Biały Lotos

 • 'Biały lotos' trafi na kolejny kontynent. Mike White już sprawdza miejscówki

  "Biały lotos" trafi na kolejny kontynent. Mike White już sprawdza miejscówki

  Drugi sezon "Białego lotosu" dobiegł końca jesienią zeszłego roku, ale fani serialu cały czas myślą o jego kontynuacji. Jakiś czas temu wyszło na jaw kilka podejrzeń, gdzie może toczyć się akcja trzeciej serii, ale dopiero teraz pojawiła się odpowiedź na to pytanie. Czy plotki się sprawdziły?

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Aubrey Plaza wyglądała na wściekłą, kiedy jej serial wygrał nagrodę. 'Jezu Chryste' szeptała

  Aubrey Plaza wyglądała na wściekłą, kiedy jej serial wygrał nagrodę. "Jezu Chryste" szeptała

  Czujni widzowie śledzący rozdanie nagród SAG zauważyli wyraźne niezadowolenie na twarzy Aubrey Plazy, kiedy stała na scenie niemal schowana za innymi gwiazdami drugiego sezonu "Białego Lotosu". Razem odbierali wyróżnienie dla najlepszej obsady, a aktorka była ewidentnie podminowana i szeptała zdenerowowana pod nosem. Z ruchu ust da się wyraźnie odczytać, że wyzywała "imię Pana Boga nadaremno".

  Justyna Bryczkowska
 • Murray Bartlett już w 'Białym Lotosie' zachwycił, ale po 'The Last of Us' każdy zapamięta jego nazwisko

  Murray Bartlett już w "Białym Lotosie" zachwycił, ale po "The Last of Us" każdy zapamięta jego nazwisko

  Murray Bartlett to niewątpliwie jedno z najgłośniejszych nazwisk ostatnich miesięcy. Ten australijski aktor telewizyjny i filmowy pracuje w branży już od lat, ale dopiero teraz ma równie dobry czas, co Jennifer Coolidge. Jemu także szczęście i nagrodę Emmy przyniósł "Biały Lotos". Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dzięki "The Last of Us" posypią się dla niego kolejne wyróżnienia.

  Justyna Bryczkowska
 • Ten odcinek 'The Last of Us' już w dniu premiery ogłosili hitem roku. 'W moim mieście nie pozwoliliby opowiedzieć takiej historii'

  Ten odcinek "The Last of Us" już w dniu premiery ogłosili hitem roku. "W moim mieście nie pozwoliliby opowiedzieć takiej historii"

  Nick Offerman milionom widzów najlepiej znany jest jako odtwórca kultowej postaci Rona Swansona z "Parks and Recreation", a Murray Bartlett dzięki "Białemu Lotosowi" jest właśnie na fali. Za swoją rolę w tamtym serialu dostał już Emmy, a wiele zapowiada, że po emisji trzeciego odcinka "The Last of Us" nagrody dla obydwu tych aktorów powinny się posypać szczodrze. I tak się składa, że udało się nam z nimi o pracy na planie głośnego serialu HBO porozmawiać. Uwaga, będą spoilery.

  Justyna Bryczkowska
 • Jennifer Coolidge zaliczyła najpopularniejsze seriale, ale zawsze była w tle. Teraz wreszcie jest jej czas
 • 83-letni aktor z 'Białego lotosu' nagle się orientuje, że to na niego ludzie tak reagują. Słodkie

  83-letni aktor z "Białego lotosu" nagle się orientuje, że to na niego ludzie tak reagują. Słodkie

  Na gali Złotych Globów tryumfował serial "Biały lotos" i grająca w nim Jennifer Coolidge. Produkcja i aktorka zdobyli zasłużone statuetki. Nominowany był także F. Murray Abraham, ale nie miał aż tyle szczęścia. Jednak kilka dni później także zyskał dużą popularność, za sprawą filmiku z gali z jego udziałem. Na nagraniu widać rzeszę jego fanów, którzy zabiegają o atencję aktora. Jego reakcja jest bezcenna, a nagranie zostało hitem sieci.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Złote Globy 2023. Steven Spielberg ciągle królem Hollywood. 'Duchy Inisherin' i 'Ród smoka' też z nagrodami [LISTA ZWYCIĘZCÓW]
 • 'Biały Lotos'. Co Ethan i Daphne robili na wyspie? Odpowiedź przez cały sezon była w czołówce serialu

  "Biały Lotos". Co Ethan i Daphne robili na wyspie? Odpowiedź przez cały sezon była w czołówce serialu

  Finałowy odcinek drugiego sezonu "Białego Lotosu" przyniósł odpowiedzi na wiele pytań nurtujących widzów, ale nie rozwiązał jednoznacznie wszystkich kwestii. Sporo osób łamie sobie głowy nad tym, co zaszło pomiędzy Ethanem a Daphne po tym, jak wymknęli się razem na wyspę. Czy uprawiali seks, by zemścić się na swoich małżonkach? Nikt z obsady i twórców nie chce nazywać rzeczy po imieniu, ale podpowiedzi można szukać w czołówce serialu. Uwaga, będą spoilery!

  Justyna Bryczkowska
 • Jennifer Coolidge wraca w nowym sezonie 'Białego Lotosu'. 'Myślę, że Mike w dużej mierze pisze ten serial dla niej'

  Jennifer Coolidge wraca w nowym sezonie "Białego Lotosu". "Myślę, że Mike w dużej mierze pisze ten serial dla niej"

  - Mike zawsze wiedział, że Jennifer Coolidge jest prawdziwą gwiazdą, tylko nigdy nie dostała właściwego materiału do pracy. Nigdy tego nie powiedział wprost, ale podejrzewam, że w jakiejś części napisał "Biały Lotos", żeby udowodnić ludziom, na co ją naprawdę stać - opowiadał na sycylijskim planie drugiego sezonu obsypanego nagrodami serialu Mike'a White'a producent David Bernard. W istocie grana przez Jennifer Coolidge Tanya jako jedna z nielicznych pojawiła się w drugiej serii głośnej produkcji.

  Nagranie: Anna Tatarska, Justyna Bryczkowska
 • Emmy 2022. Zendaya i Jason Sudeikis z nagrodami

  Emmy 2022. Zendaya i Jason Sudeikis z nagrodami

  Emmy 2022 zostały rodane. Wśród wyróżnionych serili i aktorów znaleźli się "Sukcesja", "Ted Lasso", Jason Sudeikis i Zendaya - tego można się było spodziewać. Było też kilka niespodzianek.

  Marta Korycka
Więcej o:

Biały Lotos