brad pitt

 • Lady Gaga i Brad Pitt w jednym filmie? To byłby niezły duet
 • Filmy o wampirach, czyli wieczór z dreszczykiem emocji. TOP5 najlepszych

  Filmy o wampirach, czyli wieczór z dreszczykiem emocji. TOP5 najlepszych

  Filmy o wampirach to mroczne horrory, miłosne dramaty czy nawet komedie. Postać wampira od lat fascynuje ludzi budząc z jednej strony strach, a z drugiej wielką ciekawość. Kilka lat temu motyw ten stał się jeszcze bardziej popularny, głównie wśród nastolatków, za sprawą sagi "Zmierzch" i seriali telewizyjnych takich jak "True Blood" czy "Pamiętniki Wampirów". Jakie filmy z wampirami warto obejrzeć? Które z nich są najlepsze?

  AR, syl
 • Filmy z Bradem Pittem. Sprawdź, którego jeszcze nie widziałeś
 • Brad Pitt sparodiował lekarza, który jest doradcą Donalda Trumpa i zakpił z prezydenta

  Brad Pitt sparodiował lekarza, który jest doradcą Donalda Trumpa i zakpił z prezydenta

  Brad Pitt na potrzeby programu satyrycznego Saturday Night Live wcielił się w doktora Anthony'ego Fauciego - dyrektora Narodowego Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych, który ostatnimi czasy jest także doradcą Donalda Trumpa w sprawie pandemii koronawirusa. W USA jest bardzo popularny w związku z tym, jak cierpliwie tłumaczy wszystkie błędy prezydenta.

  jab
 • Filmy z Bradem Pittem. Te tytuły znajdziesz na Netfliksie

  Filmy z Bradem Pittem. Te tytuły znajdziesz na Netfliksie

  Brad Pitt po latach doczekał się po latach swojego Oscara za brawourową rolę w filmie "Once Upon a Time in Hollywood". Aktor ma jednak na koncie udział w kilkudziesięciu innych wciągających filmach. Sprawdziliśmy, które z nich znajdziecie na Netliksie.

  paw
 • Donald Trump obraża Brada Pitta. Aktor mu podpadł przemówieniem na Oscarach

  Donald Trump obraża Brada Pitta. Aktor mu podpadł przemówieniem na Oscarach

  Donald Trump na wiecu wyborczym skrytykował nie tylko koreański film "Parasite". Oberwało się też Bradowi Pittowi, który w tym roku zdobył Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego. Prezydent USA chyba poczuł sie urażony jego oscarowym przemówieniem, bo oznajmił, że nigdy nie był jego fanem i uznał, że udaje "mądrzejszego niż jest".

  jab
 • Oscary 2020. Na gali nie zabrakło polityki. Reżyserka "American Factory" cytowała "Manifest komunistyczny"

  Oscary 2020. Na gali nie zabrakło polityki. Reżyserka "American Factory" cytowała "Manifest komunistyczny"

  Imprezy takie jak gala rozdania Oscarów są dla osób związanych ze światem filmu świetną okazją, by zaprezentować się od innej strony i zwrócić się do oglądających z politycznym przekazem. W tym roku wrzawę w prawicowych amerykańskich mediach spowodowała Julia Reichert, reżyserka dokumentu "American Factory", która odwołała się w swojej przemowie do "Manifestu komunistycznego" Marksa i Engelsa.

  mpi
 • Oscary 2020 - wyniki. Kto wygrał? Lista zwycięzców we wszystkich kategoriach

  Oscary 2020 - wyniki. Kto wygrał? Lista zwycięzców we wszystkich kategoriach

  Oscary 2020 - wyniki. Kto wygrał? W nocy z niedzieli na poniedziałek 10 lutego poznaliśmy laureatów Oscarów 2020. Największym zwycięzcą 92. gali rozdania tych statuetek można uznać film "Parasite", który otrzymał cztery Oscary - za najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepszy pełnometrażowy film, reżyserię i scenariusz oryginalny.

  NPK
 • Oscary 2020. Brad Pitt najlepszym aktorem drugoplanowym. "Dedykuję nagrodę moim dzieciom"
 • Leonardo już dostał Oscara, teraz czekają następni. Brad Pitt i Joaquin Phoenix to dopiero początek listy

  Leonardo już dostał Oscara, teraz czekają następni. Brad Pitt i Joaquin Phoenix to dopiero początek listy

  Johnny Depp, Edward Norton, Brad Pitt, Antonio Banderas - ich nazwiska kojarzone są na całym świecie, a każdy z nich ma na koncie przynajmniej kilka ról, które przeszły do historii kina. Tym trudniej uwierzyć, że ci aktorzy i te aktorki nie dostali jeszcze Oscara - niektórzy z nich dopiero w 2020 roku dostali swoją pierwszą nominację. A jest ich naprawdę sporo.

  jab, js