym Bondem. 'Miałem problem, żeby powstrzymać śmiech'
 • Tomasz Kot mówił: 'Nie było łatwo być jedynym Polakiem na planie'. Teraz zobaczymy efekty [PREMIERY FILMOWE]
 • To nie Witkacy, tylko Marcin Dorociński. 'Niech to będzie tak super, jak te postacie'

  To nie Witkacy, tylko Marcin Dorociński. "Niech to będzie tak super, jak te postacie"

  Pojawiły się pierwsze i bardzo wiele obiecujące zdjęcia z planu filmu "Niebezpieczni dżentelmeni", w którym główne role grają Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn, Wojciech Mecwaldowski i Tomasz Kot. Ci wyborni aktorzy wcielają się w postaci nieztuzinkowych polskich twórców, którzy pewnego ranka budzą się po imprezie z potwornym kacem i trupem nieznajomego mężczyzny w domu.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Martin Lange sprawił, że Tomasz Kot ruszył do tańca. 'Jego świadomość ciała to mistrzostwo świata'

  Martin Lange sprawił, że Tomasz Kot ruszył do tańca. "Jego świadomość ciała to mistrzostwo świata"

  Michał Lange i Marcin Makowiec tworzą duet Martin Lange - na początku roku panowie zadebiutowali singlem "Oddychaj". Teraz proponują groove'ujące, rockowe uderzenie, za którego sprawą rozliczają się z przeszłością. W rozmowie z Gazeta.pl muzycy opisują "Kłamiesz" jako agresywny taniec, który w teledysku bez reszty porywa Tomasza Kota. - Moje trzy główne skojarzenia z tym klipem to słowa: a) nierealne, b) onieśmielające, c) jak to możliwe, że gość z takim warsztatem i doświadczeniem jest tak skromny, ludzki i wspaniały? - wspomina Marcin Makowiec.

  Maja Piskadło
Więcej o:

tomasz kot

 • Tomasz Kot: najlepsze filmy. Nie tylko ''Bogowie'' i ''Zimna wojna''

  Tomasz Kot: sylwetka aktora Nie tylko polscy widzowie mogą przekonać się, jak wszechstronnym aktorem jest Tomasz Kot. Sylwetka aktora zagościła również na zagranicznych ekranach, a trampoliną do nich okazała się rola Wiktora Warskiego w ''Zimnej wojnie'' Pawła Pawlikowskiego. Na fali sukcesu Polak

 • Tomasz Kot w "The Perfect Enemy" - jest pierwsze zdjęcie

  O produkcji napisał serwis Variety, a materiałem ze zdjęciem pochwalił się sam aktor. Tomasz Kot zamieścił fragment tekstu na swoim Instagramie: Tomasz Kot jedynym Polakiem w obsadzie "The Perfect Enemy" Obok Kota w "The Perfect Enemy" zagrała też Athena Strates - aktorka urodzona w RPA, która ma

 • Tomasz Kot gra nago

  Kot zagrał w "Lejdis" węgierskiego eurodeputowanego Istvana. Jego filmową partnerką była Iza Kuna. Scenariusz do filmu napisał i film wyprodukował Andrzej Saramonowicz, który wraz z Koneckim wyreżyserował "Testosteron". Twórcy zapowiadają, że "Lejdis" będzie damską odpowiedzią na "Testosteron".

 • Tomasz Kot to nowy Pan Kleks. "Najważniejsze to tego nie schrzanić" [WYWIAD]

  - To nie jest tak, że ja o tym marzyłem i namawiałem wszystkich producentów, żeby to zrobić. To jest coś, co na człowieka spada, i to też wymaga osobnego czasu adaptacyjnego, żeby to wszystko przyswoić, żeby jakoś z tym współgrać i się w tym odnaleźć - mówi Gazeta.pl Tomasz Kot. Cały wywiad można

 • "A Perfect Enemy". Tomasz Kot w międzynarodowej produkcji [ZWIASTUN]

  "The Perfect Enemy" to thriller opowiadający historię architekta Jeremy'ego Angusta (w tej roli Tomasz Kot ), który poznaje gadatliwą Texel Textor (Athena Strates) na paryskim lotnisku. Jeremy z jej powodu spóźnia się na samolot. I chociaż spotkanie wydaje się przypadkowe, szybko okazuje