Koncert Beyonce - bilety już w sprzedaży. Nie spodziewaliśmy się aż tylu osób w kolejce

7 lutego o 10:00 ruszyła sprzedaż biletów na koncert Beyonce w ramach trasy koncertowej "Renaissance World Tour", który odbędzie się 27 czerwca na PGE Narodowym. Chętnych na to wydarzenie jest więcej niż myślano, pomimo ogromnych cen. Na wszystkich, którzy zamierzają kupić bilet czekają ogromne wirtualne kolejki, które z godziny na godzinę rosną. Ile kosztują bilety na to widowisko i ile trzeba czekać, aby kupić bilet?

Na taką informację fani wokalistki czekali przez prawie 5 lat. Queen B po długiej przerwie wyrusza w kolejną trasę koncertową. Popularna amerykańska piosenkarka odwiedzi kilkadziesiąt miast na świecie, a jednym z nich będzie stolica Polski. 

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 140

Ile osób chce kupić bilety na koncert Beyonce?

Koncert artystki w Polsce odbędzie się we wtorek 27 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie. Wielu fanów Beyonce nie mogło się doczekać tego dnia. Wielu jednak zawiodło się, gdy zobaczyło ceny biletów na to wydarzenie. Te mogą zwalić z nóg, o czym informowali już ludzie mający dostęp do przedsprzedaży.

Dzisiaj ruszyła oficjalna sprzedaż dostępna dla wszystkich. Zanim będziemy mieli okazję wybrać interesujący nas bilet, będziemy musieli odczekać w bardzo długiej wirtualnej "kolejce". Pomimo masakrycznych cen za bilet, chętnych jest tak dużo, że czas oczekiwania na stronie jest bardzo długi. Chcieliśmy kupić bilet równo o godzinie 10:00. Przed nami było już ponad 20 000 innych chętnych.

Kolejka po bilety na BeyonceKolejka po bilety na Beyonce arch. prywatne

Aktualizacja: Takiej kolejki jeszcze nie było

Okazuje się, że liczba chętnych wcale nie spada. Jedna z czytelniczek zaalarmowała nas, że po godzinie 11 wirtualna kolejka po możliwość kupna biletów jest jeszcze dłuższa. W wiadomości dostaliśmy zrzut ekranu, który pokazuje, że przed zainteresowaną kupnem biletów było aż 52097 innych osób! Trzeba przyznać, że takiego wielkiego zainteresowania koncertem jeszcze nie widzieliśmy.

Kolejka po zakup biletów na koncert BeyonceKolejka po zakup biletów na koncert Beyonce mat. prywatne

Ile kosztują bilety na wydarzenie?

Do listy biletów udało nam się dotrzeć dopiero po 20 minutach oczekiwania. Ceny biletów kształtują się dokładnie według poprzednich doniesień medialnych. Najtańszy to koszt rzędu 161 złotych za miejsce w gorszej części trybun, a najdroższy pakiet VIP kosztuje 14 226 złotych. W ramach tej opcji klient obejmuje dostęp do miejsca najbliżej sceny, gadżetów z trasy i nielimitowanego dostępu do baru oraz specjalnych toalet - czymkolwiek one są.

Najchętniej kupowane miejsca na płycie kosztują od 519 złotych do 690 złotych, a cena biletów na trybunach wynosi od 161 do 690 złotych, w zależności od miejsca. W sprzedaży znajdują się także specjalne bilety Platinum, których cena zaczyna się od 545 złotych, a kończy na 1485 złotych. Miejsca w ramach tej opcji znajdują się na dolnych trybunach, które są najbliżej sceny. 

Cena Biletu Platinum na koncert BeyonceCena Biletu Platinum na koncert Beyonce arch. prywatne

To trzeci koncert Queen B w Polsce. Ostatni odbył się w 2018 roku w ramach trasy koncertowej "On the Run II Tour" na PGE Narodowym w Warszawie. Zbliżająca się trasa koncertowa "Renaissance World Tour" będzie liczyła 43 koncerty i potrwa od 10 maja do 27 września. Bilety są już dostępne do kupienia na oficjalnej stronie Ticketmaster.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: