tom cruise

 • Trudności było wiele, ale w końcu się udało! Jest pierwszy zwiastun 'Mission: Impossible 7'

  Trudności było wiele, ale w końcu się udało! Jest pierwszy zwiastun "Mission: Impossible 7"

  Nakręcenie najnowszej części "Mission: Impossible" wydawało się przez jakiś czas dosłownie zadaniem nie do wykonania. Na drodze do skończenia prac nad filmem stanęły m.in. pandemia, pożar na planie filmowym i utrata kosztownej scenografii, awantury o zabytkowy most w Polsce i bardzo drogie przerwy w zdjęciach. Ale Tomowi Cruise'owi w końcu się udało. Dostaliśmy właśnie pierwszy zwiastun nowego "Mission: Impossible".

  Justyna Bryczkowska
 • W 'Top Gun: Maverick' gra syn znanego aktora. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, żeby go rozpoznać

  W "Top Gun: Maverick" gra syn znanego aktora. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, żeby go rozpoznać

  Film "Top Gun: Maverick" światową premierę miał podczas festiwalu filmowego w Cannes, gdzie otrzymał od publiczności trwającą ponad pięć minut owację na stojąco. Po 36 latach spotkamy ponownie kapitana Pete'a "Maverick" Mitchella (Tom Cruise) czy Toma "Icemana" Kazansky'ego (Val Kilmer), a także poznamy nowych bohaterów. W jednego z nich wcielił się Lewis Pullman - nawet gdyby chciał, nie wyparłby się swojego ojca.

  Justyna Bryczkowska
 • Tom Cruise zadowolony po premierze 'Top Gun: Maverick' w Cannes. Pięć minut owacji na stojąco
 • Tom Cruise pierwszy raz od 30 lat w Cannes, a tu nagle... 'Niespodzianka!'
 • 'Top Gun' wraca z hukiem. Nawet sceptyczni krytycy dali się porwać widowisku
 • Dlaczego Meg Ryan i Kelly McGillis nie zagrały w nowym 'Top Gun'? 'Wyglądam na swój wiek'

  Dlaczego Meg Ryan i Kelly McGillis nie zagrały w nowym "Top Gun"? "Wyglądam na swój wiek"

  Tak jak Tom Cruise bardzo nalegał, żeby w nowym "Top Gun" do swojej roli wrócił koniecznie Val Kilmer, tak reżyser filmu wcale nie chciał, żeby pojawiły się w nim znowu kobiece bohaterki z pierwszej części. Nie zobaczymy ani granej przez Meg Ryan żony najlepszego przyjaciela Mavericka, ani też ukochanej głównego bohatera. Bo to miałoby być zbyt nostalgiczne.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Top Gun: Maverick'. Pierwsi widzowie zachwyceni. 'Absolutnie wspaniały pod każdym względem'

  "Top Gun: Maverick". Pierwsi widzowie zachwyceni. "Absolutnie wspaniały pod każdym względem"

  Reżyser "Top Gun: Maverick" zdradził, że powstało 800 godzin materiału, z którego potem został zmontowany ten flm. To, jak zauważył Joseph Kosinski, więcej niż przy trzech częściach "Władcy Pierścieni" razem wziętych. Nie zawsze jednak ilość przechodzi w jakość... Wygląda jednak na to, że tym razem możemy liczyć na świetną rozrywkę. Tak twierdzą pierwsi widzowie.

