Bilety na koncert Beyonce na Narodowym są absurdalnie drogie. "W pakiecie z fatalną akustyką"

Beyoncé po kilkuletniej przerwie rusza w trasę koncertową, podczas której zagra także w Polsce. Najwięcej emocji wzbudziły jednak ceny biletów, które są gigantyczne. Chociaż ich oficjalna sprzedaż jeszcze nie ruszyła, to jeden z niezależnych dziennikarzy podzielił się informacją, ile będą kosztować. Cenę najdroższego skomentował słowami: "Takiej ceny nigdy nie widziałem wcześniej".

Beyoncé jest jedną z najbardziej utalentowanych współcześnie artystek na świecie. Ma na swoim koncie siedem albumów solowych, a ostatni z nich "Renaissance" miał świetne recenzje. Podczas tegorocznych nagród Grammy został uhonorowany statuetką w kategorii "najlepszy album dance/elektroniczny", a artystka otrzymała jeszcze trzy statuetki. To sprawiło, że Beyoncé pobiła rekord wszech czasów i 65. galę rozdania Grammy opuściła jako laureatka łącznie 32 statuetek.

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 140

Absurdalne ceny biletów na koncert Beyoncé

Dlatego nie powinno dziwić, że wiele fanów muzyki nie może się doczekać koncertu artystki w Polsce, który odbędzie się 27 czerwca na PGE Narodowym. Jednak problemem w spełnieniu marzenia może być cena biletów na to wydarzenie, które nigdy nie były tanie, ale teraz osiągnęły pułap, którego nigdy wcześniej w kraju nad Wisłą jeszcze nie było.

Najbardziej szokuje cena najdroższego pakietu VIP. Dziennikarz Patryk Wasowski, który prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @patryczon, podzielił się informacją, ile będzie kosztować. Najbardziej zdeterminowani fani artystki za miejsce najbliżej sceny, gadżety z trasy i nielimitowany dostęp do baru oraz specjalnych toalet będą mogli zapłacić aż 14 226 złotych. Skomentował to podpisem: 

Takiej wysokiej ceny nie widziałem nigdy wcześniej 

Cena mniej ekskluzywnych biletów również zwala z nóg. Uczestnictwo w koncercie jednej z największych gwiazd świata nigdy nie było tanie, ale tym razem ich kwota zahacza już o absurd. Według doniesień medialnych najtańsze miejsce na górnych trybunach PGE Narodowego ma kosztować 1108 złotych. Natomiast jeśli chcielibyśmy bawić się tuż pod sceną, to taki bilet kosztuje już około 2900 złotych. Za bilet Gold Circle mamy zapłacić 619 złotych. Najchętniej kupowane miejsca na płycie mają kosztować 519 złotych, a bilety na trybuny mają kosztować od 161 do 519 złotych, w zależności od miejsca. Poniżej prezentujemy zrzuty ekranów z kupna biletów na górnych trybunach w przedsprzedaży:

Screen z zakupu biletów na koncert BeyonceScreen z zakupu biletów na koncert Beyonce mat. własne

Screen z zakupu biletów na koncert BeyonceScreen z zakupu biletów na koncert Beyonce mat. własne

Beyoncé - BREAK MY SOUL

 

W sieci można znaleźć wiele komentarzy internautów, którzy narzekają na wysokie ceny: "To trochę przeginka", czy "Chyba sobie odpuszczę". Są także głosy fanów artystki mówiące o nieproporcjonalnej cenie za bilet w stosunku do miejsca, w którym koncert się odbędzie:

Nie rozumiem fenomenu Narodowego - koncerty fatalnie tam brzmią...
W pakiecie z fatalną akustyką

To będzie trzeci koncert Beyoncé w Polsce. Za pierwszym dała koncert na festiwalu Orange Warsaw Festiwal podczas "The Mrs. Carter Show World Tour" w 2013 roku, a pięć lat później zagrała koncert w ramach trasy koncertowej "On the Run II Tour" na PGE Narodowym w Warszawie. Zbliżająca się trasa koncertowa "Renaissance World Tour" będzie liczyła 43 koncerty i potrwa od 10 maja do 27 września. Bilety są dostępne do kupienia od 7 lutego na oficjalnej stronie Ticketmaster.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: