agata kulesza

 • Wojciech Smarzowski o nowym "Weselu": Może być zakazane w Polsce

  Wojciech Smarzowski o nowym "Weselu": Może być zakazane w Polsce

  Wojciech Smarzowski w swoim najnowszym "Weselu" porusza m.in. temat pogromów ludności żydowskiej, których dopuszczali się w czasie II wojny światowej także Polacy. W najnowszym wywiadzie podkreśla, że nakręcił ten film po to, by rozliczyć się z własną historią i miał świadomość tego, że spotka się z dużą krytyką. Nie wyklucza nawet, że dystrybucja produkcji może zostać zakazana w naszym kraju.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • "Agata Kulesza potrafi na pstryk wchodzić w każdą emocję. Słyszy 'akcja' i zmienia jej się twarz"
 • Agata Kulesza o serialu "Skazana": W więzieniu trudno mówić "Do diaska! Odejdź chuliganie". W Playerze przekleństwa będą
 • Nowe "Wesele" Smarzowskiego. Jest pierwszy zwiastun

  Nowe "Wesele" Smarzowskiego. Jest pierwszy zwiastun

  Po 17 latach od pełnometrażowego debiutu, czyli "Wesela", Wojciech Smarzowski powraca do korzeni i pyta: jak w tym czasie zmieniły się zwyczaje ślubne? Jak dziś na weselach bawią się Polacy? Jakie demony ścigają nas dziś między jednym kieliszkiem wódki a drugim? "Wesele" wchodzi do kin 8 października.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Jesienna ramówka TVN 2021. Wybraliśmy najciekawsze seriale: skazana Kulesza i Kulig na tropie zbrodni z PRL-u to nie wszystko

  Jesienna ramówka TVN 2021. Wybraliśmy najciekawsze seriale: skazana Kulesza i Kulig na tropie zbrodni z PRL-u to nie wszystko

  Szpiegowskie afery, grypsowanie w kobiecym więzieniu, tajemnice PRL-u i tragiczne morderstwa w rodzinie - to tylko krótkie streszczenie najciekawszych smaczków z seriali, które stacja TVN i Player.pl przygotowały na jesień 2021. Do tego w produkcjach takich jak "Skazana", "Pajęczyna" czy "Chyłka: Oskarżenie" zobaczymy całą plejadę wyśmienitych polskich aktorek i aktorów - także młodego pokolenia.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Agata Kulesza jako skazana sędzia - premiera w sierpniu

  Agata Kulesza jako skazana sędzia - premiera w sierpniu

  Sędzia Alicja Mazur, znana ze swojej surowości wobec przestępców, zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzymają ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili. W roli głównej Agata Kulesza, a premiera w sierpniu.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • "Magnezja". Obiecano nam film szalony, komediowy western. Szyc przebrany za babę to trochę za mało

  "Magnezja". Obiecano nam film szalony, komediowy western. Szyc przebrany za babę to trochę za mało

  Nie mam wątpliwości, że ekipa "Magnezji" doskonale bawiła się w trakcie zdjęć. Ten film faktycznie to spełnienie "chłopackich fantazji" z fantastycznymi kostiumami, efektowną scenografią, rewelacyjną obsadą i iście epicką muzyką Jana A.P. Kaczmarka. Widzę tu zabawę z klasycznymi formami, widzę uwielbienie dla westernów, widzę tu przekorę twórców. Sęk w tym, że nie każdego najnowszy film Macieja Bochniaka do siebie przekona.

  Justyna Bryczkowska
 • Agata Kulesza jako "Skazana" - nowy serial jeszcze w tym roku

  Agata Kulesza jako "Skazana" - nowy serial jeszcze w tym roku

  "Skazana" to nowy serial z Agatą Kuleszą w roli głównej, który jeszcze w tym roku ma pojawić się w Playerze. Bohaterka to surowa sędzia, która zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Gdy trafia do więzienia, musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Agata Kulesza. Najlepsze filmy z udziałem aktorki, które warto znać

  Agata Kulesza. Najlepsze filmy z udziałem aktorki, które warto znać

  Agata Kulesza to jedno z największych odkryć aktorskich polskiego kina w ostatnich latach. Jest aktorką wszechstronną, niezwykle ekspresyjną i charyzmatyczną, równie dobrze sprawdza się w skomplikowanych kreacjach, jak i z pozoru prostych rolach komediowych. Każdy kolejny jej występ wydaje się być lepszy od poprzedniego. Poznajmy najlepsze filmy z udziałem Agaty Kuleszy.

  KatK, syl
 • Agata Kulesza popłakała się już w czasie sceny próbnej z Piotrem Trojanem. "Tak bardzo mu uwierzyłam"

  Agata Kulesza popłakała się już w czasie sceny próbnej z Piotrem Trojanem. "Tak bardzo mu uwierzyłam"

  Kiedy Agata Kulesza przygotowywała się do roli matki Tomasza Komendy, pierwszy raz w karierze musiała przerwać zdjęcia próbne. Aktorka przyznała, że tak wpłynął na nią partnerujący jej Piotr Trojan. Ona i reżyser Jan Holoubek nie mieli wątpliwości, że to właśnie Piotr powinien zagrać główną rolę w poruszającym filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

  oprac. Justyna Bryczkowska
Więcej o:

agata kulesza