  Marta Korycka
 • 'Top Gun: Maverick'. Lady Gaga udostępniła piosenkę 'Hold My Hand'. 'Jest listem miłosnym do świata'
 • Lady Gaga zapowiedziała nowy singiel 'Hold My Hand' do filmu 'Top Gun: Maverick'

  Lady Gaga zapowiedziała nowy singiel "Hold My Hand" do filmu "Top Gun: Maverick"

  Lady Gaga powraca z nową muzyką. Piosenka "Hold My Hand" powstała na potrzeby filmu "Top Gun: Maverick" z Tomem Cruisem w roli głównej; jej premierę wyznaczono na 3 maja. Za produkcję nagrania odpowiadają Lady Gaga i BloodPop, których wspomagał Benjamin Rice. Ponadto, filmowa wersja piosenki wzbogacona została o produkcję i aranżację Harolda Faltermyera i Hansa Zimmera.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Ten zwiastun 'Top Gun: Maverick' sprawia, że przechodzą dreszcze. Twórcy wiedzą, co robią

  Ten zwiastun "Top Gun: Maverick" sprawia, że przechodzą dreszcze. Twórcy wiedzą, co robią

  Kiedyś do były filmy, teraz nie ma filmów? Najnowszy zwiastun "Top Gun: Meverick" wywołuje takie emocje, jak najlepsze produkcje z lat 80. i 90. Jest mnóstwo nostalgii, ale także zapowiedź ciekawej nowej historii. Jeśli jeszcze nie wsiedliście do pociągu z napisem: "Czekam na nowy 'Top Gun'", jest duża szansa na to, że po tym trailerze to zrobicie.

  Marta Korycka
 • Budżet 'Mission: Impossible 7' niebotycznie spuchł. Film jeszcze nie jest skończony, a już kosztuje więcej niż miał

  Budżet "Mission: Impossible 7" niebotycznie spuchł. Film jeszcze nie jest skończony, a już kosztuje więcej niż miał

  Produkcja filmu "Mission: Impossible 7" okazuje się trudniejszym, a także droższym przedsięwzięciem, niż zakładali twórcy. Nie chodzi tylko o to, że wybuchła awantura o potencjalne wysadzanie zabytkowego mostu w Polsce. Reżyser i odtwórca głównej roli mają ambitne założenia, zależy im na tym, żeby kręcić w terenie, a nie na tle zielonego ekranu. Tymczasem przestoje w zdjęciach spowodowane przez pandemię kosztują coraz więcej - możliwe, że nawet więcej niż samo kręcenie. Tak przynajmniej wynika z raportu na temat produkcji, który przygotowało "Variety".

  jab
 • W Polsce się nie udało, pojechali więc gdzie indziej. Ekipa 'Mission: Impossible 7' jednak zrzuciła pociąg w przepaść
 • Prace na planie 'Mission Impossible 7' wstrzymane. Plotkują, że Tom Cruise może mieć koronawirusa
 • 'Wywiad z wampirem' będzie miał swoją serialową wersję. Prace nad produkcją już ruszyły
 • 'Mission: Impossible 7' - producenci po raz kolejny przerwali prace nad filmem

  "Mission: Impossible 7" - producenci po raz kolejny przerwali prace nad filmem

  "Mission: Impossible 7" nie ma dobrej passy. Producenci musieli mierzyć się między innymi z krytyką ze strony Toma Cruisa, który zarzucał produkcji naruszanie zasad reżimu sanitarnego czy skandalem wokół pomysłu na wysadzenie mostu w Pilchowicach. Teraz ponownie trzeba było przerwać zdjęcia do filmu - tak wielu członków ekipy miało pozytywny wynik testu na koronawirusa.

  oprac. Natalia Pacholczyk
 • POPKultura Extra. 'Mission: Impossible' kończy 25 lat. Zaczęło się od nieskromnych marzeń Toma Cruise'a

  POPKultura Extra. "Mission: Impossible" kończy 25 lat. Zaczęło się od nieskromnych marzeń Toma Cruise'a

  Przed rokiem 1996 tytuł "Mission: Impossible" kojarzył się Amerykanom ze starym serialem szpiegowskim. Po roku 1996 (a konkretnie po 22 maja 1996 roku) tytuł ten przejęła na dobre seria filmów z Tomem Cruisem w roli głównej. To seria pełna (czasem niekoniecznie przemyślanych) zwrotów akcji i kaskaderskich popisów. Jej pierwsza część okazała się na tyle dużym sukcesem, że powstało pięć kolejnych, w drodze jest szósta - nie bez szczególnie głośnych w Polsce kłopotów.

