marcin prokop

 • 'Z Budką Suflera było grzecznie, nie miało to nic wspólnego z tym co dzicz z Lady Pank robiła po koncertach' [FRAGMENT]

  "Z Budką Suflera było grzecznie, nie miało to nic wspólnego z tym co dzicz z Lady Pank robiła po koncertach" [FRAGMENT]

  Mniej obcy to pierwsza autoryzowana biografia Jana Borysewicza. Fascynujący wywiad rzeka z legendą polskiej sceny muzycznej, który poprowadził jeden z najbardziej charyzmatycznych dziennikarzy w Polsce - Marcin Prokop. - Nie interesuje mnie stawianie Borysewiczowi pomnika - zapowiadał Prokop. Publikujemy fragment książki, która ukaże się 28 września.

  Fragment książki
 • 'Mniej obcy'. Rusza przedsprzedaż długo wyczekiwanej biografii Jana Borysewicza

  "Mniej obcy". Rusza przedsprzedaż długo wyczekiwanej biografii Jana Borysewicza

  "Mniej obcy" to fascynujący wywiad rzeka z Janem Borysewiczem, liderem kultowego zespołu Lady Pank i legendą polskiej sceny muzycznej, który poprowadził jeden z najbardziej charyzmatycznych dziennikarzy w Polsce - Marcin Prokop. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora 28 września br. Od dziś, 28 lipca, biografia dostępna jest w przedsprzedaży.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • POPKultura Extra. Marcin Prokop: Jeśli mam czymś zarażać w postpandemicznym świecie, niech to będzie pasja

  POPKultura Extra. Marcin Prokop: Jeśli mam czymś zarażać w postpandemicznym świecie, niech to będzie pasja

  "LEGO Masters" to świeża forma rozrywki, którą już po raz drugi serwuje nam TVN. Mistrzowie budowania misternych konstrukcji ze słynnych klocków mierzą się w wymagających konkurencjach - ich zmaganiom przygląda się m.in. Marcin Prokop. - Skłamałbym, gdybym powiedział, że jestem sprawnym budowniczym w świecie LEGO, bo żeby dojść do poziomu, który prezentują uczestnicy, trzeba się poświęcać przez lata. "LEGO Masters" to Himalaje talentu, gdzie oddycha się rozrzedzonym powietrzem - mówi dziennikarz w rozmowie z Gazeta.pl.

  Justyna Bryczkowska
Więcej o:

marcin prokop