pytanie na śniadanie

 • Były wydawca 'PnŚ' odpowiada na stanowisko TVP ws. tęczowej flagi. 'Poproszę o dowody'

  Były wydawca "PnŚ" odpowiada na stanowisko TVP ws. tęczowej flagi. "Poproszę o dowody"

  "Ludzie LGBT to nie ideologia ani polityka. Szacunek do widzów to mówienie im prawdy, a nie kłamstwa" - tak oświadczenie Telewizji Polskiej komentuje w SMS-ie przesłanym portalowi Gazeta.pl były już wydawca programu "Pytanie na śniadanie" Radosław Bielawski. TVP zakończyła współpracę z nim po występie słowackiej wokalistki Karin Ann, która zaprezentowała na wizji tęczową flagę. Według Telewizji Polskiej mógł być to "zaprogramowany happening doświadczonego wydawcy".

  Marcin Kozłowski
 • TVP odpowiada ws. tęczowej flagi w 'PnŚ'. 'Zaprogramowany happening doświadczonego wydawcy'

  TVP odpowiada ws. tęczowej flagi w "PnŚ". "Zaprogramowany happening doświadczonego wydawcy"

  "Redakcja "Pytania na śniadanie" ma prawo do kształtowania wizerunku audycji, która stara się nie obrażać niczyich uczuć" - przekazała Telewizja Polska w oświadczeniu przesłanym portalowi Gazeta.pl, odnosząc się do ubiegłotygodniowego występu słowackiej wokalistki Karin Ann. Artystka zaprezentowała m.in. tęczową flagę. TVP po emisji programu zakończyła współpracę z wydawcą "PnŚ" Radosławem Bielawskim.

  Marcin Kozłowski
 • Karin Ann pokazała tęczową flagę w TVP. Teraz wydała oświadczenie

  Karin Ann pokazała tęczową flagę w TVP. Teraz wydała oświadczenie

  Karin Ann to słowacka wokalistka, która podczas występu w programie "Pytanie na śniadanie" pokazała tęczową flagę i wsparła osoby LGBT+. Teraz przesłała Onetowi oświadczenie, w którym staje w obronie Radosława Bielawskiego, wydawcy programu, z którym TVP nie przedłużyła umowy.

  Marta Korycka
 • Michał Olszański kończy z Trójką. 'Oskarżenia wobec Niedźwieckiego i Gila to obrzydliwość'
Więcej o:

pytanie na śniadanie