  Justyna Bryczkowska, Maja Piskadło
 • Sprawa przeciwko Tomowi Cruise'owi i Paramount w polskim sądzie. Chodzi o most w Pilchowicach

  Sprawa przeciwko Tomowi Cruise'owi i Paramount w polskim sądzie. Chodzi o most w Pilchowicach

  Powraca sprawa "Mission: Impossible 7" i mostu w Pilchowicach. W tym tygodniu Andrew Eksner złożył w sądzie okręgowym w Warszawie pozew m.in. przeciwko Tomowi Cruise'owi i Paramount Pictures. Eksner miał odpowiadać za znalezienie mostu do wysadzenia w Europie, jednak został odsunięty od produkcji. Polsko-amerykański filmowiec twierdzi, że twórcy "MI7" "łamią prawo, gdziekolwiek się tylko pojawią, nie boją korupcji i grożą przeciwnikom".

  oprac. Maja Piskadło
 • Trwa bojkot Złotych Globów. Tom Cruise oddaje nagrody, telewizja przerywa współpracę

  Trwa bojkot Złotych Globów. Tom Cruise oddaje nagrody, telewizja przerywa współpracę

  Coraz więcej nazwisk i instytucji odwraca się od Złotych Globów. Jak podaje Deadline, Tom Cruise zwrócił trzy statuetki, otrzymane za role w filmach "Urodzony 4 lipca", "Jerry Maguire" i "Magnolia". Aktor poszedł o krok dalej niż Scarlett Johansson czy Mark Ruffalo, którzy wydali oświadczenia wzywające środowisko do odsunięcia się od Globów, dopóki rozdające nagrody Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej nie wprowadzi "koniecznych zmian".

  oprac. Maja Piskadło
 • Tom Cruise wściekł się na planie 'MI:7': Jeśli zobaczę, że znowu robicie coś takiego, to was, k***a, nie ma!
 • Kate Winslet pobiła rekord Toma Cruise'a. Dłużej niż on wytrzymała pod wodą
 • Wiceminister nie widział problemu w wysadzeniu mostu Pilchowickiego. Odchodzi

  Wiceminister nie widział problemu w wysadzeniu mostu Pilchowickiego. Odchodzi

  Wiceminister kultury Paweł Lewandowski odchodzi z ministerstwa kultury. To on wsławił się opinią, że ponad 100-letni most w Pilchowicach nie jest zabytkiem, a jedynie "reliktem postindustrialnym", dlatego też można ten wyjątkowy obiekt wysadzić na potrzeby filmu z Tomem Cruisem. Filmowcy chcieli, żeby polski most kolejowy udawał most w Szwajcarii.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Miał go wysadzać Tom Cruise. Na odsiecz przybył konserwator. Most w rejestrze zabytków

  Miał go wysadzać Tom Cruise. Na odsiecz przybył konserwator. Most w rejestrze zabytków

  Most kolejowy w Pilchowicach stał się ostatnio najsłynniejszym w Polsce, a to za sprawą "Mission: Impossible 7". Wokół 111-letniej przeprawy zrobiło się głośno, kiedy poniosła się informacja, że ma zostać wysadzona w powietrze na potrzeby filmu z Tomem Cruisem w roli głównej. W związku z tymi doniesieniami Wojewódzka Konserwator Zabytków, Barbara Nowak-Obelinda, rozpoczęła procedurę wpisania budowli do rejestru zabytków. Sprawa jest już na finiszu.

  aj
 • Na moście w Pilchowicach niedługo będą kręcić polski film. Jest oświadczenie producentów w sprawie sceny wybuchu

  Na moście w Pilchowicach niedługo będą kręcić polski film. Jest oświadczenie producentów w sprawie sceny wybuchu

  O moście nad Jeziorem Pilchowickim jest głośno w związku z filmem "Mission: Impossible 7". Tymczasem mało kto zdaje sobie sprawę, że zanim w Polsce zjawi się Tom Cruise, most już niedługo "zagra" w innym, polskim, filmie w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Okazuje się, że ten scenariusz też zakłada eksplozję na przeprawie, jednak producenci uspokajają, że planują fajerwerki jedynie na ekranie komputera.

  aj
Więcej o:

tom cruise

 • Tom Cruise pośmiewiskiem?

  pozdrowienia, miała być niepokojąca, ale mnie rozśmieszyła. Nie możesz zapomnieć tego, że właśnie widziałeś, jak Tom Cruise mówi: Heil Hitler. To szokujące, a równocześnie śmieszne. My na razie możemy oglądać Cruise'a golącego się i zapinającego guziczki przy mundurze: Walkiria - nowy zwiastun No tak, w talent

 • Toma Cruise`a przepis na bycie nielubianą gwiazdą

  Ostatnio Tom Cruise dawał nam dowody swojego poczucia humoru. Jednak teraz powróciło jego dawne ponuracko-scjentologiczne wcielenie. Podobnie jak wiele innych gwiazd, Cruise stara się wpływać na dziennikarzy: agent aktora przed rozmową przygotowuje listę tematów tabu (oczywiście - scjentologia). A

 • Tom Cruise znowu chce rozśmieszać

  Jak zapewne pamiętacie, Cruise w komedii Bena Stillera " Jaja w tropikach " wcielił się w postać grubego, antypatycznego producenta filmowego Lesa Grossmana. Poważny zwykle scjentolog żartuje sobie w filmie na całego (tutaj obejrzysz tańczącego Toma Cruise'a), czym wzbudza sympatię chyba nawet wśród

 • Tom Cruise i jego nietypowe Top Ten

  Tak, wiemy: za dużo u nas ostatnio o tym aktorze. W ciągu zaledwie tygodnia pokazywaliśmy zdjęcia z premiery Walkirii, pisaliśmy o recenzjach tego filmu i śmiesznych internetowych wideo Cruise'a. Ale nie mogliśmy się powstrzymać przed pokazaniem Wam tego wideo: Cruise był gościem Davida Lettermana i

 • Nakręcą drugą część "Top Gun". Za sterami znowu Tom Cruise

  , że w "Top Gun 2" Pete "Maverick" Mitchell (Cruise) i jego koledzy będą otoczeni przez najnowszą technologię. - Piloci będą czuli się zbędni, bo w akcji są wykorzystywane drony. Tom Cruise udowodni im jednak, że są bardzo potrzebni - zdradził Bruckheimer. Realizacją "Top Gun 2" zajmują się wytwórnia

 • Tom Cruise pierwszy raz od 30 lat w Cannes, a tu nagle... "Niespodzianka!"

  "Niespodzianka! Tom Cruise otrzymuje Złotą Palmę za całokształt twórczości przed pokazem 'Top Gun: Maverick'" - taki tweet pojawił się w środę wieczorem na oficjalnym profilu festiwalu w Cannes. Tom Cruise nagrodzony w Cannes. Zareagował jednym słowem: Wow Aktor zareagował jednym słowem, zanim

 • "Top Gun: Maverick". Tom Cruise wraca za stery myśliwca - jest zwiastun

  - Wszystko, co zobaczycie w tym filmie, jest prawdziwe - powiedział Tom Cruise, zapowiadając zwiastun podczas Comic Con w San Diego. Dodał: Chciałem dać wam poczucie, jak to jest być wewnątrz tych maszyn. Dla mnie "Top Gun" to film o rywalizacji, o rodzinie, o poświeceniu, o bohaterstwie... o