edward miszczak

 • Kto zastąpi Katarzynę Dowbor w 'Nasz nowy dom'? Jest mocna kandydatka

  Kto zastąpi Katarzynę Dowbor w "Nasz nowy dom"? Jest mocna kandydatka

  Katarzyna Dowbor przez blisko dekadę była związana z programem "Nasz nowy dom", w którym remontowano domy potrzebujących pomocy rodzin. Prezenterka była polską twarzą formatu i wielu widzom trudno sobie wyobrazić, że jej zabraknie - a jednak Edward Miszczak, że dziennikarka z programu odchodzi. Ten jednak zostaje na antenie Polsatu i potrzebuje nowej prowadzącej. Padło już nazwisko potencjalnej zastępczyni - to dobrze znana widzom postać.

  Justyna Bryczkowska
 • Maciej Dowbor stanowczo o zwolnieniu matki: Wciąż jesteś młoda i perspektywiczna

  Maciej Dowbor stanowczo o zwolnieniu matki: Wciąż jesteś młoda i perspektywiczna

  Katarzyna Dowbor po niespełnia dziesięciu latach prowadzenia programu "Nasz nowy dom", musi pożegnać się z tą produkcją. Dziennikarka poinformowała o tym za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, gdzie wskazała, że zmiany zostały zatwierdzone przez nowe szefostwo stacji. Teraz głos w tej sprawie zabrał jej syn Maciej Dowbor, który również pracuje dla Polsatu.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Zmian w Polsacie ciąg dalszy: Doda z nową posadą w stacji. Nie wszyscy są zadowoleni

  Zmian w Polsacie ciąg dalszy: Doda z nową posadą w stacji. Nie wszyscy są zadowoleni

  Odkąd Edward Miszczak objął stanowisko dyrektora programowego Polsatu, to sukcesywnie wprowadza zmiany w ramówce stacji. Ostatnio opinię publiczną poruszyła wiadomość o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom", a już pojawiły się doniesienia wzbudzające emocje. Okazuje się, że Doda wkrótce obejmie nową posadę w Polsacie. I to w roli, w której jeszcze nikt jej nie widział.

  Bartłomiej Marcinkowski
Więcej o:

edward miszczak