James Blunt ma kłopoty z głosem. Wokalista chorował niedawno na COVID-19

James Blunt powrócił na scenę. W ubiegły piątek zagrał swój pierwszy od dawna koncert, podczas którego wyjawił fanom, że przeszedł niedawno COVID-19. Mimo że choroba minęła, artysta wciąż zmaga się z problemami z głosem.

23 lipca James Blunt zagrał swój pierwszy koncert po długiej przerwie. Artysta wystąpił tego dnia na w londyńskiej Royal Albert Hall. W trakcie koncertu muzyk opowiedział fanom, że na dwa tygodnie przed jego planowaną datą zakaził się koronawirusem. Blunt wyjaśnił, że otrzymał jedną dawkę szczepionki na COVID-19 i zanim zdążył zaszczepić się w pełni, choroba zaatakowała jego organizm.

Ukłuli mnie raz i myślałem, że wszystko będzie dobrze, ale wirus dostał się do moich płuc i - jak zapewne właśnie słyszycie - poważnie spieprzył mi głos

- poskarżył się publiczności Blunt. Artysta dodał, że zarazili się od niego jego dwaj koledzy z zespołu oraz dwaj współpracownicy, jednak ci byli już całkowicie zaszczepieni i przeszli chorobę bez większych komplikacji.

Joey JordisonJoey Jordison, założyciel Slipknot, nie żyje. Perkusista miał 46 lat

Brytyjski dziennik "The Sun" przekazał, że w podczas występu w Londynie wokalista zmagał się ze sporymi problemami: ledwo mówił, sporo kaszlał i często wspomagał się wodą. Gazeta podkreśliła jednak, że mimo trudności z głosem Blunt dobrze poradził sobie z wykonaniem piosenek.

Zobacz wideo Rozpad zespołu na scenie? Najsłynniejsze muzyczne konflikty [Popkultura]

Polski koncert Jamesa Blunta. Kiedy artysta wystąpi w naszym kraju?

Autor słynnego przeboju "You're Beautiful" odwiedzi Polskę w przyszłym roku. Będzie to jeden z występów w ramach trasy "Once Upon a Mind", promującej szósty album w dorobku artysty. Jak zapowiedział muzyk, jego nowe piosenki potrafią "poruszyć zarówno głowę jak i serce". Koncert Jamesa Blunta odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie 29 maja. Bilety można nabyć na stronie www.biletserwis.pl.

Fani Britney Spears, protestują pod pomnikiem Lincolna podczas wiecu 'Free Britney' w Waszyngtonie. Wiece odbywają się w całym kraju, odkąd gwiazda popu stara się o uwolnienie spod kurateli ojca w sądzie.Prawnik Britney Spears składa wniosek o odsunięcie ojca od majątku gwiazdy

Więcej o: