"One Night Only". Polska premiera wyjątkowego koncertu Adele w Polsat Box Go

Niezwykłe wydarzenie "Adele: One Night Only" to kameralny koncert z Los Angeles z gwiazdorską publicznością i ujmująca rozmowa Adele z Oprah Winfrey. Polscy fani mogą je obejrzeć wyłącznie w Polsat Box Go, w ramach pakietu Polsat Box Go Premium, już od 21 listopada.

Podczas dwugodzinnego specjalnego wydarzenia Adele, 15-krotna zdobywczyni Grammy i jedna z najpopularniejszych światowych gwiazd, wykonała nowe piosenki ze swojego długo oczekiwanego, czwartego albumu studyjnego "30". Nie zabrakło także jej największych przebojów, m.in. "Someone Like You".  W drugiej części programu Adele odpowiedziała na osobiste pytania Oprah Winfrey. Pierwszy od 2017 roku występ Adele jest dostępny w Polsce wyłącznie dla użytkowników Polsat Box Go już od niedzieli.

Zobacz wideo Julia Wieniawa śpiewa piosenkę Adele "Easy On Me"

"Adele: One Night Only". Wydarzenie dostępne ekskluzywnie w Polsat Box Go

"One Night Only" to zapis kameralnego występu Adele przed bliskimi przyjaciółmi i gwiazdorską publicznością, który został nakręcony przed gmachem kultowego obserwatorium w Griffith Park w Los Angeles. W trakcie koncertu gwiazda zaśpiewała piosenki z najnowszej płyty "30", której premiera miała miejsce w piątek, 19 listopada br. Usłyszeć można było m.in. hit "Easy On Me", a także kilka hitów z poprzednich albumów, w tym "Hello". Gdyby mało było wzruszeń, na miejscu doszło do oświadczyn, które rozmiękczą każde, nawet najtwardsze serce.

Po muzycznych doznaniach widzowie mogą się spoznać z wyczekiwaną rozmową Adele z Oprah Winfrey, podczas której artystka odpowiedziała na wiele pytań, nie tylko związanych z twórczością i karierą muzyczną. Gwiazda otworzyła się na temat życia rodzinnego przed, w trakcie i po rozwodzie z Simonem Koneckim, opowiadając przy okazji sporo o doświadczeniu macierzyństwa. "Byłam podekscytowana spotkaniem z Adele i cieszę się, że jest tak prawdziwa i życiowa, jak wierzymy, że jest" – skomentowała na Twitterze Oprah Winfrey tuż po rozmowie z gwiazdą.

Wyjątkowe wydarzenie z powracającą w wielkim stylu na światową scenę Adele, jest już dostępne w serwisie Polsat Box Go. Można je oglądać w pakiecie Polsat Box Go Premium na polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, w Amazon FireTV i dekoderach.

Od 10 do 16 grudnia "Adele: One Night Only" będą mogli oglądać także abonenci telewizji satelitarnej, posiadający dostęp do Pakietu VOD w Polsat Box, w ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej

Więcej o: