wideo

 • POPKultura Extra. Zamykamy podsumowanie 2020 roku naszymi ulubionymi książkami

  POPKultura Extra. Zamykamy podsumowanie 2020 roku naszymi ulubionymi książkami

  W ostatniej części naszych końcoworocznych podsumowań dzielimy się z wami naszymi książkowymi faworytami z poprzednich 12 miesięcy. Jeżeli już ruszyliście z wyzwaniem "Przeczytam 52 książki w 2021 roku", być może dzięki nam dodacie kolejne pozycje do swoich list. Przekonajcie się, które tytuły najbardziej zapadły nam w pamięć.

  Marta Korycka, Maja Piskadło, Justyna Bryczkowska
 • POPKultura odc. 59. Szykuje się nudny sylwester? Nie pozwolimy na to - przybywamy z odsieczą

  POPKultura odc. 59. Szykuje się nudny sylwester? Nie pozwolimy na to - przybywamy z odsieczą

  Tegoroczny sylwester dla wielu z nas będzie zupełnie inny niż wszystkie - zamiast hucznych imprez czy plenerowych koncertów pożegnamy rok w domowych pieleszach. Czy to źle? Bynajmniej. Jesteśmy więcej niż pewne, że ostatni dzień 2020 roku można spędzić naprawdę wystrzałowo. Sprawdźcie nasze pomysły na bezpiecznego i kulturalnego sylwestra.

  Maja Piskadło, Justyna Bryczkowska
 • POPKultura Extra. Te muzyczne pozycje w 2020 roku były dobre na wszystko

  POPKultura Extra. Te muzyczne pozycje w 2020 roku były dobre na wszystko

  Chyba nigdy nie słuchaliśmy tak wiele muzyki, jak w 2020 roku. To ona doraźnie (i nie tylko) towarzyszyła i pomagała nam w trakcie pracy zdalnej, wzmożonego pieczenia chleba, wielkich porządków i innych niezliczonych sytuacji, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nabrały zupełnie nowego smaku. Jakie numery z tego roku najbardziej zapadły nam pamięć? Spieszymy z odpowiedzią.

  Maja Piskadło, Justyna Bryczkowska, Marta Korycka
Więcej o:

wideo