marcin prokop

 • Burza po sylwestrze TVP. Bez litości dla 'telewizji bez cenzury' i słów Kammela. Szpilę wbił też Prokop
 • Simon Cowell wyjawił, czy planuje rozwijać karierę Sary James w Ameryce

  Simon Cowell wyjawił, czy planuje rozwijać karierę Sary James w Ameryce

  Legendarny juror amerykańskiej wersji "Mam Talent" udzielił wywiadu Marcinowi Prokopowi z "Dzień dobry TVN". To właśnie Simon Cowell po występie Sary James kliknął złoty przycisk, który zagwarantował Polce miejsce w odcinkach na żywo. W rozmowie z dziennikarzem zdradził, czy ma plany na rozwój dalszej kariery 14-latki.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Borysewicz: Myśmy zarabiali żadne pieniądze za koncert. Dzięki gadżetom jakoś dało się wyżyć

  Borysewicz: Myśmy zarabiali żadne pieniądze za koncert. Dzięki gadżetom jakoś dało się wyżyć

  Porozmawialiśmy z Janem Borysewiczem i Marcinem Prokopem z okazji wydania pierwszej autoryzowanej biografii słynnego lidera Lady Pank. Jak obaj podkreślają, książka "Mniej obcy" nie jest jednak opowieścią o zespole, a o samym Janie Borysewiczu. - To jest ten moment, żeby opowiedzieć parę historii z mojego życia, a Marcin nadawał się do tego idealnie. Ja jestem zadowolony. Co prawda zdarzało się, że Marcin ranił moją duszę pytaniami o sprawy, o których nie chciałem rozmawiać. To trzeba było jednak przejść. Chyba musiałem to zrobić dla siebie, dla swojej psychiki - opowiedział w studiu Gazeta.pl Jan Borysewicz.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Z Budką Suflera było grzecznie, nie miało to nic wspólnego z tym co dzicz z Lady Pank robiła po koncertach' [FRAGMENT]

  "Z Budką Suflera było grzecznie, nie miało to nic wspólnego z tym co dzicz z Lady Pank robiła po koncertach" [FRAGMENT]

  "Mniej obcy" to pierwsza autoryzowana biografia Jana Borysewicza. Fascynujący wywiad rzeka z legendą polskiej sceny muzycznej, który poprowadził jeden z najbardziej charyzmatycznych dziennikarzy w Polsce - Marcin Prokop. - Nie interesuje mnie stawianie Borysewiczowi pomnika - zapowiadał Prokop. Publikujemy fragment książki, która ukaże się 28 września.

  Fragment książki
 • 'Mniej obcy'. Rusza przedsprzedaż długo wyczekiwanej biografii Jana Borysewicza

  "Mniej obcy". Rusza przedsprzedaż długo wyczekiwanej biografii Jana Borysewicza

  "Mniej obcy" to fascynujący wywiad rzeka z Janem Borysewiczem, liderem kultowego zespołu Lady Pank i legendą polskiej sceny muzycznej, który poprowadził jeden z najbardziej charyzmatycznych dziennikarzy w Polsce - Marcin Prokop. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora 28 września br. Od dziś, 28 lipca, biografia dostępna jest w przedsprzedaży.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • POPKultura Extra. Marcin Prokop: Jeśli mam czymś zarażać w postpandemicznym świecie, niech to będzie pasja

  POPKultura Extra. Marcin Prokop: Jeśli mam czymś zarażać w postpandemicznym świecie, niech to będzie pasja

  "LEGO Masters" to świeża forma rozrywki, którą już po raz drugi serwuje nam TVN. Mistrzowie budowania misternych konstrukcji ze słynnych klocków mierzą się w wymagających konkurencjach - ich zmaganiom przygląda się m.in. Marcin Prokop. - Skłamałbym, gdybym powiedział, że jestem sprawnym budowniczym w świecie LEGO, bo żeby dojść do poziomu, który prezentują uczestnicy, trzeba się poświęcać przez lata. "LEGO Masters" to Himalaje talentu, gdzie oddycha się rozrzedzonym powietrzem - mówi dziennikarz w rozmowie z Gazeta.pl.

  Justyna Bryczkowska
Więcej o:

marcin prokop