fragmentksiążki

 • Zapowiadają romans, w którym z miłością może konkurować tylko nienawiść. Przeczytaj fragment 'Shameless'

  Zapowiadają romans, w którym z miłością może konkurować tylko nienawiść. Przeczytaj fragment "Shameless"

  Ava Green wiedzie na pozór idealne życie. Piękna córeczka najlepszego prawnika w Kalifornii, złota dziewczyna z Yale i właścicielka agencji PR w Nowym Jorku. Narzeczona Masona Browna, najbardziej pożądanego mężczyzny w Ameryce. Doskonała w każdym calu, poprawna do bólu, zna swoją wartość. Jednak każda księżniczka za luksus musi płacić wysoką cenę. Publikujemy fragment książki "Shameless".

  Marta Korycka
 • Zdobyła Nagrodę Wielkiego Kalibru, teraz wchodzi w świat sław. Przeczytaj fragment 'Fejmu'

  Zdobyła Nagrodę Wielkiego Kalibru, teraz wchodzi w świat sław. Przeczytaj fragment "Fejmu"

  KaliJeszcze poprzedniego wieczoru Alex Skorupsky świętował premierę filmu, rano budzi się w zupełnie innej rzeczywistości. Jego dziewczyna Agnieszka zniknęła, a kamery zarejestrowały, jak jej samochód potrąca kobietę, z którą Skorupsky'ego łączyło coś więcej niż tylko służbowa relacja. Jeśli Alex nie odnajdzie Agnieszki przed policją, jego budowana latami kariera będzie skończona. Tylko czy Alex jest równie krystaliczny, jak bohaterowie, których gra w filmach? I czy szuka zaginionej dziewczyny, aby ją ocalić? Czy może... chce ją uciszyć na zawsze? Przeczytaj fragment książki laureatki Nagrody Wielkiego Kalibru.

  Marta Korycka
 • 'Może był prawdziwy tylko przed Bogiem'. Przyjaciółka Jana Pawła II nie kryje rozczarowania [FRAGMENT]

  "Może był prawdziwy tylko przed Bogiem". Przyjaciółka Jana Pawła II nie kryje rozczarowania [FRAGMENT]

  Z reportażu "Franciszkańska 3" Marcina Gutowskiego wynika, że metropolita krakowski kardynał Karol Wojtyła wiedział o przypadkach molestowania seksualnego dzieci, których dopuszczali się małopolscy duchowni. Publikujemy fragment jego książki "Bielmo. Co wiedział Jan Paweł II", która ukazała się w październiku zeszłego roku nakładem Wydawnictwa Agora.

  Marta Korycka